Verona

Ár:   400 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2013. január 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Ammónia mentes, 4-6 hajmosásig megtartja a színét.  Megmosott hajra kell felvinni, és addig masszírozni míg hab nem képződik.  20-30 percig hagyjuk a hajon, majd öblítsük le.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Hajasbaba9

2014. június 14.

Én csokoládébarna árnyalatot használtam világosabb hajamra. Egyenletesen befogta, selymes lett tőle a hajam. Körülbelül 3 mosás után jött le szinte teljesen. Azt adta, amit vártam tőle, elégedett vagyok :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 14.

zoknimajmocska

2014. június 6.

Kb két hete a Király utcában (Bp) vettem az Illatszer nevű kis boltban (rózsaszín-kék kívülről a bolt). 250Ft volt és már régebben használtam más márkájút ebből a 4-6 mosásig elegendő színezőből, úgyhogy gondoltam teszek ezzel is egy próbát. A 04-es rozsdavörösre esett a választásom. Abszolút betartotta amit ígért, csak sajnos nem vártam meg a 30 percet és 20 után lemostam és így ugye nem lett annyira intenzív. De ez az én hibám volt :) Tetszett, hogy szerintem jobb illata volt mint a más márkájúaknak. Van hozzá külön kis neylon kesztyű így felvinni is jobb. Szuper! :) Az én hajamat egyáltalán nem szárította. Ja, és aki még nem használt ilyet az figyeljen, hogy ennek bizony vízzel érintkezve ereszt a színe, így az esőt kerülni kell, ha meg akarjuk őrizni hajunk csodás színét és a ruhánkét is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

kozmano

2013. április 1.

Ugyanennek a márkának a HAJFESTÉKéről szeretnék véleményt írni.

A 7-es rubinvörös árnyalatát próbáltam ki, nagy hajfesték tesztelő vagyok és mivel nem találtam még meg az igazit, gondoltam ezt is kipróbálom, miért is ne.

Pozitívumok:
- nem szárította ki a hajamat
- egyenletesen fed

Negatívumok:
- nagyon sűrű, krémes így nehezebb eloszlatni
- kevés van benne, a nyakszirtemig érő bubifrizurámra épp hogy elég volt egy doboz
- egyáltalán nem lett olyan intenzív a színe mint a dobozon, középbarna festett hajamra felkenve egy kellemes vörösesbarna árnyalatot kaptam, de közel sem azt az intenzív rubinvörös színt mint ami a dobozon van

Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, hogy újra veszem-e nem tudom, mivel intenzívebb színélményre vágyom így lehet nem veszem újra. Bár lehetséges, hogy adnom kellene neki még egy két esélyt, mert többször felkenve lehet a szín is erőteljesebb lesz.

Viszont csábító, hogy selymes és fényes lett a hajam tőle amit eddig más hajfestékeknél sajnos nem tapasztaltam.

Megvan ugyanennek az árnyalatnak a színező sampon változata is, majd azt is kipróbálom és megírom a véleményemet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 1.

Ugyanennek a márkának a HAJFESTÉKéről szeretnék véleményt írni.

Pozitívumok:

Negatívumok:
- nagyon sűrű, krémes így nehezebb eloszlatni

Gwendoline

2013. március 27.

FRISS: Eddig úgy tűnt hamar kopik, de a 6. hajmosásnál tartok, és még mindig nem kopott ki! Meglep, a Joanna szerintem hamarabb lekopott. Ennek örülök, jónak tűnik, betartja amit ígér.

Azt kell, hogy mondjam, hogy a Joanna (másik ugyan ilyen rövid ideig tartó hajszínező) összetevőket nézve picivel jobb lehet talán... most ezt kaptam ebből, mint a másikból is feketét kellett vennem a sötétbarna hajamra, mert az fogja be sötétbarnára... feketére nem. Én a hajam alsó 10 cm-ére használom, mert ott már lekopott a festék, viszont csúnya a hajam színe így, és töredezett, ezzel tüntetem el azt a kopott színt. Nem tudom hány hajmosásig tart, a másik kitartott 6 hajmosásig. Ezt két napja tettem a hajamra, meglátjuk mennyire fog majd kopni. Eddig jó a színe, mármint szép sötétbarna abból, amit a fekete ígér :D . De én sötétbarnát is akartam, csak már tapasztalatból tudom, hogy ezektől a színezőktől a sötétebb haj nem lesz fekete csak sötétbarna. Előző véleményt én cáfolnám: a fekete ígéret nekem sötétbarna lett, így szerintem nem lesz sötétebb az eredmény a képhez képest. De sötét a hajam, gondolom ez számít! Eddig 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

SlecckelMarine

2012. december 18.

Ahhoz képest, hogy ammónia mentes, eléggé szárít. Megfogja a hajat, de én az egy zacsit inkább többször használom, mert ahogy néztem eléggé sok is van benne(egy félhosszú hajhoz) és eléggé kopik is.
Arra nagyon jó, hogy ha nem megfelelőre sikeredett a kívánt hajszín, akkor a következő festésig ki lehet húzni vele, hogy ne legyen túlságosan roncsolva a haj.
Én erre használom.

A festékekhez hasonlóan ennél is kicsit sötétebb lesz a képen levőnél a színeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 18.

Én erre használom.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lyral márkanéven ismert mesterséges illatanyag. Potenciális bőr irritáló, allergén. (Wikipédia)

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Hajfestékekben találkozhatunk vele.