Valentino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. január 19.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

eszterszekely

2023. július 16.

Egy ismerősömön éreztem először, előtte sosem akadt a kezembe (szerintem egyébként egyik Valentino illat sem). Annyira intenzív és kellemes volt rajta, hogy rendeltem egy discovery boxot a Notinoról, amiben benne volt, hogy kipróbáljam. Felfújást követően valóban intenzív, de nem valami jellegzetes, de még csak nem is igen kellemes módon. Idővel roppant finom és harmonikus eleggyé válik rajtam - bár nem kifejezetten citrusosnak mondanám, pedig nekem azok a gyengéim. Könnyed, kicsit fanyar, kicsit édeskés, kicsit virágos, tiszta illat, viszont totálisan bőrközeli és a tartós szót még jóindulattal sem tudnám alkalmazni vele kapcsolatban. Kár... Pedig nagyon össze tudnék szokni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 16.

zoraima

Bőrprobléma: Nincs
2023. február 28.

Nem mondanám kifejezetten citrusos illatnak, sőt eléggé édesre sikeredett, ami egyáltalán nem baj, ha szereted az ilyet, csak én személy szerint másra számítottam. Kicsit félrevitt a doboz színe is, illetve azt hittem a citrom hangsúlyosabban és végig jelen lesz. Nem ez van, a pézsma ad neki egyfajta édes puhaságot, én ezt érzem végig egy nagyon halvány rózsával keverve. És... nagyon-nagyon hasonlít valamelyik általam ismert régebbi illatra, de nem tudom megmondani melyikre pontosan. Elég frusztráló, hogy nem bírok rájönni, mert ezen gondolkodom, ha magamon érzem. Egyébként egész szép aurát vont körém, itthon sikere van, és tartós is. Az, hogy én speciel nem erre számítottam már más kérdés. Pedig! Nem most próbáltam először. Az első próba még nyáron 35+ fokban volt és akkor más arcát mutatta. Valahogy akkor frissnek éreztem. Továbbá nem szeretem a pézsmás illatokat (már maga a szó annyira rossz hangzású számomra, hogy kiráz tőle a hideg), ebben viszont nem tolták túl, így az én erre érzékeny orromnak sem bántó, és átjön ez a puhaság, amit hivatott itt képviselni.
Tartós, finomka, tetszetős, de valahogy valami mégsem klappol vele...Majd talán ismét a nagy hőség előhozza azt a pluszt, ami róla él bennem a tavalyi nyárból.
Egyelőre 3,5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 28.

Egyelőre 3,5 csillag.

BB74

2023. február 21.

Ő volt az az illat ami megváltoztatta a citrusos illatokhoz való viszonyomat. Konkrétan szerelembe estem vele, imádom-imádom-imádom, annyira tökéletes!!! Sok mósuszos illatom van de egyik sem ilyen poros jellegű, szerintem ez fogott meg benne, a citrom a tetején könnyed, mintha citromos porcukor lenne. Nálam a rózsa picit sem domináns, inkább csak észrevétlenül a háttérben marad és ad egy kis virágosságot, az alapvetően poros porcukros citromhoz. Imádom az üvegét is, nagyon egyszerű, de egyben luxus hatást is kelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 21.

Erikaaida

2023. február 16.

Tömény rózsa....Nem is értem, miért nem Rose Dream a neve...Aki szereti a rózsát, annak tökéletes lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 16.

Erika80

2023. február 13.

Első illatolásra nagyon finom, sokkal frissebb, mint az anyaillat, de nem kimondottan egy citrusos parfüm. Amikor magamra fújom a mintám, valamire nagyon hasonlít.. gondolatban keresem a hasonlóságot... A Jour Pour Femme jutott eszembe, no nem azért, mert kiköpött mása lenne, hanem mert számomra rendkívül hasonló a jellegük. Ez a kis ropogósság, frissesség mindkettőben meg van és mindkettőben ez a fehérvirágos-citrusos vonulattal.
Szerintem nagyon kellemes viselet lehet tavaszra, esetleg nyárra azok számára, akik kedvelik a friss, virágos illatokat (no és akik számára nem jelent nagy kihívást az ára). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 13.

Barbara2021

2022. november 15.

Az első benyomásom az volt, hogy jó jó de annyi ilyen van. Semmi extra, egynek jó, bár annak nagyon jó. De minek vegyek egy 65-ik parfümöt? Aztán egyre csak rágta be magát az agyamba, hogy hát ez jó, tényleg jó, szívesen viselem és emlékeztet a nagy Valentino V-re amit túl korán megszuntettek és azóta is kincskent őrzöm a maradékot. Meg fogom venni. 100ml-t rögvest. Rajtam nem citromos különben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 15.

cherry19

2022. november 13.

Alapvetően szeretem a citrusos illatokat, de itt valami nagyon nem stimmel. Gyári minta alapján írom a véleményem. Valamiért ez irritál, édes, porszagú a musktól és intenzííív. Nem mondanám kifejezetten karakteresnek, valami Avonos illatra emlékeztet, amit anyukám használt gyerekkoromban, de semmiképp sem asszociálom minőségi illatokkal. 4 óráig bírtam elviselni a kezemen, le kellett sikálnom, mert felfordult a gyomrom tőle. Papíron, levegőben tetszik, de magamon katasztrófa. Arról ne is beszéljünk mennyiért vesztegetik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 13.

sztike

2022. szeptember 27.

Egy nagyon kellemes, citrusos-virágos komfortillat. Szerintem egész évben megállja a helyét, de - mint a citrusos illatoknak általában - a meleg idő áll neki legjobban. Mintám volt belőle, amit nagy örömmel fújkáltam el, mindig feldobott. Számomra ez nem egy csábításra kreált dög, inkább olyan bájos, ápoltságot sugárzó illat. A tartóssága (rajtam) közepes, igazából elégedett voltam vele. Nem érzem a magaménak, ettől függetlenül egy minőségi parfümnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 27.

maryszab

2022. szeptember 7.

Nagyon szeretem ezt az illatot és mások is mindig megdícsérik rajtam. Nekem nagyon tartós, még este fürdés után is érzem a bőrömön, pedig ez nálam nagyon ritka! Mindennapra és alkalomra is kiváló, és melegben tényleg még jobban sugároz belőle valami erő, ami vonzza az orrot. Nálam abszolut 5* és életre szóló barátság!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 7.

Nagypaleva

2022. augusztus 30.

Nagyon az én illatom. A bőrömön nagyon finom és tartós. Citrusos-rózsás a fő vonal, ami száradás után a bőrömön marad. Nekem elsősorban a virágos, rózsás, citromos illatok jók a bőrömön, csak úgy, mint az Omnia Crystalline. Akinek szerintem bejön az Omnia Crystalline, annak lehet ez is tetszeni fog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. augusztus 30.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Alcohol, Citral, Cinnamal, Eugenol, Geraniol, Isoeugenol
Színezékek: CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.