Vera Wang

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 21.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: dinnye, málna, jázmin, rózsa, mósusz, vanília, cukor

Sundiboszi

2016. december 7.

Nagyon nehéz mély vagány cukros vanília, "nyomokban karamellt tartalmaz", tulajdonképpen tetszik, de hordani nem lehet könnyű egész nap, inkább alkalomra estére és mindenképpen hideg időben...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 7.

pomme

2016. szeptember 28.

Az üvege gyönyörű, de ami benne van az hihetetlenül fantáziátlan. Cukor és kész. Én szinte semmi gyümölcsöt nem érzek ki belőle, karamellt meg aztán végképp nem, nincs is az illatjegyei között (sajnos). Ha nem tudnám hogy mi és mennyibe kerül, egy 2500 Ft-os celebillatnak gondolnám a drogériák alsóbb polcairól. A tartóssága sem kiemelkedő, igazából tényleg nem tud semmit, az árának a töredékéért sokkal jobbakat kapni.

Update: felpontozom 2-ről 4-re, mert még mindig nem egy izgalmas parfüm, most valamiért működik rajtam érzem a gyümölcsöket is benne, sokkal frissebbnek tűnik így. Viszont a night rész nem annyira állja meg a helyét, egy pici füstösség jót tenne neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

rdm

2016. június 19.

Az eleje tényleg nagyon gyümölcsös, édes, kicsit hasonlÍt valamelyik avonos pretty illathoz. Aztán kb. negyed, félóra múlva totál más, krémes, vanÍliás finomság. Nagyon jó! Tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 19.

bellehercegno

2015. május 22.

A sima Princess és a Rock Princess,illetve őhercegnősége közül mindenképp a Night a legjobb,legszebben megkomponált parfüm.Kifújáskor valóban eléggé édes,de aztán kellemesen viselhetővé válik.Nagyjából ez a Princess is csak ennyit tud,itt elfogytak a gondolataim,mást nem igazán tudok írni róla.A neve ellenére simán elmegy nappali viseletnek is hidegebb időben.Rövid ideig birtokoltam,de mivel sosem került sorra,így túladtam rajta és azóta sem érzem hiányát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 22.

2015. január 28.

Ajándékba kaptam egy parfümvásárlás mellé kb. 2,5 ml-nyi maradékot parfümszóróban. Kicsit bajban vagyok ezzel az illattal, mert nagyon másnak indul, mint ami lesz belőle.
Amikor a csuklómra fújtam, megállapítottam, hogy na, ez is kb. a trendi cukros vonalat képviseli, bár nem annyira geil mint pl. a Sí vagy a La Vie Est Belle, de azért cukros. Fél óra múlva megcsapott valami nagyon finom illat, és nem tudtam honnan jön, aztán felfedeztem, hogy a csuklómról, ahova ebből fújtam. Cukorkának nyoma sincs, egy nagyon finom, visszafogott, pézsmás alapon nyugvó, kifejezetten krémes, picit púderes, bőrközeli komfortillat lesz belőle az én bőrömön, az egyes összetevőket nem is érzem ki már, csak a pézsmás alapot, a többi jegy egy harmonikus, finom egyveleget alkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 28.

laracroft

2014. július 20.

Nemrég kaptam meg, és nekem nagyon tetszik. Fragranticán nagyon sokan hasonlítják Jessica Simpson Fancy-jéhez, és nem véletlenül. Karamellás-vaníliás-cukros alapon nyugvó friss gyümölcsök, finoman, nem émelyítően. Azoknak való, akik szeretik az édes-vaníliás gourmand parfümöket, de rosszul vannak a vattacukros förmedvényektől, és valami visszafogottabbra vágynak.
Hatósugara közepes, kifújáskor kicsit erős, de két perc után már finomabb és visszafogottabb.
Tartóssága szintén közepes, de nem panaszkodom, rajtam bírja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 20.

Tartóssága szintén közepes, de nem panaszkodom, rajtam bírja. :)

nyarigabi

2014. február 10.

Nemrég érkezett meg, imádni való az illata, nagyon tetszik. Az elején kicsit tömény, határozottan érződik a jázmin, később a vanília és a cukor kerül előtérbe. Karakteres, tartós, igazi esti illat. Télen tökéletes, nyárra bekerül a szekrénybe, meleg időben nem tudnám elképzelni. Azért 4 pont, mert a csillám sajnos jön le az üvegéről.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 10.

hagicica20

2012. december 15.

Tegnap kipróbáltam. Az eleje kissé szúrós tömény, ami én a jazmin számlájára irok. 1 óra elteltével a minusz 3 fokban megmutatta hercegnői mivoltát. Isteni krémes púderes illattá alakult. A legszebb rész a végére maradt. A vanilia, mósusz cukor kombináció valami eszméletlen finom krémes dolgot alkotott! Csak az ára tart vissza h az enyém legyen. Csak emiatt 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.