Best of Beauty 2019

Vademecum

Ár:   400 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: csokikrém, Módosítva: 2016. augusztus 29.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 490 Ft

0-6 éves korig

Ár: 490 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
BlutterflyGirl92

2019. május 31.

Kisfiam nagyon szereti és én is gyerekkoromban, de azért néha, hogy visszaidézzem az ízét nyomok a fogkefémre. Fincsi és szépen tisztít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

TheNancy07

2019. február 6.

barkuska én is gyűlöltem :D futottam el a fogmosás elől, amennyire kicsinek gyűlöltem fogat mosni, nagy koromra imádok :D mindig hüledeztem és öklendeztem, amikor az oviban a társaim ették... ezek az ízesített verziók nekem nagyon nem, nem éreztem frissnek utána a számat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Jucuus

2018. december 26.

Fú de szerettem ezt a fogkrémet! Ezzel szerettették meg velem a fogmosást. :) Tetszik a tubusa is, cuki nagyon. Emlékszem mindig ettem egy kis darabot belőle, mert úgy ízlett. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

Nikuczi

2018. november 5.

Kislányom kedvence, bár megenni jobban szereti, mint fogat mosni vele. Én is szoktam használni, nem szeretem a mentolos fogkrémeket, így még keresem az "igazit". Nem ez lesz, túl édes, és nekem ez az eper íz sem jön be igazán. Lányom szempontjából 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

barkuska

2018. június 26.

Jajjj, mindig is utáltam az ízét és az illatát, de szerintem ezzel egyedül vagyok :D már oviba is mentolosat vittem inkább... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Fancsikacsika

2018. január 3.

Kislányom használja, inkább megeszi, mintsem megmossa a fogát vele :-) Egyszer kipróbáltam, nagyon édes íze volt. De gyerekeknél nyilván ezzel jobban rá tudják őket venni a fogmosásra. Bajom nincs vele. Az ára viszont nagyon változó lehet más és más üzletekben. Én találkoztam olyannal, hogy 200 Ft volt a különbség.Aldiban a legolcsóbb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

Ennie86

2017. október 31.

Imádtam az ízét. Inkább ettem, mint a fogam mostam volna vele. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Imádtam az ízét. Inkább ettem, mint a fogam mostam volna vele. :D

Banszky

2017. augusztus 10.

Gyerekkorom kedvence,szerintem mindenki rendületlenül ette de legalább miatta szerettünk fogatmosni. :) Ha nagyobb lesz a kisfiam biztos csak ilyennel kezdem el neki a fogacskáját mosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Black Fairy

2017. június 14.

Gyerekkorom krokodilos epres fogkrémje...Nagyon szerettem, bár mindig rám szóltak, hogy ne egyem meg...hát...gondolhatjátok...

Egyébként a tejfogaim erősek voltak, és csak ezt használtuk, szóval feltételezem megerősítette a fogaimat tényleg, az íze finom volt, és szerintem jól is tisztított...vagyis gondolom, egy lyukas fogam se volt...xD
Igazából tök mindegy, ha a világ legkevésbé hatékony fogkréme lenne is öt csillagot kapna, mert kiskoromban imádtam. :D
(Mostanság nehezebb levenni a lábamról...xD)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

(Mostanság nehezebb levenni a lábamról...xD)

aalexaa

2017. június 10.

Annyira szerettem kiskoromban, mindig nagyon hamar elfogyott, mert titokban megeszegettem :D Akkora kedvenc volt, hogy óvódás koromban egyik farsangra anya készített nekem Vademecum-fogkrém jelmezt (mondanom sem kell, taroltam a jelmezversenyen :D)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1