Vegetable Beauty

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. augusztus 28.

Kategória:   Hajápolók

A pisztácia kivonatot tatalmazó balzsamja táplálja a száraz és sérült hajat. Tradicionális olasz receptúra alapján készült, hidratálja és visszaállítja a haj belső szerkezetét. Mogyoró- és mandula olajok keveréke pedig segít megelőzni a haj töredezését és helyreállítja puhaságát és csillogását. Az organikus lenmag kivonat és aloe vera juice revitalizáló hatásúak, védelmet nyújtanak és erősítik a hajat. A gyengéd formula segít a kócos haj kibontásában, selymessé teszi a hajat anélkül, hogy elnehezítené.

SLS-mentes, SLES-mentes, Parabénmentes, ásványiolaj-mentes.

oliviag

2020. április 17.

Én imádom ezt a balzsamot, akciósan jutottam hozzá, így elég kedvező áron be tudtam szerezni kipróbálásra. Isteni illata van, tényleg nem nehezíti el a hajat, használata után napokig hidratált és selymes a hajam tőle. Biztosan újra fogom venni!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

emeseee6

2019. december 13.

Ez a balzsam szuper! Az illatárért pedig megveszek ,isteni mandulás /marcipános illat. Hidratálni is megfelelően hidratál (mondjuk én csak 2. balzsamnak és csak a végekre és kicsit feljebb használom). Sokkal jobb ,mint egy mezei balzsam amitől mx kifésülni tudsz,de úgy igazán nem ér semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

orchidea8627

2019. október 26.

Elég drága de már a lezárt tubuson keresztül olyan isteni marcipános-mandulás illat áradt belőle hogy meg kellett vegyem.
Nem bántam meg, nem csak az illata fantasztikus. Géles-krémes az állaga, nem nehezíti el a vékonyszálú hajamat viszont selmyessé és könnyen kifésülhetővé teszi. Bevált, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Calcium Gluconate
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Gluconolactone

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.