Verona

Ár:   350 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   2 x 15 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Eurós boltok, fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nius, Módosítva: 2017. december 1.

Kiszerelés:   2 x 15 ml
Lelőhely:   Eurós boltok, fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Henna-krémfesték szemöldökhöz és szempillához.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

TheNancy07

2023. július 11.

A kozmetikusnál drágálltam az 1000 Forint/alkalmat, így hát gondoltam csak nem lehet olyan nehéz otthon befesteni a pilláim. Kb. fél áron lehet beszerezni kínai boltokban. Pofon egyszerű kikeverni, és a felvitelével sincs gondom. 10-15percig szoktam a pilláimon hagyni, utána meleg vizes vattával szoktam lemosni. Tartóssága nagyon jó, kb. 2 hétig teljesen szépen fent marad a festék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 11.

drebeka

2022. december 1.

A színével van némi kivetnivalóm, mégis mindig ezt használom. Mindig (elvileg) barna színben szoktam megvenni ezt a terméke. Kb. 4-5 napig mondhatni tökéletes a hatása, szóval, szerintem tartós. Az sem egy utolsó szempont, hogy könnyű használni. Én nem szoktam túl sokáig rajtahagyni a festéket a szemöldökömön, mert akkor túl sötét lenne. Engem nem zavar, ahogy befogja a bőrömet is, mert akkor vastagabbnak látszik, jobb az összhatás. Próbáltam már egyébként másmilyen márkájú festékeket is, de valahogy mindig visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 1.

Betti1113

2022. április 18.

Én egészen elégedett vagyok vele, barna színben vettem meg. Olcsó volt, sokáig elég lesz. A tartóssága nálam olyan egy-két hét. Szépen lehet vele dolgozni, ha az utasítás szerint használod akkor szép eredményt lehet vele elérni. (csak szemöldökre használom.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 18.

izabella73

2021. augusztus 8.

Barna szinben vettem meg, kinai boltban 600ft volt, ennyi pénzért megérte kiprobalni.
Ez is van annyira tartós mint a drogériában kaphatóak, viszont a szine inkább padlizsán mint barna, igy nem a legjobb nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

noricza

2021. április 12.

Zsíros bőrről hamarabb kopik. Én a barnát használom belőle, nekem kicsit sötét de elég tartós. Elkell találni az arányokat keverésnél és precizen kell dolgozni vele mert egyből fog. Ennyi pénzért teljesen rendben van. Az én színem a világosbarna refectocil lenne de az kb 3 napot bír bőrön, szemöldökön max 1 hetet. Ugyhogy bye bye refectocil.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 12.

csiges

2021. március 12.

2021.03.07. - Barna árnyalat
Ma festettem be a szemöldököm vele. Kb 15 percig volt fenn, a szálakat szépen befogta, de a többi felületen érdekes eredményt produkált... A szemöldökszőrök alatti bőrfelületet nem fogta be, hiába volt ott negyed óráig, viszont az ujjamra épp, hogy ráment, és egy napig le sem jött. A nadrágomat is összefogta... 😐

2021.03.12. - Barna árnyalat
Az Ultra Derm ki tudja hozni a ruha anyagból; majdnem teljesen kiszedte a szürke bemelegítő nacimból, a sötét barnából világos barna maradt. Így megint tudom hordani. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

2021.03.07. - Barna árnyalat

2021.03.12. - Barna árnyalat

ramonanagy0669

2020. november 7.

Az elején imádtam, mert olcsó, gyors és könnyű használni. És nem mellesleg brutál jól megszínezi a bőrt is napokig , így egyáltalán nem kellett szemöldökceruzát sem erre a problémára használni. Tartós is volt, 1-2 hétig szépen mutatott a szőrszálakon , a bőrön maximum egy hétig bírta jól.
Aztán jött a fekete leves, változtattak az összetételen vagy én nem tudom, de ekkor már majdnem hogy egy éve ezt használtam, amikor ugyanis allergiás reakciót váltott ki. Bedagadt a szemöldököm , a bőrgyógyász hozta rendbe szteroidos krémmel. Azóta tiltó listás termék lett ez nálam! Kár érte, pedig imádtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

d.anett89

2020. szeptember 3.

Olcsó, könnyű használni..Viszont nekem abszolút nem tartós. Max 2nap..pedig nem sminkelek

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Panu

2020. május 22.

Ez a termék egy csoda ennyi pénzért. Nagyon olcsó, de teljesen megfelelően funkcionál. Könnyű felvinni és tartós is. Nyáron sokszor festem ki vele a szemöldökömet, és akkor napokig nem kell egyáltalán sminkelnem őket. Nyaralások előtt is mindig használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Norcsi90

2020. április 3.

Sok szemöldökfestéket kipróbáltam már, de valahogy mindig ehhez térek vissza. A sötétbarnát használom. Könnyű vele dolgozni és tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 3.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Methylparaben i I ta I par 0 0

A Sodium Metabisulfite egy antioxidáns hatású összetevő, melyet a kozmetikumokban leggyakrabban tartósítószerként és stabilizátorként használnak. Segít megelőzni a készítmények megromlását és hatékonyságuk elvesztését azáltal, hogy megvédi őket az oxigén káros hatásaitól. Az összetevőt ezen kívül a bőr hiperpigmentációjának javítására, a hajban levő hajfesték eltávolítására és a klór okozta elszíneződés megelőzésére is használják.