Verona

Ár:   350 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   2 x 15 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Eurós boltok, fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nius, Módosítva: 2017. december 1.

Kiszerelés:   2 x 15 ml
Lelőhely:   Eurós boltok, fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Henna-krémfesték szemöldökhöz és szempillához.

Laroselly

2019. december 7.

Júliusban kezdtem el használni a barnát, az nekem bőven elég, 4 nap után nem látszódik annyira, de nem is baj, akkor rásegítek reggel. Az első csomag még nem fogyott el, újra veszem, hiszen árban is verhetetlen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 7.

Melcsinda

2019. december 2.

Most használtam előszőr, idáig hajfestékkel festettem... Na az nem, ez a henna viszont annál jobban befogja, csodálkoztam is, pozitívan csalódtam. Pedig zsíros bőröm van, az pedig ugye eléggé dobja a festéket...Jó hozzá az a kis pálcika is, tetszik a fésűs vége, jól el lehet oszlatni vele a festéket. Én 650.-ért vettem ázsiai boltban, megéri :) A hatóidőt tényleg érdemes figyelni, eléggé sötétbarna árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

Erika27

2019. november 16.

Nagyon szeretem! Eddig kozmetikus csinálta a szemöldököm, de nem volt kedvem mindig menni és így gondoltam itthon kipróbálom milyen ha magamnak festem. Barna verzióját használom. Szépen befogja a bőrt is ami engem abszolút nem zavar, sőt. Hetente használom és nem hullik tőle a szemöldököm pedig ettől a részétől féltem. Nekem 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

sarahL

2019. november 1.

Szuper termék! Viszont, aki nem szeretné túl sötétre festeni a szemöldökét, az ne hagyja fent 10 percig :D nekem brutál sötétbarna lett, és a bőrt is nagyon befogta. 5-6 perc alatt pont elérem a kívánt hatást, kb 5 naponta újrafestem. Jó hogy nem kell naponta bíbelődni vele :) Nagyon hasznos kis termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Elvira20

2019. október 11.

2x használtam eddig nem rég vettem meg a pozitív vélemények hatására nekem bevállt nagyon könnyen fel lehet vinni és le törölni ha el kenődik ha a bőrről le kopik a szemöldök szálain nagyon szépen meg marad a szín barnát vettem szerintem nagyon szép a szine én másik ecsettel viszem fel mint ami benne van bátran ajánlom másoknak is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 11.

Majida

2019. július 14.

Kiváló a színe a hajamhoz, nem is drága és még a bőrömet is befogja ami plussz pont,ugyanis kevés az ilyen,tartossága nagyon jó 1 hétig fent marad szépen persze ez attól függ mennyire dörzsöljük az arcunkat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

Lilluc

2019. március 14.

Én a barna verzióját használom.
Olcsó, könnyű használni és relatíve tartós.
Szőkésbarna hajamhoz nekem pont megfelelő. Kicsit sötét, de én így szeretem :D
Ha kb 15-20percig hagyom fent, akár 5-6 napot is tart és a bőrt is befogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Én a barna verzióját használom.
Olcsó, könnyű használni és relatíve tartós.
Szőkésbarna hajamhoz nekem pont megfelelő. Kicsit sötét, de én így szeretem :D
Ha kb 15-20percig hagyom fent, akár 5-6 napot is tart és a bőrt is befogja.

Franciacsaj

2019. március 14.

Szemöldökre használom kizárólag. Gondolkodtam rajta, hogy a barnát és a feketét összekeverem, hogy elég sötét legyen, de szerencsére csak a barnát vásároltam és tökéletes a színe. Könnyű felvinni, hamar befogja a szemöldököt és olcsó. Első alkalom után megszerettem :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Meja

2019. január 27.

Én csak a szemöldökömre használom. Szempillámra is probáltam, de ott semmilyen változást nem vettem észre, nem fogta meg. Mondjuk én nem is mertem olyan sokáig rajta hagyni, ahogy itt a többiek is irták, akkor valószinü ezért. De végülis ez nem is olyan nagy baj, mert én a szemöldökömre vettem célzottan, és ott be is vált. Pár percig hagyom rajta, mert nem szeretnék nagyon természetellenes hatást elérni, igy ugy egy hétig láthato az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

TheNancy07

2018. december 14.

A kozmetikusnál drágálltam az 1000 Forint/alkalmat, így hát gondoltam csak nem lehet olyan nehéz otthon befesteni a pilláim. Kb. fél áron lehet beszerezni kínai boltokban. Pofon egyszerű kikeverni, és a felvitelével sincs gondom. 1 óráig szoktam a pilláimon hagyni, utána meleg vizes vattával szoktam lemosni. Tartóssága nagyon jó, nekem 1-másfél hónapig is bírja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.