Van Cleef & Arpels

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melindadd, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   parfümériák, online

Egzotikus lagúnák és az ékszerház „Arbres aux Songes” gyűrűje ihlette a Van Cleef & Arpels új luxusparfümjének dizájnját. Az Aqua Oriens lédús körte, Tahiti lime, méz és narancsvirág érzéki együttese.

Luna1024

2019. március 1.

Nagyon finom illat: édeskés, lédús körte, egy csipetnyi vanília, még kevesebb citrus. Számomra egyértelműen a körte tündököl a középpontban, és Őt segítik ragyogni a többiek, az egész kompozíciótól szinte összefut a számban a nyál. :) Tökéletes nyári illat: friss, de nem savanyú; vizes, de nem maszkulin; gyümölcsös és édes, mégsem kommersz, senem túl sok. Annyira modern, nőies, finoman törékeny illat, hogy elképesztő, tavaszi-nyári hétköznapokra, de akár egy fontos eseményre, például esküvőre is simán megállja a helyét, biztosan megkoronázná a Nagy Napot. :) Az arányokat olyan szépen találták el, hogy azt tanítani kéne: mint egy balettáncos, úgy egyensúlyoz a szélsőségek között. Klasszikus, elegáns, minőségi, néha talán pajkos és kacér, de semmiképp sem túl karakteres, és nem mondanám figyelemfelkeltőnek sem - inkább olyan kis szolid, inoffenzív, légies... Filigrán vízitündérek illata. :) Inkább komfortillat, annak viszont tökéletes, bárhol megállja a helyét. Ugyanakkor egy kicsit frusztrál is, két okból:
a) valamelyik általam ismert parfümre iszonyúan hasonlít, de egyszerűen képtelen vagyok rájönni, hogy mire...
b) a tartóssága valami rettenetes: kifújás után jó, ha 10 percig érzem, és akkor lehet még sokat mondtam... Utána hűlt helye: feszívódik, mint szürke szamár a ködben, konkrétan a fújás helyét sem lelem. :(

Sajnálom nagyon, mert maga az illat tényleg elbűvölő, de a tartósság hiánya annyira idegesít, hogy még a fújósomat se nagyon használom... Ha lenne is belőle saját "példányom", az csak a fenomenálisan szép üveg miatt lenne. :) Nem szoktam fennakadni a külsőségeken, de emellett egyszerűen nem lehet elmenni szó nélkül: annyira szemkápráztatóan gyönyörű, hogy mindig csodálva nézem, ha beleakadok az interneten. :) Sajnos azonban ez nekem már önmagában nem elég a vásárláshoz... Ha már Van Cleef, az örök szerelmem továbbra is az Orchidee Vanille marad. :)

A pontozással nagy bajban vagyok, kicsit talán érthetetlen is lesz a fenti, többnyire dicsérő soraim után, de 3 pontot érzek reálisnak a magam részéről... 5-öt a "nagy szerelem" illatoknak adok - Ő sajnos nem az -, a 4-ből meg levonok egyet, a tartósság és a hatósugár teljes hiánya miatt (annyira nem olcsó, hogy elnézzem neki)...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Asianlover

2018. június 16.

Nagyon szép, könnyű nyári illat ő is. Friss, gyümölcsös, vizes. Egy egzotikus nyaraláshoz abszolút passzol. De szerintem egy átlagos, dolgozós nyári reggelhez is, amikor kell valami az ember lelkének, hogy egy kicsit könnyebben induljon a taposó malom :) vidám, dinamikus illat. És az üvege! Az egy álom! Vásárlás esélyes :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 16.

ErikaErika2

2017. szeptember 28.

Es igen, megerkezett kedvenc Oriens-em parja..... eeeees igeeeen.... erdemes volt beszereznem, finom, gyumolcsos, nagyon kellemes illatt. Nyaron nagy kedvenc lesz! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 28.

narcissus

2017. május 2.

Szerelem! Örök szerelem. Imádom ezt az édeskés, aranyló mézes és körtés illatot!
Fantasztikus kompozíció, egy álom. Csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni, egyetlen dolog keserít el: nem túl tartós. De olyan titokzatosan finom, libbenő, lédús, isteni fincsiség ez az egész, hogy teljesen belebolondultam...Be kell szereznem egy óriási üveggel!
Nagy öt csillagot neki! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 2.

Nagy öt csillagot neki! :)

phoenix

2017. április 28.

Nagyon finom, jól megkomponált illat, de rajtam hihetetlenül gyér a tartóssága, szinte csak kifújáskor érzem :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

krémparádé

2016. november 30.

Itt csücsül és bűbájosan csillog a napfényben őkisasszonysága és vár az ő idejére. Mert a telet ő nem ismeri...mégis, nekem ez egy fehér illat, a legfrissebb, legüdébb tavaszé, mikor van még egy-két hófolt, de már kibújtak a hóvirágok és a frissen mosott patyolat lepedők száradnak az első napsütésben. Lime és öblítő illata váltogatják egymást, tisztaságillat , vízillat, pici gyümölcs, de nálam semmi édesség nem jelentkezik, pedig jólesne. Nyáron majd remélem varázsolni fog és kellőképp felfrissít a kánikulában ez a kék lagúna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Torpece

2016. szeptember 19.

Csodával határos módon találtam egy nagyon kedves hasonlóan parfümmániás lányt, akinek a jóvoltából nekem is lett egy fújósnyi mintám tesztelésre. Annyira beszerezhetetlen és annyira agyondícsért illat, hogy szinte remegő kézzel bontottam fel a csomagocskám. Kellemes illat valóban és nagyon tartós is, de nekem itt is befigyel egy édes vonal ami agyoncsapta az egészet....sajnos. Így aztán ha valaki szeretné, szívesen továbbadom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 19.

deluna

2016. március 11.

Az egyik kedvenc illatom. :) Egyedi, szexis.. édeskés és mégis friss....narancsos körte bomba. Hosszan tart az illat. Az üvege csodás ékszer. Csak azt sajnálom, nem lehet kapni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 11.

radinm

2015. június 26.

Az üveg! Ennyire meseszépet én még nem láttam, azok a színek, azok a formák, elgyengül tőle a lábam :-). Rettenetesen izgultam hogy vajon a belbecs is van e annyira tökéletes mint a külcsín, mert az üvegét mindenképpen akartam. Titsztában vagyok vele hogy ez egy olyan probléma amivel valószínűleg már egy jobb elmeorvos sem tudna sokat kezdeni, de elhatároztam hogy akkor is megtartom ha számomra viselhetetlen, csak ismételni tudom, az üveg :-)! Szerencsére az illat legalább annyira tökéletes. Rajtam egy hihetetlenül finom zöldalmás illat érezhető, ami egyébként nincs benne. Sokáig tart és a leszáradásig nagyon finom, nincs benne semmi zavaró. Tökéletes nyári illat, nekem szerelem lett.
Kénytelen vagyok átszerkeszteni, ez egyszerűen maga a csoda, ma egész délelőtt viseltem, finom meleg nyári nap, lágy szellő, folyamatosan éreztem, annyira isteni az illata, hogy zokogni tudnék Tőle. Újabb szerelem született :-)))!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 26.

beder810

2015. január 8.

Varázslatos egy illat ahogy az üvegje mutatja.csodás friss,nem túl édes,gyümölcsös illat.
Kifújáskor megcsap egy csodás friss illat,ami szépen lassan alakul át egy csodás körtés,édes illattá,a lime-al a háttérben.Nyáron és tavasszal kimondottan frissítő.............s az üvege az egyszerűen csodás,imádom.......!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.