Verona

Ár:   750-1500 ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Drogériák, Goods Market   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Noah27, Módosítva: 2018. január 29.

Ár:   750-1500 ft
Lelőhely:   Drogériák, Goods Market
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A Provi White bioaktív komplex olyan modern formula, mely hatékonyan gátolja a melanin termelődését, ezáltal megszünteti a pigmentációt. Magas E és B-vitamin tartalma regenerálja, mélyen hidratálja a bőrt, és növeli annak rugalmasságát.

Normál, száraz és nagyon érzékeny bőrhöz egyaránt ajánlott.

Rendszeres használata

• csökkenti a bőr elszíneződését
  • intenzíven fehéríti a bőrt
  • láthatóan csökkenti a szeplőket
  • kiegyenlíti a bőrtónust
  • hidratálja és megfiatalítja a bőrt.

szirimiri

2017. március 16.

kb 1,5 hete használom. az orcámon kicsit egyeletlen volt a bőrtónusom, a homlokomon és az államon pedig a csúnya aknék okozta sötétebb foltjaim éktelenkedtek......vagyis nem annyira volt feltűnő másoknak, de hát engem ugye zavart :D nagyon megörültem, amikor megtaláltam itt ezt a kis krémet. az orcámon nagyon szépen egységesítette a színt, anyajegyet, szeplőt egyáltalán nem is halványított eddig, de ez nem baj, jól megvagyunk :D a homlokomon viszont apró kis golyócskákba tömörült tőle a faggyú, így csak éjszakára használom. ezeket a szokásos hullámcsattos módszerrel ki tudom könnyen bányászni, de sajnos lassan gyógyul a bőröm és még csúnyább lesz, mint mielőtt megvettem :( nem vagyok biztos benne, hogy ettől van mert lehet az alapozótól, de elvileg attól nem kellene..nem várnám (yves rocher - pure light) szóval elhasználom és majd meglátjuk. mindenesetre jó szívvel 4 pont, mert azért használ és nagyon jó puha lesz a bőröm utána. hamar beszívódik, de elég egy rétegben, semmiképpen ne vigyük fel a másodikat, akármekkora is a késztetés :D

up. lassan a végére érek és sajnos sok az a négy csillag neki....:( egy sima hidratáló krém, nem több, viszont a homlokomon okozott eltömődött pórusokat nem tudom neki megbocsátani. most már tuti ettől vannak. sajnálom szegényt, de egy próbát megért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

Noah27

2016. november 30.

Na szóval :)
Ez a krém még nem volt fent,de meg akartam osztani veletek :)
Goods market-ban vettem kemény 749 ft-ért,de vaalhol 1500-ért árulják.
Eddig a himalaya Blemish free skin-jét használtam(az se egy olcsó dolog),de ez is megüti a szintjét,sőt.... :)
A mennyiséggel csínján kell bánni természetesen,de nekem nagyon szép egyenletes bőrképet kezd kialakítani.
A pattanások, hegek, túlzott foltosodás miatt vagy 3 különböző árnyalatú alapozót kellett használnom sminkelésnél,hogy egységes bőrképet kapjak....mert hát persze reggelente nincs is máshoz kedve az ember lányának .... :D :)
Eddig semmi negatív hatását nem tapasztaltam.
Ennyi pénzért csak imádni tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Na szóval :)
Ez a krém még nem volt fent,de meg akartam osztani veletek :)
Goods market-ban vettem kemény 749 ft-ért,de vaalhol 1500-ért árulják.
Eddig semmi negatív hatását nem tapasztaltam.
Ennyi pénzért csak imádni tudom.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Sodium Lactate, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az orvosi medveszőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Fő hatóanyaga az arbutin és a metil-arbutin, de tartalmaz még cserzőanyagokat, flavonoidokat, iridoidokat is. Paula Begoun szerint az összetevő antibakteriális és antioxidáns hatással van a bőrre, és egy kutatás azt is alátámasztotta, hogy folthalványító hatása is van, nagy koncentrációban pedig képes gátolni a melanintermelést.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.