Veet

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: via1220, Módosítva: 2018. augusztus 7.

Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Veet szőrtelenítő krém kifejezetten az érzékeny bőrű nők számára készült. Használatával nemcsak jelentős időt takarítunk meg, de egyúttal hosszan tartó puha és kellemes tapintású bőrre tehetünk szert. A krém nagy arányban tartalmaz bőrnyugtató hatásáról híres aloe verát és E-vitamint, így semmilyen irritációt nem okoz hosszú távú használatot követően sem. Mindössze 5-10 percen keresztül kell a lábakon hagyni, s ez idő alatt a rövid szőrszálakat is hatékonyan tünteti el.

Victoriaformosa

2019. február 18.

Eddig még csak kétszer használtam. Nem tudom, hogy én csinálok valamit rosszul, vagy ez az érzékeny bőrűeknek ajánlott krém erős az én bőrömbek. A karomon használtam, mert azt mégsem szeretném borotválni, ám hólyagok jelentek meg, vörös fájdalmas foltok. Amúgy a szőrt leszedte, de mégis... Némi bőrnyugtató el kell e mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

via1220

2018. július 29.

Teljessen elégedett vagyok a termékkel teszi a dolgát extra nagy kiszerelés 400Ml Aloe Vera-val .A Tescoban fogtam ki 2999 ft-ért ha jól láttam a Dm-ben 3999 Ft

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Urea, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sorbitol h 1 1

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.