Varga

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: h.krisz, Módosítva: 2012. március 1.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Samponok

Minden hajtípusra. Bőrbarát PH-val.

idonthaveaname

2019. november 16.

Az árat nem tudom, ki írta ki, de ennek kb a felébe kerül a honlapjukon. :) a termékről: HASZNÁL! Szerintem ez önmagáért beszél. Kicsit folyósabb az átlagnál, ezért az adagolással vigyázni kell, de ennyi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

ehilda

2019. október 18.

Elégedett vagyok vele, mert megjelentek a baba hajszálak és szilikon sincs benne. Szárítja a hajat, egy jó balzsam mindenképp szükséges, de emiatt nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

PMJuci

2019. szeptember 15.

Ijesztő mértékű hajhullásom miatt vettem meg a cseppekkel együtt. Első ránézésre az összetevő lista elég szépnek tűnt, valahogy csak a sok gyógynövényt láttam magam előtt. Használat után azonban újra leültem alaposabban átnézni. Az SLES a 2.helyen van, viszont nincs benne szilikon. Ezek miatt durván letisztít mindent a fejről/hajról, ellenben nincs olyan anyag benne ami picit csúszósabbá tenné a hajszálakat. Ergó hajmosáskor egy "csikorgósan" tiszta hatalmas gubanc lesz a hajból. A fésű alig megy bele. Viszont a kislányom egészséges haja gyönyörű fényes lett tőle, csak ugye a kifésülés... Ez így nálam csak 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Bblanka92

2019. szeptember 12.

Sokan kísérleteztem az utóbbi időben különböző samponokkal amik sírok hajra valók mivel hamar zsírosodik a hajam. 2 hete használom ezt a terméket, és meg vagyok elégedve vele előtte a Baba zsíros hajra való termékét próbáltam ki és nagyon kiszárította a hajam. Ez a sampon kifésülhetővé, puhává és fényessé teszi a hajam balzsam használata nélkül. Az illata nem tolakodó számomra kellemes továbbá úgy vettem észre hogy pár nappal kitolja a hajmosást. Egyelőre nálam 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Eneee

2019. szeptember 11.

Ez a sampon valami hihetetlen! Nem sokat vártam tőle, mert 500 Ft körül vettem, de gondoltam egy próbát meg + magyar termék.
Mintha gyorsabban nőne a hajam, bár babahajak nincsenek. A hullás is ritkult, illetve olyan fényes és kifésülhető még balzsam nélkül is, hogy tényleg nem hiszem el :O Remélem, így is marad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Teokleia

2019. szeptember 9.

Sajnos az én elöl kopó, ritkuló hajamra semmi hatása nincs, pedig egy darabig még a hajcseppet is megvettem mellé. Semmi reakció, egy szál babahaj sem. Nem ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

SZS30

2019. augusztus 24.

Akkor szoktam megvenni ezt a sampont, amikor már minden baja van a hajamnak - mondjuk nem tudom ezt minek várom meg. Tehát ha már egyre jobban zsírosodik, viszket stb. Ez a sampon mindig segít rajta, helyre teszi kicsit. Hosszú távon szárít - sajnos a hajvégeket különösen, gondolom a gyógynövények miatt. Így balzsam, hajvégápoló mindenképpen szükséges hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Haycph

2019. március 11.

Nekem a kedvenc samponom. Több más samponnál tapasztaltam, hogy szinte "beleragadnak" a hajamba, nem tudom kifésülni, és szárítás során is érzem még, hogy rajta vannak a hajamon, utána pedig ettől jó gyorsan bezsírosodnak. Ezzel a samponnal nincs ilyen problémám. Jó illata van, jól tisztít, könnyen ki tudom mosni a hajamból. Nálam 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

rebus1986

2019. március 7.

Gagyi az illata, alig van színe, hatása semmi.... erre mondják azt, hogy olcsó húsnak híg a leve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Lilly83

2019. március 6.

Nekem eddig ez az egyetlen sampon, ami tényleg megállította a hajhullást. Ráadásul sokkal gyorsabban nő tőle a hajam, mint előtte. Már kb. egy éve használom folyamatosan, de nem fogom lecserélni. Az illata nagyon kellemes, gyógynövényes. Zsíros hajra is szuper, mert egy kicsit szárítja a hajat. Balzsamot ajánlott használni utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Vitaminok: Panthenol

Csalángyökér. A népi gyógyászatban vizelethajtó, vesekőhajtó és hólyaghurut elleni gyógynövényként használt.

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

Az orvosi somkóró kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő.

Az édeskömény gyümölcsének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a bőrkomfortérzetét növelő, bőrkondicionáló, tonizáló és bőrpuhító hatású összetevő. Hidratáló, nyugtató hatással van a száraz, irritált bőrre.

Nyírfa levél. A Dr Hauschka honlap szerint a nyírfa elsődleges gyógyhatása, hogy vizelethajtó és anyagcsere elősegítő hatása van, így méregtelelnítő kúrákban használt. A nyírfa nedve pedig hajhullás, korpa és hajzsírosodás elleni anyag, mellyel hajápoló termékekben találkozhatunk.

lándzsás útifű levelének a kivonata. A kozmetikumokban baktériumölő, gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használják.