Veet

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Martili, Módosítva: 2011. december 6.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz

Tusolás közben használható szörtelenítő krém száraz bőrre.

Mars93

2018. március 16.

Zuhanyzás közben tényleg nem lehet használni, de egyébként sem! Borzasztóan büdös, és egyáltalán nem távolítja el a szőrszálakat. Igazi pénzkidobás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Renszii

2013. július 4.

Első próbálkozásnál az előírtak szerint próbáltam ki. A víz 10 mp alatt lehozta az egész krémet a lábamról. Következő alkalommal felkentem, és vártam néhány percet. Lemostam a szivacs segítségével. Nekem nem irritálta a bőrömet, viszont a szőrt csak foltokban tüntette el, illetve "tőből letörte" a szálakat. A fiókomból most került elő, a kukában landolt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 4.

SmartMouse

2013. június 10.

Hát ilyet se fogok többé venni, mert a szőrt azt bizony nem viszi le. Tetejébe irritálja is a bőrömet. A szivacsnak nagyobb az értéke, mint a krémnek...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

bunieka

2012. június 7.

Hát az tuti hogy mindenkinek más a szőre, úgyhogy van akinek jó, van akinek meg ratyi. Nekem elég régen volt ilyenem, és rémes volt az eredmény, le sem szedte a szőrt, sőt még egy sebet is csinált a lábamra. Nem tudom miért, de úgy nézett ki mint egy nagyobb égési sérülés. Érdekes elegye van a bőrömnek egyébként, mivel nagyon érzékeny, de a szőr meg erős, úgyhogy a legjobb párosítás... vagy a bőrömnek vagy a szőrnek van annyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 7.

idusmidus

2012. április 21.

Én nem használtam ugyan, de láttam már a hatását, vagy inkább hatástalanságát. Van ennél rosszabb Veet is, de ez se semmi. Szerintem abszolút nem éri meg az árát ez a termék (sem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

fenvik

2012. április 13.

Lehet csak nekem használt?? Igaz régen használtam (szerintem túl macerás). de leszedte a szőrt és még ki sem pattogtam tőle. Nem venném újra, inkább gyantára költök, vagy borotvára. de azért nem rossz dolog ez a krém sem... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

Milli006

2012. február 24.

Az összes veet egy rakás .... Tönkreteszi a bőrt, a szőrt nem tünteti el. Aki nem akar rosszat magának, az nem vesz ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 24.

linda90

2012. február 24.

Annyira utálom... egyszer vettem, de soha többet. Nem viszi le normálisan a szőrt és ráadásul ki is pattogtam tőle. Ha csupasz bőrt akarok akkor inkább bármi más. Nem is értem, hogy egyáltalán erre hogy lehet kereslet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 24.

Martili

2012. február 24.

Sajnos nem szed le mindent és kipattogott tőle a bőröm. Előnye, hogy gyors és praktikus, az illata sem vészes, de lehetne alaposabb és kevésbé irritáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 24.

DIAMONDXOXO51

2012. február 13.

Semmit sem használt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 13.

Semmit sem használt.

Antioxidánsok: BHT