Van Cleef & Arpels

Ár:   43 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 29.

Ár:   43 490 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A parfümház 2014-ben megjelent női illata, megalkotója Antoine Maisondieu.

Főbb illatjegyek: mandarin narancs, neroli, frangipáni, sambac jázmin, vanília, méhviasz

Fújós Van Cleef&Arpels C.E.California Réverie
Ár: 2800 Ft , Eladó: Jade62
Állapot: 10 ml fújós, Helyszín: Budapest, IV., fizetés: Banki előre utalással, postán maradóra, vagy személyes átvétel Budapesten a Károlyi kórház.

bellehercegno

2020. augusztus 11.

Ahogy és amit én érzek ezzel az illattal kapcsolatban, azt emb1p3 tökéletesen megfogalmazta,így meg sem próbálom őt überelni :) Az üvege meseszép, illik a tartalomhoz, maga a letisztult elegancia. Az egyetlen parfüm,amit a párommal mindketten használunk. Rajta maszkulin,rajtam pedig nőies. Nagyon tartós, én óvatosan bánok az adagolással,mert ha picit több kerül rám a kelleténél,akkor néha fejfájást okoz. Kifújáskor buja zöld,majd később ez kissé tompul és nagyobb teret kap a jázmin. Lágyan édeskés,enyhén fanyar,finoman virágos. Egy biztos: tudni kell viselni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 11.

3tara2

Korcsoport: >54
2020. március 9.

Tíz pontos parfüm, és nem tudom megunni! Igazi tavaszi - nyári friss, üdítő csemege.
Egyik oldalon csodás narancs illat, friss nerolival, a másikon pedig jázmin és frangipáni, finom lépesméz alapokon.

A pihenés, kikapcsolódás, nyaralás tökéletes parfüm alternatívája. S bár leginkább víz mellett tudom elképzelni, ennek ellenére mindenhol viselhető.

.... Most például munkába menet! Az igazság az hogy el is ment a melótól a kedvem. Süt a nap. Egész meleg van már. És ez a frangipani elveszi az eszem - kirándulni akarok és nem pedig dolgozni.... 🙂

A kiszerelése exkluzív, tartóssága kb 6 - 7 óra, a szillázsa pedig? Forognak utánam. Ad rendesen önbizalmat!

Bármely korosztály viselheti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. március 9.

Bármely korosztály viselheti.

nyuszo

2019. augusztus 11.

Sajnos umpalumpa véleményével kell hogy egyet értsek.
Finom, de semmit mondó.
Ennyire unalmas lenne a kaliforniai riviéra??
Plusz kicsit sok a narancs az én ízlésemnek, rajtam szinte csak az érződik.
Ami a csalódásom másik forrása lehet, az pedig az, hogy Van Cleef elég magasra tette nálam a lécet az Orchidee Vanille-el!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Sajnos umpalumpa véleményével kell hogy egyet értsek.
Finom, de semmit mondó.
Ennyire unalmas lenne a kaliforniai riviéra??
Plusz kicsit sok a narancs az én ízlésemnek, rajtam szinte csak az érződik.

bobekecske

2019. augusztus 1.

Nahát, hogy RitaL-nek mennyire igaza van, tényleg hasonlít a L’Occitane jázminos teás illatára (amit én is régóta kutatok :))!
Nagyon finom, ragyogó, tiszta virágos illat, és abszolút szinkronban van a ház többi illatával ebből a sorozatból. Mindben van valami klasszikus elegancia, ugyanakkor egyik sem túlságosan karakteres, harsány, megosztó.
Talán nem választanám minden nap, de nyaralásra, nyárra fontolóra venném. Férjem első reakciója nagyon találó, szerinte nagyon finom, és nagyon nyárias (ellentétben sok jázminos illattal, ami szerintem van annyira nehéz, hogy a hidegebb évszakokban érvénesül).
Bőrön elég illékonynak tűnik: lehet ez pont kisebb utazós méretű, nap közben újra fújható illat. Kipróbálom majd hajon, ruhán, szerintem ott szépen meg fog maradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Timi8

2019. június 21.

Update: Sajnos muszáj vele szigorùnak lennem, mert az illat mellett nekem a tartòsság is mérce. Szerencsémre rajtam egyébként az illatok többsége nagyon tartòs, (egy legegyszerűbb Avon, vagy egy sima testpermet is)...szòval nekem az a meglepő ha vmi ennyire illanòs. Bosszantò nagyon, na! De majd most sikerül hosszabb ideig tesztelnem és meglátjuk!

Tökéletes nyári illat! Üde is, zamatos is, álom-finom kánikulaillat.
Viszont a tartòssága botrányos rajtam... :((((
Az gondolom, még inkább ront a helyzeten, hogy üdeségéből adòdòan olyankor fogja használni az ember amikor amùgy is jobban párologtat a bőr tehát erre igazán figyelhettek volna. Ettől függetlenül én most a nyáron szìvesen pancsolnék ebben. Imádom a narancsvirágot, ennyire friss kompozìciòban meg még sosem volt hozzá szerencsém vagy csak nem éreztem ki. Guszta kis illat.
Tartòss!ga miatt le kell vonnom egy csillagot, holott maga az illat valòban tökéletes. Muszáj leszek még tesztelni! Szánjon meg vki fufuval légyszi!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 21.

Tökéletes nyári illat! Üde is, zamatos is, álom-finom kánikulaillat.
Viszont a tartòssága botrányos rajtam... :((((

skin

2019. június 21.

Mariann33 jóvoltából került hozzám egy mintácska és teljesen levett a lábamról. Nekem éppen a narancsvirág karcmentessége tetszett meg benne. Nagyon krémesen van jelen és igazi trópusi hangulatot áraszt.
A tartósságát illetően én nem vagyok ilyen elégedetlen. Ha reggel magamra fújom akkor az igaz,hogy egy idő után nem érzem ,de akkor is folyamatosan körbeleng.
Ha kilépek a helyiségből ahol dolgozom és visszamegyek mindig érzem az illatom.
Selymesen ott lengedezik nagyon kellemesen érezhető. A legtöbb bókot bezsebelt parfümöm eddig. Én beszereztem egy 75 ml-es példányt mert nyáron ebben akarok tobzódni.
Kár is lenne alkotóelemei szerint jellemezni,mert egyben tökéletes. Talán kicsit egysíkú lehet egyeseknek,de én nem bánom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 21.

Ha kilépek a helyiségből ahol dolgozom és visszamegyek mindig érzem az illatom.

umpalumpa

2019. június 15.

Azt hiszem ez nekem nem jön át. Finom, kellemes, de semmi mondanivalót nem veszek ki. Sajnos nem is tartós rajtam. Ennyire illanó parfümmel még talán nem is volt dolgom. Kb. 20 perc és kifújt.
Nem érzem külön az illatjegyeket. Én pont szeretem, ha a neroli karcosabban tàlalt és a jàzmint sem bánom, ha kesernyésebb. Szerintem akácvirág és picit "szagos" radír illatú az egész. Ami azt illeti csalódott vagyok, mert a kaliforniai partot másnak képzeltem, de az akác is oda valósi, lehet, h ilyen illatok lengedeznek arrafelé...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 15.

auberginecat

2019. március 23.

A második vagy harmadik nyár telt el a tavalyival úgy, hogy vágyakoztam utána, de végül nem leptem meg magam vele. Ennek idén vége, biztos, hogy enyém lesz egy üveggel. :)
Hanyag elegancia, olyan lezser, mégis luxusérzetet keltő, ahogy itt már korábban írta valaki. Ha Kaliforniában lennék, azt hiszem, pont így érezném magam; süt a nap, határtalanul boldog vagyok, akinek meg valami nem tetszik, az le van szarva.

Egyébként nekem nem kenyerem különösebben a narancsvirág, ebben viszont olyan szépen lekerekíti valami a bántó élét, hogy az már művészet. 5 csillag, egyértelmű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Phoenix19

2019. március 3.

A magnólia kivételével nem szeretem az ún. fehérvirágokat, különösképpen a nerolit. Ez az első narancsvirágos parfüm ami tetszik. Nagyon jó ízléssel megalkotott parfüm. Egy pozitív, napfényes illat. Ó de szívesen elnyaralgatnék a kaliforniai riviérán, de be kell érnem azzal, hogy ez az illat képzeletben odarepít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 3.

mariann33

2018. szeptember 26.

Már egy másik parfümnél leírtam,hogy a narancsvirág tud nagyon jó és bűn rossz lenni.
Ez a parfüm a tökéletes neroli-jázmin illat!
Annyira kifinomult és elegáns benne a főszereplő,amit még eddig egy parfümben sem éreztem.Olvasom itt hogy karcos,kesernyés..nyoma sincs ilyesminek,de nyilván a bőrünk a ludas.
Szerintem bőven elmegy niche kategóriába,tekintve milyen borzalmakat is kaphatunk méregdrágán.Sajnos a niche nevet sokszor az attól "különleges"illatok birtokolják,hogy hordhatatlanok..ez az illat számomra legalább annyira kidolgozott,mint sok 60-70ezres parfüm,örülök hogy rajtam működik,mert nem mindennapi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Ez a parfüm a tökéletes neroli-jázmin illat!

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.