Best of Beauty 2019

Venita

Ár:   290 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dynu, az összetevőket feltöltötte: bigib, Módosítva: 2012. december 12.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Hajfestékek

4-5 hajmosás után kikopik

Litta

2016. május 9.

Ez egy nagy 0! Padlizsánlila hajam van, ami ahogy kopik, egyre vörösebb lesz. Mivel nem szeretném 3-4 hetente festetni, ezért vettem ebből a színezőből a vad szilva nevű színt, hátha egy kicsit felfrissíti a hajszínemet, és ki tudom tolni a festést. Hát nagyon nem jött be. A kádat, a törülközőt és a bőrömet gyönyörűen összefogta a sötétlila folyadék, viszont a hajamon semmi sem látszik! Napfényben is csak annyi, hogy talán egy árnyalattal lett más a színe, de még mindig ugyanolyan vöröses... Ami miatt pedig főleg mérges vagyok, hogy a lenövésemet, egyáltalán nem fogta be, maradt ugyanolyan barna. Pedig 4 tasakkal vettem a derékig érő dús hajamra, és el is oszlattam rendesen, szóval nem ez volt a probléma. 300 ft-ért nyilván nem vártam csodát, de azért ennél többre számítottam. Sajnos kidobott pénz és idő volt ez a termék. Senkinek nem ajánlom. Ha lehetne, 0 csillagot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

FeketePiroska

2015. július 10.

én a feketét próbáltam ki a barna hajamra.... nem fogta be :D legalábbis nem feketére. Egy sötétebb árnyalatú barnát kaptam.... szép, szép, de nem ezt ígérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

sarah93

2014. augusztus 22.

Mivel olcsó volt kipróbáltam a fekete és padlizsán árnyalatát. A fejbőröm mind a kétszer csúnya lila lett.Viszont szépen fénylett a hajam és a színe is olyan lett mint a képen.A"lilulás"miatt hármas. Maradok a Joanna-nál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

kisroka

2013. szeptember 1.

A fodrászkellékes ajánlotta, nekem nagyon bejött. Szépen befogta a hajamat (sötétbarna) és a nyolcadik hajmosás után kezdett el csak fokozatosan kikopni a szín a hajamból. Ráadásul olcsó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

anita84

2013. március 6.

Nekem nem fogta be a hajamat.Ismerőseimnek fel sem tűnt a változás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 6.

Nekem nem fogta be a hajamat.Ismerőseimnek fel sem tűnt a változás.

Dynu

2012. október 2.

Ugyan olyan színű lett a hajam, mint a képen, és úgy ahogy ígéri 4-5 hajmosás után kikopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!