Verona

Ár:   350 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   2 x 15 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Eurós boltok, fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nius, Módosítva: 2017. december 1.

Kiszerelés:   2 x 15 ml
Lelőhely:   Eurós boltok, fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Henna-krémfesték szemöldökhöz és szempillához.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

izabella73

2021. augusztus 8.

Barna szinben vettem meg, kinai boltban 600ft volt, ennyi pénzért megérte kiprobalni.
Ez is van annyira tartós mint a drogériában kaphatóak, viszont a szine inkább padlizsán mint barna, igy nem a legjobb nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

noricza

2021. április 12.

Zsíros bőrről hamarabb kopik. Én a barnát használom belőle, nekem kicsit sötét de elég tartós. Elkell találni az arányokat keverésnél és precizen kell dolgozni vele mert egyből fog. Ennyi pénzért teljesen rendben van. Az én színem a világosbarna refectocil lenne de az kb 3 napot bír bőrön, szemöldökön max 1 hetet. Ugyhogy bye bye refectocil.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

csiges

2021. március 12.

2021.03.07. - Barna árnyalat
Ma festettem be a szemöldököm vele. Kb 15 percig volt fenn, a szálakat szépen befogta, de a többi felületen érdekes eredményt produkált... A szemöldökszőrök alatti bőrfelületet nem fogta be, hiába volt ott negyed óráig, viszont az ujjamra épp, hogy ráment, és egy napig le sem jött. A nadrágomat is összefogta... 😐

2021.03.12. - Barna árnyalat
Az Ultra Derm ki tudja hozni a ruha anyagból; majdnem teljesen kiszedte a szürke bemelegítő nacimból, a sötét barnából világos barna maradt. Így megint tudom hordani. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

2021.03.07. - Barna árnyalat

2021.03.12. - Barna árnyalat

ramonanagy0669

2020. november 7.

Az elején imádtam, mert olcsó, gyors és könnyű használni. És nem mellesleg brutál jól megszínezi a bőrt is napokig , így egyáltalán nem kellett szemöldökceruzát sem erre a problémára használni. Tartós is volt, 1-2 hétig szépen mutatott a szőrszálakon , a bőrön maximum egy hétig bírta jól.
Aztán jött a fekete leves, változtattak az összetételen vagy én nem tudom, de ekkor már majdnem hogy egy éve ezt használtam, amikor ugyanis allergiás reakciót váltott ki. Bedagadt a szemöldököm , a bőrgyógyász hozta rendbe szteroidos krémmel. Azóta tiltó listás termék lett ez nálam! Kár érte, pedig imádtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

d.anett89

2020. szeptember 3.

Olcsó, könnyű használni..Viszont nekem abszolút nem tartós. Max 2nap..pedig nem sminkelek

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Panu

2020. május 22.

Ez a termék egy csoda ennyi pénzért. Nagyon olcsó, de teljesen megfelelően funkcionál. Könnyű felvinni és tartós is. Nyáron sokszor festem ki vele a szemöldökömet, és akkor napokig nem kell egyáltalán sminkelnem őket. Nyaralások előtt is mindig használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Norcsi90

2020. április 3.

Sok szemöldökfestéket kipróbáltam már, de valahogy mindig ehhez térek vissza. A sötétbarnát használom. Könnyű vele dolgozni és tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 3.

aalexaa

2020. február 16.

500 Ft-ért vettem százforintosban a fekete árnyalatot a fekete hajamhoz, tegnap próbáltam ki. Sötét és hosszú szemöldökszálaim vannak, de elég ritkásak, így a por/ceruza/pomádé évek óta elengedhetetlen eleme a sminkemnek, azt reméltem, hogy ezzel kiválthatom a mindennapokból. Használni nagyon könnyű, az itt olvasottak alapján borsónyi festékhez kevertem 3 csepp aktivátort, először kevésnek tűnt, de végül a nagy része meg is maradt, pedig nem spóroltam vele, legközelebb lehet, hogy megpróbálkozom kevesebbel. Elég kétbalkezes tudok lenni, úgyhogy nagyon izgultam, de a kis villaszerű műanyag izé használatára gyorsan rá lehet érezni, nagyon egyszerű dolgozni vele, tökéletesen sikerült felvinni a festéket. 20 percet hagytam fenn, mert azt akartam, hogy a bőrömet is minél jobban befogja. Be is fogta, nagyon szép lett az eredmény, a fekete hajam mellé egyáltalán nem túl erős vagy túl sok. Viszont a bőrömön van egy enyhe lilás-barnás árnyalata, nem vészes, de abban reménykedtem, hogy inkább hidegebb, szürkésebb tónusú lesz, az jobban passzolt volna a hajamhoz. Teljes smink esetén továbbra is úgy látom, hogy kénytelen leszek porral rásegíteni, de hétköznapokra, utazáskor, nyaralásra tökéletes az eredmény, végre normálisan kinéző szemöldököm van anélkül, hogy hosszan pepecselgetni kellene vele. A tartósságára kíváncsi vagyok, plusz legközelebb szerintem tovább hagyom fent. Egyelőre elégedett vagyok, bár nem hozta maradéktalanul az elvárásaimat.
Szempillára is próbáltam, alapból szép hosszú szempilláim vannak, de világos a végük, az alsó sor pedig szinte egyáltalán nem látszik spirál nélkül. Még gimis koromban egyszer kozmetikusnál festettem, nagyon tetszett az eredmény. Kicsit bajban voltam az elején, hogy hogyan is kellene felvinni anélkül, hogy a szemembe vagy a szemem köré a bőrömre kenném, de ebbe is gyorsan bele lehetett jönni. Amikor fenn volt a festék, örültem is, mert nagyon ígéretesnek tűnt. 15 perc után mostam le, és szomorúan tapasztaltam, hogy egyáltalán nem fogta be. Nem is értem, hogy ez hogyan lehet, hiszen a a szemöldökömet csodásan befogta... Lehet, hogy még kísérletezek vele, de lehet, hogy a szempilláimat inkább hagyom a francba. Összességében nem rossz cucc (főleg ilyen áron), később még update-elek a tapasztalatokról.

Update: Azóta is használom hetente egyszer. 15-20 percnél tovább felesleges fent hagyni, mert ugyanolyan az eredmény 20 perc után is, mint másfél óra után. Ennek mondjuk örülök, mert sokkal gyorsabban végzek :D Nekem a bőrömet továbbra is vörösesbarnára fogja be, ráadásul másnapra már le is kopik, viszont a szőrszálak tényleg feketék tőle és ott tartós is. Habár nem váltja ki teljesen a szemöldök sminkelését, nagyrészt elég egy színezett spirállal átfutnom rajta, és tökéletes úgy is. A férjem meg is kérdezte a múltkor lefekvéskor, hogy elfelejtettem-e lemosni a sminket a szemöldökömről, ez győzött meg végül arról, hogy tényleg megéri azt a heti 20 percet rászánni. Szempillára is használom továbbra is, 20 perc alatt azt is szépen befogja (nem tudom, elsőre mi lehetett a baj). Megadom neki az 5. csillagot, nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Laroselly

2019. december 7.

Júliusban kezdtem el használni a barnát, az nekem bőven elég, 4 nap után nem látszódik annyira, de nem is baj, akkor rásegítek reggel. Az első csomag még nem fogyott el, újra veszem, hiszen árban is verhetetlen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 7.

Melcsinda

2019. december 2.

Most használtam előszőr, idáig hajfestékkel festettem... Na az nem, ez a henna viszont annál jobban befogja, csodálkoztam is, pozitívan csalódtam. Pedig zsíros bőröm van, az pedig ugye eléggé dobja a festéket...Jó hozzá az a kis pálcika is, tetszik a fésűs vége, jól el lehet oszlatni vele a festéket. Én 650.-ért vettem ázsiai boltban, megéri :) A hatóidőt tényleg érdemes figyelni, eléggé sötétbarna árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.