Van Cleef & Arpels

Ár:   43 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandy, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. augusztus 30.

Ár:   43 490 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

"Van Cleef & Arpels „különleges kollekciójának” egyik új, 2018-as tagja, a nőknek és férfiaknak egyaránt ajánlott, virágos-orientális Rose Rouge. Az aroma megálmodója Julien Rasquinet, aki szokásához híven igényes és ínyenc parfümöt alkotott, mely ezúttal intenzíven rózsás. Az illat feketeribizli, rózsabors és bergamott triójával indul, majd a domináns rózsa érkezik málna és vetiver kíséretében, végül kakaóbab, pézsma, pacsuli, benzoin és vanília keveréke biztosítja a gourmet lecsengést."

Van Cleef & Arpels Extraordinaire Rose Rouge FÚJÓS
Ár: 5 ml 2200 Ft, 10 ml 4000 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml fújós vagy 10 ml fújós üveg parfümszóróban, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal
Ár: 4000 ft +posta , Eladó: riatai
Állapot: 10 ml frissen fújva, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel/ posta/ fox

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

TallodiZsofi

2021. február 6.

Azoknak ajánlom, akik szeretik az édes-mély, nőies illatokat! Azoknak ajánlom, akik eddig óckodtak a rózsás illatoktól, mert olyan régimódi, "nyanyás" hatást kelt bennük. Feketeribizlis-málnás-picit édes, picit fanyar, a vaníliával inkább az édes vonal felé billen. Csokoládés-rózsatorta jut róla az eszembe, melyet legalább 10 éve ettem egy helyi teázóban. Tökéletes arányok egy gourmand-virágos illatban vegyítve. A pacsuli adja a mélységet, tartósságot, a pézsma a púderes besimulást sok-sok óra elteltével :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

Timi8

2020. szeptember 5.

Nem kedvelem a ròzsát... De ùjabban kacérkodom vele... Időről időre. Talán a Delina òta.
Rájöttem, hogy tudom én szeretni is. Mint például ezt a finomságot ami most nagyon tetszik! Gurmand-fűszeres, málnás ròzsacsoda. Igazi őszi-téli, picit talán likőrös-balzsamos is, szìvet és lelket melengető ìzletes csemege. Elegáns de nem òdivatù, édes de nem gyermeteg... modern és klasszikus is egyben. Tudom, hogy elvileg uni, de ez egyértelműen nőies illat, sztem nincs az a pasi aki ezt használná... de persze meghagyjuk nekik is a döntés lehetőségét.
Delina-vonal talán, legalábbis bizonyos fázisaiban rajtam elő-előbukkan, a bolgár ròzsa esszenciás kozmetikumos mivolta a Miss Dior Le Parfume-re hajaz, van benne egy kis Lancome Midnight Rosé és La Nuit Trésor edp is (az pralinés, ez kakaòs) de mégsem érzem ezek utánzatának vagy keverékének egyáltalán. Ettől függetlenül szerintem akik az általam felsoroltakkal szimpatizálnak, ezt is imádni fogják. Hihetetlenül finom! El sem hiszem, hogy egy ròzsa dominanciájù illatért rajongok most!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

pacsalia

2020. május 27.

ez nem uniszex! nagyon nagyon nőies! éés az első niche ami kicsit megfogott engem! :D erre vártam régóta. bár még mindig nem szerelem számomra, de végre egy KELLEMES és HORDHATÒ illat, ami rádásul nem is tucatillat, vagy nem kelt olyan benyomást hogy "na ezt már éreztem valahol korábban"...
nagyon egyedi. rajtam a pacsuli nagyon szépen kiérződik, de nem azon a fojtogató erőszakos, idegesítő módon, ahogy sokszor szokta mutatni magát. Itt olyan kis kedves, de ad egy karaktert az amúgy pirosgyümölcsös-édes illatnak. a rózsa és a málna mindig szépen muzsikálnak együtt, de nem gondoltam volna, hogy egy kis pacsuli így feldobhatja őket. :)
brutál tartós és kellően intenzív is, zuhanyzás után is még órákig éreztem magamon, és párom is megjegyezte hogy mennyire finom illat árad a bőrömről. gondolkozok, hogy spórolok egy üvegesre :D mert amúgy nem olcsó :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

jakarika

Korcsoport: >54
2019. szeptember 3.

Rózskertre számitottam,viszont egy szál májusi rózsát kaptam, harmattal, szellővel, harmatos fuvallattal. Nem értem mitől ajánlott ez a finom csoda mindkét nem számára, hiszen kimondottan nőies. Irodai viseletre abszolut alkalmas, nem feltűnő , sillageja bőrközeli, diszkrét. Pont ezért válok meg tőle. A négy csillagot megérdemli, mert elegáns és légies.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

cattitude

2019. június 17.

Párizsban próbálgattam, nagyon finom, nagyon rózsás, de nekem a tartóssága és a szillázsa nem az igazi, pláne nem az árához képest. sajnos egyéb kisregényt nem tudok írni róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Palomita

2019. május 17.

Túl sok, közben valahogy mégis túl kevés...
Mint mikor randizol egy pasival, aki hozza a vörös rózsát, a kedvenc csokoládéd, jóképű, humoros, már-már túlságosan is az, mégsem vágysz a folytatásra.
Ez az illat is valahogy ezt hozza nekem. Finom, finom, nem tudok belekötni, hiszen minden földi jót belekomponáltak, de mégsem fogott meg igazán.
Lehet, hogy különlegesebbnek érezném, ha nem mutatna rajtam kísérteties hasonlóságot Montale Red Aoud-jával... lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Túl sok, közben valahogy mégis túl kevés...

Tiziana

2019. január 5.

Bódítóan mély rózsa, a bársonyossága szinte tapintható.Friss és fanyar az indítás,
picit fűszeres. Utána elkezd mélyülni, édesedik, igazi gourmand, nem cukros-ragacsos
inkább kifinomultan olajos/ krémes vanília. Kint esik a hó, idebent teát iszom, lustálkodom,
bújócskázom a kanapén az összes párnával.Röviden: tél van. ilyenkor ez a legjobb illat.
IMÁDOM!!!! Naná,hisz itthon van egy óriási (125 ml) üveggel belőle.
Úgy hívják:Mancera Roses Vanille.
Az ára kb. a harmada,és Ő volt előbb!!!
Az illat 5 *-os, az eredetisége nullás, 99%-ban megegyezik a Roses Vanille-al.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

IMÁDOM!!!! Naná,hisz itthon van egy óriási (125 ml) üveggel belőle.
Úgy hívják:Mancera Roses Vanille.
Az ára kb. a harmada,és Ő volt előbb!!!
Az illat 5 *-os, az eredetisége nullás, 99%-ban megegyezik a Roses Vanille-al.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Narancssárga.

Színező anyag. (Piros)