Valentino

Ár:   27 800 Ft, 40 000 Ft és 53 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ercsus, Módosítva: 2023. március 6.

Ár:   27 800 Ft, 40 000 Ft és 53 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: vanília, jázmin, benzoin

Valentino Donna Born In Roma Intense EDP 100 ml
Ár: 38 000 Ft+szállítás , Eladó: zsokaw
Állapot: Új, Helyszín: Ózd, fizetés: Ajánlott posta postán maradó vagy Packeta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

mecsekieszter

2024. június 8.

kedvenc parfümöm lett az elmúlt pár hónapra. Az illata kellemes, nem túl erős de tartós, sok dícséretet szoktam rá kapni:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 8.

ylexe

2024. május 25.

Ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel, nagyon erős gyümölcsös számomra, és nem csak a bőrömön, papíron is. Abszolút nem ilyesmire számítottam.
UD: Tavasszal már tetszik az erőteljes gyümölcsössége. Viszont a leszáradásában van valami irritáló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 25.

Alih

Bőrprobléma: Nincs
2024. április 27.

Nagyon jó vaníliás- jázminos illata van, de sajnos rajtam annyira nem tartós:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 27.

Nagyon jó vaníliás- jázminos illata van, de sajnos rajtam annyira nem tartós:(

dandelion97

2024. március 20.

Egyik kedvenc Valentino illatom!🥰 Brutál tartós, erőteljes illat. Szerintem is van egy kis kókuszos beütése, én érzek egy pici hasonlóságot a Balea After Sun tusfürdőjével is.😀
Nőies, de egyben határozott illat, szeretem viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 20.

Nőies, de egyben határozott illat, szeretem viselni.

Eta86

2024. március 16.

Hát lehet velem van a baj,de szó szerint pisi szagú lesz rajtam.A párom is szagolta szerinte se finom,van valami fura benne.Jó lenne,de igy elviselhetetlen.Kap3*, mert tartós

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 16.

Miane007

2024. március 9.

Kellemes, nőies illata van. Amikor először kipróbáltam, tudtam, hogy egyike lesz a kedvenc női illataimnak. Van benne valami sötét báj, mégis édes, de nem émelyítő. Nem okozott csalódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 9.

szeliger

2024. február 21.

Vásárlás mellé kapott mintát használtam el az elmúlt napokban. Nekem kilépés a komfortzónából, sötét, vampos az egész parfüm. Az üveg is a kockamintával már ezt a hangulatot sugallja, a színvilág is és aztán maga a parfüm is. Szirupos, piros bogyós jegyekkel indít és rajtam végig megmarad a gyümölcsös jelleg. Hiába a benzoin és a vanília, nem simul be, nem édesedik be, nem adja meg magát. Sötét rúzs, sötét köröm, gúnyos mosoly, szerintem inkább esti illat.
A tartósság kiváló, a hatósugár is megbízható, letagadhatatlan. Alkalmi kiruccanás, de azért jó kis illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 21.

VivienSK

2024. január 2.

Nagyon meglepnek a vélemények. Szerintem kevés parfüm van, ami ennyire jól sikerült, nagyon nőies, édes de nem kislányosan édes. Reptéren (pont Rómában :D )fújtam magamra először, rögtön szerelem lett, egész útona csuklómat szagolgattam. Nagyon tartós, csak úgy, mint a sima változata. Nekem hatalmas kedvencem, életem illata a sima Born in Romával együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 2.

coccobacillus

2023. december 10.

Nem tudok leállni a parfümök vásárlásával, így ez a csoda is az áldozatomul esett. Nekem tetszenek a kókuszos-vaníliás parfümök, ugyan a leírásban semmilyen kókusz nem szerepel ennél a parfümnél, mégis valóban kókuszos, naptejes illatú. Felfújás után nem ájultam el tőle elsőre, a leszáradása az, ami miatt hazajött velem egy üveggel. Nagyon szexi, nagyon vad, de valahogy mégis szofisztikált vanília illat, szerinem nagyon különleges. Tartósságra még tesztelgetem, bár eddig nincsen panasz rá, az illat meg tetszik, hogy abszolút nem lineáris, folyamatosan újabb és újabb arcát mutatja leszáradás után. Eddig szerelem:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 10.

BB74

2023. szeptember 15.

Számomra a Born In Roma Intense a legszebb naptej illat amivel valaha is találkoztam. Imádnivaló. Vaníliás, de nem sok, annyira, hogy a legmelegebb időben is simán hordható, és van benne egy leheletnyi kókusz illat a háttérben, legalábbis az én orrom így érzi, emiatt a luxus naptej asszociáció.
Tartós és körbelengi azt aki viseli.
Egyszer bementem egy boltba vásárolni, és amikor fizettem, a pénztárnál lévő hölgy hangosan felkiáltott, hogy mi ez az isteni parfüm :-)
Eddig csak egy 15 ml-s utazóm van egyenlőre, de ami késik nem múlik :-)
Imádom Valentino parfümjeit, még egyik sem okozott csalódást és több kedvencem is van közülük, hát ez is briliáns alkotás!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. szeptember 15.

Tartós és körbelengi azt aki viseli.
Eddig csak egy 15 ml-s utazóm van egyenlőre, de ami késik nem múlik :-)

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Coumarin, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Anise Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Geraniol, Benzyl Cinnamate, Citral, Cinnamal, Eugenol, Farnesol
Színezékek: Ext D&C Violet 2
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.