Versace

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 13.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej illat: citrom, mandarin, málna, fehér ribizli, kölni
Szív illat: jázmin, frézia, narancsvirág, magnólia
Alap illata: fás jegyek, fehér pacsuli, ambrox, pézsma

2016 nyarán jelenik meg a Versace Eros Pour Femme Eau de Toilette, melyben a Versace egy új, friss illatot kínál. A parfüm a 2014-es Versace Eros Pour Femme új kiadása.
Az eredeti kompozíció jellegzetes citrom virág és jázmin illatjegyeit  további citrusokkal, bogyós gyümölcsökkel és a kölni jegyeivel frissítik.
Az Eau de Toilette fejillata Szicíliai citrom, mandarin, málna, fehér ribizli és a kölni jegyeivel indít. Szívillata jázminból és a további fehér virágok, mint a frézia, a narancsvirág és magnólia aromáiból áll. Alapillata pedig  fás jegyekkel, a fehér pacsuli, az ambrox és pézsma jegyeivel zárul.
Megjelenésében hasonló lesz az eredetihez, az üveg ezúttal nem kapott fémes borítást, ezáltal a közepe áttetszővé vált.

19500.- Versace Eros Pour Femme EDT
Ár: 19500.- , Eladó: Iszike
Állapot: Tester 100ml, mínusz 1-2 fújás, Helyszín: Veszprém , fizetés: Személyesen Veszprémben vagy Posta , Foxpost , Packeta , vagy MPL csomagautomata
Versace Eros Pour Femme EDT fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Foxpost/Packeta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

coccobacillus

2024. február 18.

Rossz szokásom, hogy ha illatjegyek alapján tetszik a parfüm, akkor képes vagyok elmenni és megvenni azonnal, akár szaglászás nélkül is. Nos, 100ml jött velem haza vakon, csak azért mert egy gyümölcsösebb Light Blue-nak tűnt. Mellesleg bevált, valóban olyan mint a Light Blue csak kevésbé citrusos és picit gyümölcsösebb, olyan mint egy citromos málnás sorbet fagyi. Nagyon kellemes illata van, meg is lett dicsérve rajtam, tehát sillage megfelelő, annyi probléma akad vele, hogy nem túl tartós, emiatt 4 csillagot kapna alapvetően, de ne felejtsük el, hogy ez egy EDT. Viszont ezzel kéz a kézben jár az, hogy tekintve hogy tavaszi és nyári parfüm, ezért valószínűleg nem kapnék egy melegebb időben sem migrénes fejfájást tőle. Friss, könnyű, talán a légies kifejezés a legtalálóbb rá. Tesztelgetem még, mert lehet csak én nem érzem egy idő után. Annyi megjegyzésem van, hogy rajtam nagyon édessé válik, miután leszárad, nálam ez előny, de ha valaki nem kedveli az édes parfümöket, akkor óvatosan. EDP változatát nem is próbáltam, arról nem tudok nyilatkozni, de ez nekem remek vakvásárlás volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 18.

abodri

2023. november 21.

Nagyon finom, nőies, hétköznapokra barmikor használható, mégis elegáns illat. Most ismertem meg. Vakvásárlás volt és szerelem lett. A citrusossága miatt lehet, hogy tavaszi-nyári illat, de én simán használom most is 😍
Korosztályhoz, napszakhoz nem kötném.
Edt létére tartós. Szupi kis illat 💕

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. november 21.

Korosztályhoz, napszakhoz nem kötném.
Edt létére tartós. Szupi kis illat 💕

nanook9212

2023. január 9.

Hogy ennek mennyivel több értelme van, mint a Light Bluenak. Ugyanaz a kettő, csak ez jóval tartósabb és nincs benne az a karcos utánérzet. Ezt vegyétek, ha szeretitek a Light Blue féle citrusos, friss nyár illatú parfümöket. Nem magamnak vettem, hanem ajándékba, de már most tudom, hogy nyárra be fogok magamnak szerezni egy saját üveggel, mert isteni!!!! Nem tart ki a végtelenségig, de a Light Bluera köröket ver!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 9.

beucika

2022. november 25.

Eredetileg a Bright Crystal- ért indultam.
Annyira megtetszett az üvege, hogy bele szagoltam.
Hát mit mondjak ?!
Szerelem!!!
Nagyon kellemes, szívet melengető ebben a hűvös időben.
Rendkívül tartós edt létére.
Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 25.

Eredetileg a Bright Crystal- ért indultam.
Annyira megtetszett az üvege, hogy bele szagoltam.
Hát mit mondjak ?!
Szerelem!!!
Nagyon kellemes, szívet melengető ebben a hűvös időben.
Rendkívül tartós edt létére.
Imádom!

lolliheya

2021. október 21.

Nagyon szeretem ezt az illatot, igazán különleges számomra.
A Versace ház tudja, hogyan kell a friss és édes jegyeket tökéletesen kombinálni, megannyi illatuk jó példa erre.
Edt létére tartós, egyszer kell kora délután frissítenem egy fújással, és nap végéig érzem.
Az edp verziónál ez százszorta jobb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 21.

Nagyon szeretem ezt az illatot, igazán különleges számomra.
Az edp verziónál ez százszorta jobb. :)

ronivarga2001

2021. szeptember 16.

Nőies, de erős, ha valakit zavarnak a kifejezetten édes illatok, azonnal tegyen le a vásárlás gondolatáról. Szeretem, de keveset tudom használni, hisz néha nagyjából 1-2 órával a fújás után megfájdul tőle a fejem. Tartós, ha halványodik, akkor is minimálisan és graduálisan teszi. Igazi Versace minőség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

rokatunder

2021. szeptember 16.

Az egyik kedvenc illatom! Kellemes nőies, de nem erőszakos, tolakodó illat. A hidegebb őszi/téli napokon egy kis melegséget visz a napomba, valahogy visszahozza a nyári nap ragyogását. Nyáron viszont nem a legszerencsésebb, főleg ha túl sokat fújunk magunkra, kissé émelyítő tud lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

pviviana

2021. június 30.

Kedvenc parfümöm, imádom az illatát. Csak véletlenül akadtam rá a Müllerben, de egyből megtetszett. A tartóssága nem győzött meg, de lehet, hogy más érzi rajtam.
Nálam továbbra is ez a PARFÜM, nincs még egy illat, amit jobban imádnék ennél. Ezért csak különleges alkalmakkor használom, vagy ha extra önbizalomra van szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

MezMeli

2021. április 9.

Kedvenc illataim egyike :), megvagyok elégedve a kivitellel,tartóssággal

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

Kedvenc illataim egyike :), megvagyok elégedve a kivitellel,tartóssággal

lia0000

2020. december 22.

A legnagyobb kiszerelést kaptam meg apukámtól.. Nekem annyira átlagos illata van... A fej illat erősen citrusos, engem sajnos egy olcsó tusfürdőre emlékeztet.. Később már karakteresebb, lesz , de számomra így is egy sima, fás női illat. Olyan mint egy alap, amiből hiányzik az extra.. A minőség viszont garantált, tartós és intenzív. Csak azért fújom magamra mert a rutinom része. Elhasználom, mivel ajándékba kaptam és nincs szívem eladni. Meg azért reménykedem abban, hogy a hidegebb időkben megkedvelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

Alkoholok: Alcohol Denat., Cinnamyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Benzyl Salicylate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Geraniol, Citral, Farnesol, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.