Vagheggi

Ár:   9245 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: davincsike, Módosítva: 2019. február 12.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Áfonya és kurkuma kivonatokban gazdag puha, de sűrű textúrájú lemosó, ami lehetővé teszi az alapos tisztítást az érzékeny bőr igénybevétele nélkül. Használati utasítás: egy mogyorónyit oszlassunk el az arc, nyak és dekoltázs területén, ujjainkkal masszírozzuk át, majd vízzel mossuk le.

Nem tartalmaz alkoholt és színezékeket

GKrisz

2019. szeptember 28.

Ha csak kozmetikai termékre nézek is kiütéses leszek, de ez a lemosó tökéletes nekem. Nem csíp, nem okoz kiütéseket, pirosságot, nagyon szépen nyugtat, hidratál, nem érzek utána húzódásokat az arcomon, nem agresszív lemosó. Nem próbáltam még vele sminket lemosni, mert amióta megvan egyáltalán nem volt rajtam semmi smink. De azt tudom elképzelni, hogy sminklemosásra önmagában nem lenne elég. De én nem is sminkeltávolításra vettem. Amit vártam tőle azt maximálisan teljesíti. Szerintem az EMOZIONI vonal az érzékeny és/vagy a rosaceara hajlamos bőrűeknél lesz telitalálat. Nekem a szárazságra is jó, de érzem, hogy a termék erőssége a bőröm nyugtatása. A márkának minden, típusra és bőrproblémára vannak termékei tudtommal. Újra vevős. (Lehetne olcsóbb.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

acsbarbara

2019. február 14.

Csodálatosan krémes, finom érzetet biztosít, de tökéletesen tisztít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 14.

Csodálatosan krémes, finom érzetet biztosít, de tökéletesen tisztít.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Tocopherol, Hydroxyacetophenone, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Maszkoló, azaz a kellemetlen illatot és ízt semlegesítő segédanyag.