Vera Wang

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dkitti87, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 3.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegy: mandarin

Szívjegyek: tubarózsa, francia levendula

Alapjegyek: kakaóbab, vanília

Qwerty

2020. július 5.

Levendula? Nincs. Mandarin, tubarózsa? Csak ha erősen odaképzeljük. Semmi más csak édes vanília. Van benne egy leheletnyi karcosság, talán az akart levendula lenni...pedig én nagyon akartam, hogy legyen benne, de tényleg nincs. Aki az ezredik vaníliabombát keresi, talán kedvelheti, de sütifronton vannak tartósabb darabok is. Persze hogy a neve alapján lendületből magamra fújtam, de annyira híg, hogy azt a kis jellegtelen vaníliás édességet egy nedves törlőkendő simán eltüntette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 5.

vanillacaramella.sweet

2020. július 5.

Mmm, nagyon finom kis illat ez, édesek közt is kicsit másabb számomra. Kicsit friss, kicsit rózsás, édes, tejszínes-krémes, melegséges illat! Ez az első levendulás illat, ami tetszik, nem érzem belőle ki annak tipikus illatát!
Tartóssága a kéknél kevesebb, olyan 3-4-5 óra. Színe is tetszik,hogy halvány lilàs, üvege letisztult, mutatós. 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 5.

dkitti87

2020. június 29.

Nagyon szeretem az illatat, nem is tudom mihez hasonlitani, olyan puderes, viragos, gyumolcsos edes, nyami. Viszonylag tartos is, mint az ilyen kategoria parfumok, ujra vennem barmikor.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)