Verona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ForestNymph, Módosítva: 2013. január 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tejproteinnel és vanília kivonattal dúsított kéz és körömápolókrém.

Kiszerelés: 75 ml

Victorique

2013. március 6.

Nekem Aloe & Lime verziója van meg, friss az illata. Olcsó kézkrém, de nekem bevált. Akinek nincs extra száraz bőre, annak érdemes egy ilyet a táskájában tartania.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

dittus1105

2013. január 18.

Nekem a Papaya & Grapefruit változata van meg, és az is nagyon jó! Én 350 forintért vettem az Eurós boltban. Teljesen megérte!:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

ForestNymph

2013. január 5.

Már egy ideje használom ennek a termék családnak egy fehér tubusos vörösáfonyás kézkrémjét,azt szeretem. Gondoltam újítok. Picit zsírosabb krém, mint a másik Veronas, de ez is szépen beszívódik. Ennek diszkrétebb illata van, enyhe vanilíás, nem tömény autóillatosító. Nekem jobban beváltak ezek az olcsó Verona kézkrémek, mint a drága Dove meg társaik. Érdemes kipróbálgatni őket, oké gagyi márka, de olyan olcsó (300Ft), hogy nincs mit veszíteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Lactose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.