Vichy

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. március 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló arckrém erősen vízhiányos bőrre.

CsenkiGabriella

2019. szeptember 11.

Én nagyon imádom ezt a terméket. Teszi amit ígér. Nagyon jól hidratál, kellemes érzés a bőrömnek. Abszolút újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

urbanera

2019. április 7.

Nagyon szeretem, a telet ezzel a krémmel vészeltem át. Remekül hidratál, gyorsan beszívódik, nem lesz csillogó tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Luiselotte

2019. március 28.

Ajándékba kaptam kicsit féltem használni, mert nincsenek jó tapasztalataim a márka arckrémjeivel kapcsolatban.
Ahhoz képest , hogy rich a neve nem túl viszkózus :) Könnyen beszívódik, nem irritál és az illata is nagyon enyhe. Este használom, reggelre puha a bőröm .
A hosszútávú hatásáról még beszámolok, nem kenem minden nap , mert vannak ennél fényévekkel jobb krémeim, valahogy nincs meg benne az a plusz amiért mindig csak ez kellene.
Szárnybontogató kollegináknak basic krémnek bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Szárnybontogató kollegináknak basic krémnek bátran ajánlom.

EdinaJ13

2019. január 21.

Mikor november végén elkezdtem használni a Mineral 89 Booster-rel, azt hittem nincs ennél jobb cucc...
Most január vége van és a bőröm annyira húzódik és száraz, hogy szinte kérges, az alapozó is foltos rajtam már, piros meleg foltok is vannak rajta és viszketnek...
Tehát sajnos nem jött be, határozottan rosszabbnak érzem a bőröm állapotát így lassan a tégely végén járva... keresem az igazit tovább

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

lujzi82

2018. szeptember 27.

Evek ota ezt hasznalom erosen vízhiányos boromre. Volt egy elkalandozas La Roche Posay felè, de mikor ujra a Vichy-t kentem az arcomra, sokkal élettel telibb lett. Jó illatú, tökéletes.

UPDATE: a megújult csomagolásban a megújult tartalom KATASZTRÓFA! Büdös, rossz állagú, olyan élettelen és szürke tőle az arcbőröm mint egy hullának.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Julcsi89

2018. szeptember 13.

Nagyon szárazbörű vagyok és ettől az is maradtam nem hidratál egyáltalán az illata nagyon kellemetlen..nagyon nem jött be...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

hzsvitamin

2018. április 1.

Nagyon szerettem volna szeretni, de bár nagyon száraz a bőröm mégis zsíros réteget hagy maga után. Nem nyugtatta meg a bőröm, sőt éreztem hogy az arcomon van a krém, és nem a jó értelemben. Az illatát picit túl agresszívnek találtam, nem tudtam nyugtató hidratáláshoz asszociálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

HARHAR

2018. március 19.

Többet vártam tőle. Nehezen szivodik fel, és egy kis filmréteget hagy. A beszívódása kb ugyanolyan mint a Helia D aquaboom krémnek csak 3x annyiba kerül.
Szerintem nem is hidratál eléggé, bár ez elég szubijektív, mert még nem találtam olyan krémet, amire azt mondom, h eléggé hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

f.eniko

2018. március 19.

Nagyon szuper krém🤗 mostanában sajnos elég száraz lett a bőröm, az alapozó is nagyon csúnyán mutatott rajta. Ezt a kis krémet nagyon gyorsan beszívja a bőröm, szuperul lehet sminkelni is rá és egésznap tart a hidratáltság. Éjszakai társával együtt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Bettina1984

2018. március 19.

Kb 2 hete használom, a bőröm vízhiányos.
Eddig abszolút meg vagyok elégedve vele, az összetevők listája is barátságos.
Nálam nappali krémként újra vevős lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Kb 2 hete használom, a bőröm vízhiányos.
Eddig abszolút meg vagyok elégedve vele, az összetevők listája is barátságos.
Nálam nappali krémként újra vevős lesz.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.