Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvi, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Dry touch" alumíniumsó-mentes golyós dezodor

Olyan nők számára, akik alumíniumsó-mentes, hatékony dezodorra vágynak. Minden bőrtípusra ajánlott, még érzékeny bőrre is. A perlitnek (nedvszívó ásvány) köszönhetően megnövelt hatékonyság az izzadság ellen.

Alumíniumsó-mentes formula. Hipoallergén. Paraben-mentes. Alkoholmentes. Érzékeny bőrön tesztelt.

annama

2013. május 28.

Sajnos nemcsak teljesen hatástalan, de még kellemetlenebb szagot eredményez, mintha nem is használnék dezodort. Nem is értem, miért került forgalomba, nem sokat tesztelhették. Ki kellett dobnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.

nat_getzeny

2013. április 17.

eddig a legrosszabb dezodor, összevetve drágább, parfümös és jóval olcsóbb dezodorokkal is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 17.

maci84

2012. július 4.

Az akció héten vásároltam meg ezt a terméket. Kimondottan az alumínium mentessége győzött meg, de szomorúan látom így is van benne bőven piros betűs összetevő. Tényleg meg kell várni amíg megszárad ez egy rohanós napon nem túl szerencsés és a hatásfoka nem elég jó. Összességében jóval többet vártam az árához képest. Többet nem veszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 4.

annajudit

2012. április 28.

közepesen izzadós vagyok, vagyis a legtöbb dezodor nálam 2-3 óra után már "nem hat". nagy elvárásaim voltak a Vichy-vel kapcsolatban, de sajnos nem vált be. az illata finom, de 2-3 óra után már ugyanúgy izzadok, mint az 500 ft-os dezodoroknál. ennyi pénzért (kb 3400 ft-ba került) sokkal többet vártam, nem használnám újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

kisvacok

2012. március 18.

Nekem nem jött be sajnos. Én nagyon izzadós vagyok, nekem nem vált be. Lehet aki kevésbé izzadós, annak elég lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 18.

szilvi

2011. december 30.

A tökéletes dezodor keresésekor bukkantam rá erre a termékre. A legfőbb szempont,amiért erre a termékre esett a választasom az az, hogy alkohol-,paraben-, és alumíniummentes dezodor. Az illata virágos, felkenés után eléggé erős, aztán ahogy megszárad, finom friss az illata. Sokak számára lehet erősnek tűnhet, én mondjuk szeretem..Felvitel után egy krémes fehér réteget hagy a bőrön, ami pár perc után felszívódik, s nem ragad, s nem hagy foltot a ruhán. A hónalj bőrét finoman ápolja. Összeségében egy jó dezodor. Hátránya: rohangálós napon nem teljesít a legjobban, valamint aki siet reggel,annak nehéz lesz megvárni,amíg tökéletesen megszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 30.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!