Versace

Ár:   8970-14 630 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30ml, 50ml, 100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 25.

Ár:   8970-14 630 Ft

Ár: 7000 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Új , Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
Terkabarka

2019. június 22.

Edp-m van és nagyon szeretem.
Nem bonyolult, de egyszerre friss és édes, virágos, komoly illat. Bármelyik évszakban jöhet, nagyon szeretem magamon érezni. Nagyon édes, de mégsem irritál, inkább megnyugtat, rajtam kissé teás is, gyönyörű illat. Évente többször visszatérek hozzá, akkor napokig, hetekig csak ezt használom. Lassan fogy, mert kevés is elég, nagyon tartós rajtam. Szerelem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 22.

Edp-m van és nagyon szeretem.

GHettie

2018. december 4.

Az üveg nagyon elegáns, az illat is elsőre megfogja az embert. Lime és virág, amit először érzek, lecsitulva nőies marad, engem valamiért a 90-es évek illataira emlékeztet. Nem túl erős, munkába is megfelelő, nem kamaszos, nekem inkább tavaszi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

isabelle007

2018. június 30.

A véleményem az EDP változatról szól. Rajtam nagyon vibráló illat, a tiaré virágot érzem ki a legjobban. Kellemes viselni és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.

csevi22

2018. május 10.

Jelenleg ezt a parfümöt használom február óta mindennap, már a vásárlás előtt is tetszett az illat, úgyhogy egy duty free-ben bűnbe estem és megvettem végre. Nagyon kellemes, üde illata van. Virágos-citrusos, de egyik összetevő sem annyira domináns, hogy elnyomja a másikat. Szerintem ez egy tipikus mindennapos illat, nem a legkülönlegesebb, de nem is az a borzasztó édes émelyítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

mikkamakka75

2018. április 21.

Rajtam ez az illat savanyù. Egy megrottyant, megsavanyodott viràgcsokor egy kevès fonnyadt citrommal. Legalàbbis direkt a bőrömön illatolva. Ha ezt èreznèm valakin, nem azt gondolnàm, hogy ilyen nekem is kell, hanem azt, hogy ezek szerint a "szàzforintosba" megjött az ùj àru.. 😅
Az első sokk sem ijesztett el attòl, hogy jòl befùjjam vele magam (mennyisèget nèzve van miből..) ès így, hogy nem közvetlenül a bőrömön szagolgatom, hanem csak a pàrolgàsàt èrzem a nyakamròl, hajamról, megjelent benne egy kis tiarè ès tonka, amik finomítanak-krèmesítenek annyit az illaton, hogy viselhető, sőt kedvelhető legyen. De ez is leginkàbb csak egy hűvösebb helyisègben, mert kint a napon màr a mai huszonpàr fokos melegben sem volt elèg frissítő vagy lègies az èn ízlèsemnek.
Finoman szòlva sem lesz a kedvencem, de most màr ha belegebedek is elfùjkàlom.. mintegy vezeklèskènt az èsz nèlküli vakvàsàrlàsokèrt.

Közepesre èrtèkelem, mert nem rossz, de nekem a jò sem ezt jelenti..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

Közepesre èrtèkelem, mert nem rossz, de nekem a jò sem ezt jelenti..

Juditka77

2018. március 14.

Fújós mintám van belőle, sokszor használom, de sokszor valamelyik másik parfümöm után nyúlok. Egy idő után hiányozni kezd, már többször elhatároztam, hogy megrendelem. Nagyon szeretem a citrusos-virágos illatokat, bár nem mindegyiket tudom elviselni magamon. Ez egy kellemes, határozott, de mégsem tolakodó illat. Inkább édesnek mondanám. Nagyon szerethető, télen, nyáron egyaránt jól használható. Tartós, én még este is határozottan érzem magamon. Ez a parfüm egy nagyon jó választás lehet..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

mafalda

2018. március 10.

Nagyon finom, de semmi extrát nem tud, aki nem akar mellényúlni vagy ajándékot keres na akkor ez tökéletes választás, ja és sztem kortalan parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

erika81

2017. december 15.

Fújós mintám volt belőle, így volt alkalmam pár napon keresztül próbálgatni. Egész jó kis illat lenne hétköznapra, ha tartósabb lenne, de rajtam sajnos nem volt az!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 15.

Orsika0520

2017. október 18.

Mintát rendeltem belőle, az itteni vélemények alapján. Könnyed, mégis komoly citrusos-krémes virágillat, elegáns, visszafogott fiatal hölgyeknek a mindennapokra. Nem egy tinglitangli tini parfüm.
Nekem nem lett szerelem, mint kiderült, nem szeretem a fréziát, de azért nem panaszkodnék, ha hozzámvágnák, mert nagyon kellemesre sikeredett. Szerintem ajándéknak is jó választás! Tartós is, reggel használtam, már este 6 van és még mindig érezni a hajamon, sálamon, és egész nap éreztem, hogy kellemesen körülleng. Engem amúgy a Dior J'adore parfümre emlékeztet, vannak is közös jegyek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

dorottyatth

2017. szeptember 30.

Egyik kedvenc illatom! Kellemes virágos-citrusos illata van. Nagyon tartós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Egyik kedvenc illatom! Kellemes virágos-citrusos illata van. Nagyon tartós. :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Lyral, Limonene, Benzyl Benzoate, Farnesol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Parfum / Fragrance
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.