Varga

Ár:   790 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vcsicsi, az összetevőket feltöltötte: Agicaa1, Módosítva: 2016. május 6.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolók

• Jobb tartást és könnyebb kifésülhetőséget biztosít.
  • Összetétele, gyógynövényi hatóanyagai és selyemprotein tartalma gyengéd ápolást, puha tapintást és egészséges fényt adnak a hajnak.
  • Védelmet nyújt a haj számára a mindennapi károsító hatások ellen.

bea29

2020. július 18.

Samponjával együtt használtam, de nagyon száraz volt a hajam tőle alig lehetett kifésülni. A hajhullást viszont valamennyivel visszaszorította kevesebb hullott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

vocy

2018. szeptember 10.

Engem annyira nem győzött meg. A balzsamjával együtt használom, de a hajamnak füst illata lesz tőle és továbbra is hullik. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

lepetak

2018. július 18.

Először a sampont vettem meg, mert nagyon hullott a hajam. A kettő együtt nekem nagyon bevált. Most már a hajhullás minimálisra csökkent. Az illatát is szeretem, nem annyira tolakodó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Babakalacs

2016. július 23.

A samponjaval hasznalom es nem olyan jo mint mas balzsamok de igy egyutt hasznalt es kitolta a hajmosasom negy napra igy szeretem. Olajjal a hajvegekre mindig rasegitek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 23.

Agicaa1

2016. március 19.

A samponnal együtt használtam, nem javított a kifésülhetőségen, és teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval, ugyanazt tudnám még írni!:D:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

Kishoshi

2016. március 6.

Mérföldekkel jobb,mint a Bánfi balzsamja,de kevésnek érzem így is.Folyós az állaga,nagyon gyorsan fogy,hajhullást mérsékli vmennyire. Ápoló hatása egyáltalán nem tartós,nem fogom újra venni ezt sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

Nema

2015. november 16.

Szépséges natúr összetevők! Samponjával együtt használom, utána pedig jöhetnek a hajcseppek. Így hárman teszik a dolgukat, az eredmény pedig babahajak másfél hónap után!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 16.

vcsicsi

2015. augusztus 7.

A samponjukat már egy ideje használom, szerencsére nemrég lett hozzá balzsam is. Szóval hiánypótló! Nem drágább, mint más balzsamok, és jól kifésülhető lesz tőle a hajam. Ezt is megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Silk

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Nem szabványos INCI név. A megnevezés a Varga Hajcseppek nevű készítményt alkotó, 19 féle, hajhagymákat tápláló és vérkeringést fokozó hatású gyógynövény kivonatát takarja.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.