Verona

Ár:   400 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2013. január 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Ammónia mentes, 4-6 hajmosásig megtartja a színét.  Megmosott hajra kell felvinni, és addig masszírozni míg hab nem képződik.  20-30 percig hagyjuk a hajon, majd öblítsük le.

amyherczeg

2017. április 21.

Hosszu szoke hajam van, barnara szeretnem beszinezni. Hagyna maga utan lenovest vagy egyenletesen kopna ki, illetve ha kikopik teljesen vissza kapom ez eredeti hajszinem? A valaszokat elore is koszi!☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Hajasbaba9

2014. június 14.

Én csokoládébarna árnyalatot használtam világosabb hajamra. Egyenletesen befogta, selymes lett tőle a hajam. Körülbelül 3 mosás után jött le szinte teljesen. Azt adta, amit vártam tőle, elégedett vagyok :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 14.

zoknimajmocska

2014. június 6.

Kb két hete a Király utcában (Bp) vettem az Illatszer nevű kis boltban (rózsaszín-kék kívülről a bolt). 250Ft volt és már régebben használtam más márkájút ebből a 4-6 mosásig elegendő színezőből, úgyhogy gondoltam teszek ezzel is egy próbát. A 04-es rozsdavörösre esett a választásom. Abszolút betartotta amit ígért, csak sajnos nem vártam meg a 30 percet és 20 után lemostam és így ugye nem lett annyira intenzív. De ez az én hibám volt :) Tetszett, hogy szerintem jobb illata volt mint a más márkájúaknak. Van hozzá külön kis neylon kesztyű így felvinni is jobb. Szuper! :) Az én hajamat egyáltalán nem szárította. Ja, és aki még nem használt ilyet az figyeljen, hogy ennek bizony vízzel érintkezve ereszt a színe, így az esőt kerülni kell, ha meg akarjuk őrizni hajunk csodás színét és a ruhánkét is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

kozmano

2013. április 1.

Ugyanennek a márkának a HAJFESTÉKéről szeretnék véleményt írni.

A 7-es rubinvörös árnyalatát próbáltam ki, nagy hajfesték tesztelő vagyok és mivel nem találtam még meg az igazit, gondoltam ezt is kipróbálom, miért is ne.

Pozitívumok:
- nem szárította ki a hajamat
- egyenletesen fed

Negatívumok:
- nagyon sűrű, krémes így nehezebb eloszlatni
- kevés van benne, a nyakszirtemig érő bubifrizurámra épp hogy elég volt egy doboz
- egyáltalán nem lett olyan intenzív a színe mint a dobozon, középbarna festett hajamra felkenve egy kellemes vörösesbarna árnyalatot kaptam, de közel sem azt az intenzív rubinvörös színt mint ami a dobozon van

Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, hogy újra veszem-e nem tudom, mivel intenzívebb színélményre vágyom így lehet nem veszem újra. Bár lehetséges, hogy adnom kellene neki még egy két esélyt, mert többször felkenve lehet a szín is erőteljesebb lesz.

Viszont csábító, hogy selymes és fényes lett a hajam tőle amit eddig más hajfestékeknél sajnos nem tapasztaltam.

Megvan ugyanennek az árnyalatnak a színező sampon változata is, majd azt is kipróbálom és megírom a véleményemet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 1.

Ugyanennek a márkának a HAJFESTÉKéről szeretnék véleményt írni.

Pozitívumok:

Negatívumok:
- nagyon sűrű, krémes így nehezebb eloszlatni

Gwendoline

2013. március 27.

FRISS: Eddig úgy tűnt hamar kopik, de a 6. hajmosásnál tartok, és még mindig nem kopott ki! Meglep, a Joanna szerintem hamarabb lekopott. Ennek örülök, jónak tűnik, betartja amit ígér.

Azt kell, hogy mondjam, hogy a Joanna (másik ugyan ilyen rövid ideig tartó hajszínező) összetevőket nézve picivel jobb lehet talán... most ezt kaptam ebből, mint a másikból is feketét kellett vennem a sötétbarna hajamra, mert az fogja be sötétbarnára... feketére nem. Én a hajam alsó 10 cm-ére használom, mert ott már lekopott a festék, viszont csúnya a hajam színe így, és töredezett, ezzel tüntetem el azt a kopott színt. Nem tudom hány hajmosásig tart, a másik kitartott 6 hajmosásig. Ezt két napja tettem a hajamra, meglátjuk mennyire fog majd kopni. Eddig jó a színe, mármint szép sötétbarna abból, amit a fekete ígér :D . De én sötétbarnát is akartam, csak már tapasztalatból tudom, hogy ezektől a színezőktől a sötétebb haj nem lesz fekete csak sötétbarna. Előző véleményt én cáfolnám: a fekete ígéret nekem sötétbarna lett, így szerintem nem lesz sötétebb az eredmény a képhez képest. De sötét a hajam, gondolom ez számít! Eddig 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

SlecckelMarine

2012. december 18.

Ahhoz képest, hogy ammónia mentes, eléggé szárít. Megfogja a hajat, de én az egy zacsit inkább többször használom, mert ahogy néztem eléggé sok is van benne(egy félhosszú hajhoz) és eléggé kopik is.
Arra nagyon jó, hogy ha nem megfelelőre sikeredett a kívánt hajszín, akkor a következő festésig ki lehet húzni vele, hogy ne legyen túlságosan roncsolva a haj.
Én erre használom.

A festékekhez hasonlóan ennél is kicsit sötétebb lesz a képen levőnél a színeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 18.

Én erre használom.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lyral márkanéven ismert mesterséges illatanyag. Potenciális bőr irritáló, allergén. (Wikipédia)

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Hajfestékekben találkozhatunk vele.