Vagheggi

Ár:   18 660 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: davincsike, Módosítva: 2019. március 12.

Ár:   18 660 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A 75-15 egy intelligens génalapú kozmetikumcsalád.A XXI. század forradalmi megoldása a bőrfiatalításért és a bőr fiatalságának tartós megőrzésért. Mélyen táplálja az arc, nyak-és dekoltázs bőrét.3:1-ben kozmetikum. Ránctalanító hatás, karikák és táskák ellen is jó. Friss mégis tápláló, azonnali lifting hatással. Főbb hatóanyagok:Pisctacia lentiscus kivonat, barna alga kivonat, homoktövis kivonat, aloe vera. Bőrgyógyászatilag tesztelt!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

viragdrkis

2020. február 19.

Én csakis Vagheggi termékeket használok ezért sem voltam elégedett amikor ez a termék csípte felkenést követően a bőröm. Ez az irritáció miatt nem is használtam annyira rendszeresen... Az illata nagyon kellemes nem hivalkodó és valóban nagyon gyorsan beszívódik kicsit gélesebb állagú... Mivel én megelőzés céljára használtam így látványos eredményt sem értem el. :) Mivel a Vagheggi termékek nagyon jók ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Adryanne83

2019. november 18.

Nagyon jó krém, látványosan csökkenti a ráncokat. Az illata is nagyon tetszik nekem. Gyorsan beszívódik. Az ára elég borsos, de megéri az árát, mert nagyon jó és sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

Fruskacsa

2018. február 18.

Sok szemránckrém után ez lett a kedvencem. Nem bántja a szemem, és igen jó a hatása! Azelőtt kétféle szemránckrémmel találkoztam: amelyik nem bántotta a szemem, az nem is küzdött meg a ráncaimmal, ami erősebb volt, attól tuti könnyezett a szemem. Az egyetlen, ami ennek a hatékonyságával vetekszik, a Matis kaviáros szemránckréme, de az fekete, nekem meggyőződésem, hogy sötétíti a bőröm színét a szemkörnyéken 😂 szerintem kiváló ár-érték arányú, egy pumpás flakon kb fél évig elég! Nálam a pumpás kiszerelés amúgy is előny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propanediol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Masztik gumi. Hivatalos CosIng besorolás szerint felületi hártyképző és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) anyag. A Mastic Spa honlapja szerint a mastic serkenti a kollagén képződést, a sebgyógyulást és antibakteriális hatása is van.