Vichy

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. március 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló arckrém erősen vízhiányos bőrre.

wonder_v1

2022. január 24.

Mikor megrendeltem nagyon érzékeny, vízhiányos, száraz bőrrel szenvedtem. Akkor meg voltam vele teljesen elégedve, viszont már túl sok számomra. Elnehezítő érzéssel tölt el. Korábban a light változatot használtam ami sokkal jobb volt. Többször nem rendelem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 24.

Greti78

2020. június 21.

20/30-as éveim kedvenc hidratálója, egyszerűen tökéletes. Most már picit kevésnek érzem, ezért váltottam tartalmasabb krémre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 21.

skyline

2020. április 27.

az állaga jó,hidratál is,bár nekem bőröm állapotától függően néha újra kell kennem egy fél óra után,illata is rendben,kellemes,nem ragad,nem húz,nem csíp.
Annyit tud,mint némely nivea,loreal drogériás krémek,viszont sokkal drágább,ezért nem éri meg újravenni..kivéve,ha valaki villogni akar a vendégek előtt a fürdőszobában :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 27.

CsenkiGabriella

2019. szeptember 11.

Én nagyon imádom ezt a terméket. Teszi amit ígér. Nagyon jól hidratál, kellemes érzés a bőrömnek. Abszolút újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

urbanera

2019. április 7.

Nagyon szeretem, a telet ezzel a krémmel vészeltem át. Remekül hidratál, gyorsan beszívódik, nem lesz csillogó tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Luiselotte

2019. március 28.

Ajándékba kaptam kicsit féltem használni, mert nincsenek jó tapasztalataim a márka arckrémjeivel kapcsolatban.
Ahhoz képest , hogy rich a neve nem túl viszkózus :) Könnyen beszívódik, nem irritál és az illata is nagyon enyhe. Este használom, reggelre puha a bőröm .
A hosszútávú hatásáról még beszámolok, nem kenem minden nap , mert vannak ennél fényévekkel jobb krémeim, valahogy nincs meg benne az a plusz amiért mindig csak ez kellene.
Szárnybontogató kollegináknak basic krémnek bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Szárnybontogató kollegináknak basic krémnek bátran ajánlom.

EdinaJ13

2019. január 21.

Mikor november végén elkezdtem használni a Mineral 89 Booster-rel, azt hittem nincs ennél jobb cucc...
Most január vége van és a bőröm annyira húzódik és száraz, hogy szinte kérges, az alapozó is foltos rajtam már, piros meleg foltok is vannak rajta és viszketnek...
Tehát sajnos nem jött be, határozottan rosszabbnak érzem a bőröm állapotát így lassan a tégely végén járva... keresem az igazit tovább

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

lujzi82

2018. szeptember 27.

Evek ota ezt hasznalom erosen vízhiányos boromre. Volt egy elkalandozas La Roche Posay felè, de mikor ujra a Vichy-t kentem az arcomra, sokkal élettel telibb lett. Jó illatú, tökéletes.

UPDATE: a megújult csomagolásban a megújult tartalom KATASZTRÓFA! Büdös, rossz állagú, olyan élettelen és szürke tőle az arcbőröm mint egy hullának.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Julcsi89

2018. szeptember 13.

Nagyon szárazbörű vagyok és ettől az is maradtam nem hidratál egyáltalán az illata nagyon kellemetlen..nagyon nem jött be...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

hzsvitamin

2018. április 1.

Nagyon szerettem volna szeretni, de bár nagyon száraz a bőröm mégis zsíros réteget hagy maga után. Nem nyugtatta meg a bőröm, sőt éreztem hogy az arcomon van a krém, és nem a jó értelemben. Az illatát picit túl agresszívnek találtam, nem tudtam nyugtató hidratáláshoz asszociálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.