Valentino

Ár:   17 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 19.

Ár:   17 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

2015 őszén megjelenő ciprusos-virágos illat.

Fej: bergamott

Szív: bolgár rózsa, írisz

Alap: bőr, pacsuli, vanília

Ár: 14.000 Ft , Eladó: szimini
Állapot: 100ml/80ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Fox, előre utalás után
17.990 Ft ❤️Valentino Donna
Ár: 17.990 , Eladó: dorottyatth
Állapot: 1x próbált, Helyszín: --, fizetés: Csak posta vagy Foxpost,ami a vevőt terheli

Luller

2021. október 10.

Hetek óta szemeztem vele, plusz sok szépet-jót hallottam , láttam róla youtube on. Vártam a Galmour Napokat, hogy olcsóbban tudjak vásárolni, mert az ára ennek is, mint az összes parfümnek, elég húzós. Eljött a nap, Müllerben vettem egy 50ml-s kiszerelést 20%os végösszegkuponnal. Így is brutál ára van, viszont jobban megérte így az 50ml-s, mint 20%al a 30mls. Na , de az illatról:
Mint mondtam, régóta szemeztem vele, ami nálam azt jelenti, hogy elkezdek róla videókat nézni, összetevőket böngészni. Elmegyek parfümériákba és kipróbálom papíron, majd bőrön is. Ha bejön, akkor még hetekig képes vagyok vissza járkálni, hogy valóban illik e hozzám, kompatibilis e a bőrömmel/velem. Ezzel az illattal kapcsolatban mindig arra jutottam, hogy nagyon tetszik, az is, amikor kifújom és az is, amikor lecsitul és bőr közelivé válik.
Valóban néha engem is megcsap egy kis LVEB, amivel nincs bajom, hiszen azt az illatot is szeretem, van is belőle a parfümjeim között. Viszont nem mondanám, hogy hasonlít rá, csak jellegében. Édes, de nem annyira fullasztóan. Nem olyan masszív, tömény illat, mint a LVEB, aminek örülök. A leszáradása pedig teljesen más. Az össze sem hasonlítható. Azt mondják, írják róla, hogy nem egy uniqe illat, de szerintem a leszáradása miatt az. A szillázs elegendő, 3 fújással 4-5 órás tartóssággal rendelkezik rajtam. Utána is érezni, de akkor már igen csak bőr közelivé válik. Leszáradása valóban valami régi, rúzsos, púderes, illatszeres/kozmetikai doboz feelingű dobozka illata. Nem tudom másképp leírni, jellemezni. Nagymamámnak voltak még kislánykoromban olyan rúzsai, púderei, amiket imádtam szagolgatni. Arra emlékeztet a leszáradás után.
Szeretem. Hamarosan esküvőm lesz, azt hiszem a 40 valahány illatom közül, Őt fogom választani. Bújós, bájos, kedves, nőies, kellemes, hideg időben jól működő illat! Köszi Valentino ❤️ Majd melegebb időben update-elek, mert vannak kedvenceim, amik tényleg évszakokhoz köthetőek és nem mindig viselkednek ugyan úgy. (pl. JimmyChoo by Jimmy Choo, Angel Muse by T.Mugler...) Remélem, Ő minden időben tetszeni fog magamon. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 10.

MilkyWay

2021. augusztus 18.

Ezt az illatot Rómában a Fiumicino reptéren fújta a csuklómra egy eladó hölgy, a duty free részlegen, mondván, hogy ez a legújabb illatuk. Én nem is nagyon figyeltem oda, hogy mi ez, rohantam, hogy le ne késsem a gépem. A gépem természetesen késett, és addig-addig szagolgattam, hogy a végén visszaszaladtam megkérdezni a nevét, annyira megtetszett magamon. Ez 5 éve volt, azóta is minden nap ezt az illatot használom és imádom, plusz nagyon sokan, férfiak és nők is meg szokták dícsérni ha ezt viselem.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Dtenci

2020. november 6.

Igazi "Donnás" illat. Mély, érzéki, erőteljes, és ütős! Atomtartós! Nem igazán irodabarát, és isten ments nyáron használni.. :)) Erőteljesen érződik a bőr, a pacsuli, a vanilia, és a rózsa is, és ahogy sokan írtátok, igen, a bőr marad végül nagyon kitartóan. Az olasz életérzés rendesen bele van rakva. A fejfájós napjaimon nem ezt szoktam használni azért :)) de csínján használva egész jól elvagyunk. Jaaa, az üvege gönyörű!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 6.

Era800

2020. szeptember 22.

Nehezebb volt beszerezni mert keves helyen rendelheto az edp.Nekem elsore a Chanel Mademoiselle re hasonlitott de visszafogodtabb valtozatban kozelrol se olyan tartos viszont bajos illat gyonyoru regi hollywood stilusu uvege van imadnivalo kiprobalasra jo de valoszinu nem veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Morci75

2020. augusztus 25.

Ez az illat rajram nagyon édes, émelyítő cukorkaillat az első pillanattól az utolsóig. Sem virág, sem bőr, sem rúzs illat nem jelenik meg. Aki szereti a modern vonalat amely az utóbbi időkben a parfümök illatát meghatározza, annak valószínűleg tetszeni fog. Az üveg ugyanakkor nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

lilikszilvi

2020. augusztus 13.

Én pici mintában kaptam egy nagyon kedves lánytól. Azonnal tudtam h emlékeztet ez az illat valamire. És eszembe jutott. Kb. 90%ban hasonlít az egyik Bruno Banani illatra. Csak a lecsengése a Donnának sokkal jobb. Nekem nagyon tetszik az illat. Bár nagyon fura orrom van arról, hogy mi tetszik és mi nem. De fogok ebből beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

varadiklara

2020. május 17.

Nekem nem passzol a bőrömmel. Olyan mint ha régi lenne, erős fejfajdito. . . Erős édességgel indít, aztán iszonyat karcos írisz, bőr és rózsa illat, de a nyanyásabbik fajtából. Az a bizonyos "rúzsos" illat, amit vártam elmaradt, nem akarom lepontozni, valakinél jobban működik. ( Sajnálom, mert az üvege nagyon szép,.es mutatós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 17.

Domini26

2020. február 27.

Az egyik legfinomabb rúzsos, édes parfümöm. Számomra ez követel némi kifinomultságot, nem tudom elképzelni akármilyen outfithez. Elég sok a hasonlóság a LVEB-el, annyi különbséggel, hogy ebben van valami bőrös-rúzsos vonal a háttérben. Ezért ez sokkal különlegesebb és sokkal közelebb áll a szívemhez. Tartóssága szuper. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 27.

CibiBea14

2019. november 15.

Nagyon finom kellemes virág illat, nem szerettem régebben a virág illatokat de úgy látszik ahogy öregszem változik az ízlésem és már második üveggel használom. Az illat az elején elég intenzív picit szúrós de gyorsan lágyul és kellemes kicsit púderes lágy illatú lesz a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

Parfuwoman

2019. szeptember 13.

Minta beleestem volna egy rúzsokkal és púderekkel teli nesszeszerbe... Nagyon finom,nőies ,komoly ,visszafogott,de folyamatosan jelen van. Amikor kezdődött a parfümmániám 2 éve,akkor még nem értékeltem Donnát. Aztán kaptam egy Mini Donna tusfürdőt ajándékba és annyira tetszett,hogy rendeltem egy kis mintát a parfümből is,hogy tudjam nyugodtan tesztelgetni . Megnyert magának abszolút . Egyszer beszerzem,tényleg csodás illat 💞
Tartóssága és sillage-a szuper . Én külön illatösszetevőt nem érzek ,abszolút finom kozmetikumillata van. A mai illatok között egyedi is . Megy az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Citral, Farnesol, Eugenol
Színezékek: CI 14700, CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.