Vichy

Ár:   5700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Morci, az összetevőket feltöltötte: csojte_billa, Módosítva: 2015. április 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az érzékeny bőr diszkomfort érzete és a fáradtság jelei ellen. Vizes gél bőrfeltöltő élénkítő hatással. Ultrakönnyű, kristálytiszta textúra. Éljen át a termálfürdőhöz hasonló élményt minden reggel. A Vichy spa kezeléseknél is használt 15 ásványi anyagban gazdag Vichy termálvizet hialuronsavval kombináltuk, hogy a bőr feltöltődön, és ez az érzés megmaradjon. Hatékonyság: Azonnali ragyogást fokozó hatás és hosszan tartó hidratálás érzékeny bőrre.

Hipoallergén, illatosított formula. Bőrgyógyászati felügyelet mellett érzékeny bőrön tesztelt.

Tinti

2019. május 22.

Nagyon boldog vagyok, hogy ratalaltam erre az arckremre. Sokaig problemam volt az idealis arckrem megtalalasaval, hiszen tobbszor tapasztaltam hogy pattanasok keletkeznek az arcboromon egy-egy termek hasznalataval, viszont ezzel a termekkel vegre hidrataltnak erezhetem az arcom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

mancus2

2017. augusztus 16.

Jó arckrém volt, de nem venném újra. Nincs akkora hatása, hogy megérje az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Jó arckrém volt, de nem venném újra. Nincs akkora hatása, hogy megérje az árát.

MormiOrsi

2017. február 2.

Én szeretem ezt a krémet, bár nem vagyok 100%-ban megelégedve vele, így csak 4 csillagot kap. Szerintem nagyon jól hidratál, de én pl csak éjszakára szoktam használni, mert a kombinált bőrőm nappal zsírosabb lesz tőle és jönnek a pici ragyák. Ettől függetlenül éjszakára nagyon bevált, pláne mikor nem abban a "bizonyos" szakaszban vagyok, mikor amúgyis hajlamosabb a bőrőm a pattanásokra. Főleg ezekben a téli hónapokban nagy segítség a száraz részeknek. Nyáron lényegesen kevesebbszer használom. De jó választás lehet száraz, vízhiányos bőrüeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

senskin

2015. február 14.

Egyszer próbáltam, elég sokáig elég volt. Jól hidratál, de lecseréltem.Nem volt rossz, sokáig elég volt.
Nem próbáltam túl sok Vichy terméket, de ezt nem vettem újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 14.

Nem próbáltam túl sok Vichy terméket, de ezt nem vettem újra...

irislove

2015. február 9.

Karácsonyra kaptam, azóta használom reggelente. Nekem bevált, szép, puha és hidratált a bőröm egész nap, kevésbé zsírosodik és a smink is megmarad, bár az inkább a primernek köszönhető. Bármilyen fura, az illata is tetszik, olyan spa illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 9.

ancsibancsi

2014. augusztus 13.

Jó kis krém, kellemes hidratál, de fura érzet marad a bőrön használat után és sajnos az illatától besokalltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

szandi05

2013. október 8.

Csak jót tudok róla mondani, szerintem nagyon jól hidratál és viszonylag hamar beszívódik! Én általában amikor bekentem az arcom, akkor tettem hozzá egy pici vizet is, így még gyorsabban beszívódott. Nem kell belőle túl sokat használni, és elég sokáig elég egy tégely.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

csojte_billa

2013. június 14.

Kaptam 7 termékmintát ebből és 2 nagy termékmintát az éjjeli változatból és egy kis gyógyszertári dobozba tettem őket együtt, persze miután a dobozt fertőtlenítettem alkohollal :) a hűtőben tárolom és esténként használom, mert reggel napvédős hidratálót teszek a sminkem alá, de előfordul, hogy reggel is ezt használom smink alá is. Lassan 1 hónapja tart az így összegyűlt 28 ml-es adag és még a felénél több meg van, mert nagyon kevés kell belőle, úgy hogy mindig bekenem a nyakamat is. Betartja amit ígér, használat után a bőr pihe-puha és nem csillog, hidratált és sima, amikor nem teszek semmit viszket, száraz, húzódik, annak ellenére, hogy aknéra hajlamos bőröm van! Mióta használom egy piros bőralatti pattanásom jött ki, az is az alatt a bizonyos hét alatt :) Végeredményben elmondhatom, hogy jó érzés használni, a bőrt hidratálja, nem okoz gondot aknés bőrön sem, és bársonyos, egyenletes lesz használata után a bőrfelszín. MIvel én hűtőben tárolom, hogy nehogy befertőzödjön, miután felviszem az arcra hűsít is :) -1 pontot levonok, mert benne van az alkohol...gyógyszerész vagyok, de soha nem fogom tudni megérteni, az ilyen paradoxokat, hogy szárító hatású szert tesznek egy hidratáló krémbe, viszont lehet hogy épp az alkohol miatt van valamennyi mattító hatása :)

Megfeledkeztem az illatáról, nagyon diszkrét, kellemes illat, az a fajta krém, amit nem felejtesz el magadra kenni, mert jól esik használni. Ha elfogynak a minták biztos befektetek egy nagy dobozba, ami szerintem 1 évig is elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1