Verona

Ár:   350 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   2 x 15 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Eurós boltok, fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nius, Módosítva: 2017. december 1.

Kiszerelés:   2 x 15 ml
Lelőhely:   Eurós boltok, fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Henna-krémfesték szemöldökhöz és szempillához.

Panu

2020. május 22.

Ez a termék egy csoda ennyi pénzért. Nagyon olcsó, de teljesen megfelelően funkcionál. Könnyű felvinni és tartós is. Nyáron sokszor festem ki vele a szemöldökömet, és akkor napokig nem kell egyáltalán sminkelnem őket. Nyaralások előtt is mindig használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Norcsi90

2020. április 3.

Sok szemöldökfestéket kipróbáltam már, de valahogy mindig ehhez térek vissza. A sötétbarnát használom. Könnyű vele dolgozni és tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 3.

aalexaa

2020. február 16.

500 Ft-ért vettem százforintosban a fekete árnyalatot a fekete hajamhoz, tegnap próbáltam ki. Sötét és hosszú szemöldökszálaim vannak, de elég ritkásak, így a por/ceruza/pomádé évek óta elengedhetetlen eleme a sminkemnek, azt reméltem, hogy ezzel kiválthatom a mindennapokból. Használni nagyon könnyű, az itt olvasottak alapján borsónyi festékhez kevertem 3 csepp aktivátort, először kevésnek tűnt, de végül a nagy része meg is maradt, pedig nem spóroltam vele, legközelebb lehet, hogy megpróbálkozom kevesebbel. Elég kétbalkezes tudok lenni, úgyhogy nagyon izgultam, de a kis villaszerű műanyag izé használatára gyorsan rá lehet érezni, nagyon egyszerű dolgozni vele, tökéletesen sikerült felvinni a festéket. 20 percet hagytam fenn, mert azt akartam, hogy a bőrömet is minél jobban befogja. Be is fogta, nagyon szép lett az eredmény, a fekete hajam mellé egyáltalán nem túl erős vagy túl sok. Viszont a bőrömön van egy enyhe lilás-barnás árnyalata, nem vészes, de abban reménykedtem, hogy inkább hidegebb, szürkésebb tónusú lesz, az jobban passzolt volna a hajamhoz. Teljes smink esetén továbbra is úgy látom, hogy kénytelen leszek porral rásegíteni, de hétköznapokra, utazáskor, nyaralásra tökéletes az eredmény, végre normálisan kinéző szemöldököm van anélkül, hogy hosszan pepecselgetni kellene vele. A tartósságára kíváncsi vagyok, plusz legközelebb szerintem tovább hagyom fent. Egyelőre elégedett vagyok, bár nem hozta maradéktalanul az elvárásaimat.
Szempillára is próbáltam, alapból szép hosszú szempilláim vannak, de világos a végük, az alsó sor pedig szinte egyáltalán nem látszik spirál nélkül. Még gimis koromban egyszer kozmetikusnál festettem, nagyon tetszett az eredmény. Kicsit bajban voltam az elején, hogy hogyan is kellene felvinni anélkül, hogy a szemembe vagy a szemem köré a bőrömre kenném, de ebbe is gyorsan bele lehetett jönni. Amikor fenn volt a festék, örültem is, mert nagyon ígéretesnek tűnt. 15 perc után mostam le, és szomorúan tapasztaltam, hogy egyáltalán nem fogta be. Nem is értem, hogy ez hogyan lehet, hiszen a a szemöldökömet csodásan befogta... Lehet, hogy még kísérletezek vele, de lehet, hogy a szempilláimat inkább hagyom a francba. Összességében nem rossz cucc (főleg ilyen áron), később még update-elek a tapasztalatokról.

Update: Azóta is használom hetente egyszer. 15-20 percnél tovább felesleges fent hagyni, mert ugyanolyan az eredmény 20 perc után is, mint másfél óra után. Ennek mondjuk örülök, mert sokkal gyorsabban végzek :D Nekem a bőrömet továbbra is vörösesbarnára fogja be, ráadásul másnapra már le is kopik, viszont a szőrszálak tényleg feketék tőle és ott tartós is. Habár nem váltja ki teljesen a szemöldök sminkelését, nagyrészt elég egy színezett spirállal átfutnom rajta, és tökéletes úgy is. A férjem meg is kérdezte a múltkor lefekvéskor, hogy elfelejtettem-e lemosni a sminket a szemöldökömről, ez győzött meg végül arról, hogy tényleg megéri azt a heti 20 percet rászánni. Szempillára is használom továbbra is, 20 perc alatt azt is szépen befogja (nem tudom, elsőre mi lehetett a baj). Megadom neki az 5. csillagot, nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Laroselly

2019. december 7.

Júliusban kezdtem el használni a barnát, az nekem bőven elég, 4 nap után nem látszódik annyira, de nem is baj, akkor rásegítek reggel. Az első csomag még nem fogyott el, újra veszem, hiszen árban is verhetetlen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 7.

Melcsinda

2019. december 2.

Most használtam előszőr, idáig hajfestékkel festettem... Na az nem, ez a henna viszont annál jobban befogja, csodálkoztam is, pozitívan csalódtam. Pedig zsíros bőröm van, az pedig ugye eléggé dobja a festéket...Jó hozzá az a kis pálcika is, tetszik a fésűs vége, jól el lehet oszlatni vele a festéket. Én 650.-ért vettem ázsiai boltban, megéri :) A hatóidőt tényleg érdemes figyelni, eléggé sötétbarna árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

Erika27

2019. november 16.

Nagyon szeretem! Eddig kozmetikus csinálta a szemöldököm, de nem volt kedvem mindig menni és így gondoltam itthon kipróbálom milyen ha magamnak festem. Barna verzióját használom. Szépen befogja a bőrt is ami engem abszolút nem zavar, sőt. Hetente használom és nem hullik tőle a szemöldököm pedig ettől a részétől féltem. Nekem 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

sarahL

2019. november 1.

Szuper termék! Viszont, aki nem szeretné túl sötétre festeni a szemöldökét, az ne hagyja fent 10 percig :D nekem brutál sötétbarna lett, és a bőrt is nagyon befogta. 5-6 perc alatt pont elérem a kívánt hatást, kb 5 naponta újrafestem. Jó hogy nem kell naponta bíbelődni vele :) Nagyon hasznos kis termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Elvira20

2019. október 11.

2x használtam eddig nem rég vettem meg a pozitív vélemények hatására nekem bevállt nagyon könnyen fel lehet vinni és le törölni ha el kenődik ha a bőrről le kopik a szemöldök szálain nagyon szépen meg marad a szín barnát vettem szerintem nagyon szép a szine én másik ecsettel viszem fel mint ami benne van bátran ajánlom másoknak is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 11.

Majida

2019. július 14.

Kiváló a színe a hajamhoz, nem is drága és még a bőrömet is befogja ami plussz pont,ugyanis kevés az ilyen,tartossága nagyon jó 1 hétig fent marad szépen persze ez attól függ mennyire dörzsöljük az arcunkat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

Lilluc

2019. március 14.

Én a barna verzióját használom.
Olcsó, könnyű használni és relatíve tartós.
Szőkésbarna hajamhoz nekem pont megfelelő. Kicsit sötét, de én így szeretem :D
Ha kb 15-20percig hagyom fent, akár 5-6 napot is tart és a bőrt is befogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Én a barna verzióját használom.
Olcsó, könnyű használni és relatíve tartós.
Szőkésbarna hajamhoz nekem pont megfelelő. Kicsit sötét, de én így szeretem :D
Ha kb 15-20percig hagyom fent, akár 5-6 napot is tart és a bőrt is befogja.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.