VDIVOV

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficeglobog, Módosítva: 2019. február 6.

Innovatív szemöldökformázó toll, amely 3 vékony vonalat képes meghúzni egyszerre, így szemöldök formázás gyors és egyszerű. Rendkívül tartós, 2-3 napos viseletet biztosít.

3 árnyalatban kapható

ficeglobog

2019. február 25.

Izgalmasnak tűnt. Megvettem, kipróbáltam. Nem kellett volna. Nem veszem újra.
Reggeli arcápolás után használtam. Volna. Krémes szemöldökre nem rajzolt. Ez persze logikus is lehetne, de akkor hogyan használjam? Púderezés után sem működött. Ha kihagytam a szemöldököm kenését, akkor tudtam használni. Szép sötétbarnát vettem. A konkrét vonalakat nem látom, de sötétebb lesz ott a szemöldök vonala,ahová felviszem. Talán tapasztaltabb sminkelő jobban tudna vele bánni. A színe tökéletes nekem.
Hogy több napig tart? Ezt nem is igazán tudom értelmezni, hiszen esténként lemosom a sminkem. Ez is jön vele. Ennek én örülök persze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 25.

Izgalmasnak tűnt. Megvettem, kipróbáltam. Nem kellett volna. Nem veszem újra.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Butylene Glycol, Magnesium Stearate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Színezék. Lilás piros.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.