Vichy Argile  Purifiant Pores Pórustisztitó Arcmaszk

Vichy Argile Purifiant Pores Pórustisztitó Arcmaszk

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Wey1122, az összetevőket feltöltötte: janush, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Kétfajta fehér agyaggal és Vichy Termálvízzel az eltömődött pórusok ellen, a tisztának és puha tapitásúnak érződő arcbőrért, tág vagy eltömődött pórusú bőrre.

Kaolin és bentonit agyagot tartalmaz, amelyek segítenek eltávolítani a felesleges faggyút és a szennyeződéseket. Az aloe vera hidratál, az allantoin segít a bőr egyensúlyának fenntartásában. A formulát Vichy Termálvíz egészíti ki. Az arcbőr tisztának és puha tapitásúnak érződik. Rendszeres alkalmazás esetén a pórusok kevésbé látszódhatnak, az arcbőr kiegyensúlyozottabb lehet.

Érzékeny bőrön, bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt. A francia vulkánokból származó, ásványi anyagokban gazdag Vichy termálvízzel. Hipoallergén. Nem komedogén.

BlackRose101

2019. június 5.

Én még egy jóval korábbi Glamour vagy Joy napon találkoztam a termékkel, és az AHA ragyogást fokozó "tesójával". Mindkettőből bevállaltam egy 5-5 kis tasakot, ami meglepően sokáig elég volt, ugyanis egy tasakot bőven el tudtam osztani 2 alkalomra is, és mivel heti egy használat nekem elég a hámlasztás mellett, így nagyon meg is érte. Kellemesen húzódik a bőröm a felkenést követően, de már ekkor is érzem, hogy tisztít, mattít... Az iszap szépen elbánik a mitesszeres, pattanásos bőr problémáival, a thermál víz pedig nyugtatja utána a bőrt. A lemosáskor érezhető enyhe radírozó hatását is nagyon szeretem, szép, tiszta, felfrissült bőrt kapok a kis otthoni kezelésem végén:) Érdekes, mások a nagy kiszerelést jobban kedvelik: én a tasakossal kifejezetten megbarátkoztam: szépen ki lehet nyerni belőle a terméket, nem kell ujjal nyúlkálnom a tégelyben, ami így jóval higiénikusabbá teszi a használatát, és kényelmesen be tudom osztani, sőt még utazásra is magammal vihetem, hiszen nincs annál jobb nyaralás vagy wellness hétvége, amikor még a sok pihenést, szaunázást még egy jó tisztító arcpakolással is megkoronázza az ember egy izgalmas magazin vagy könyv társaságában:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

Mancsusz

2018. március 4.

Teljesen véletlen találkoztam össze a termékkel, de nagyon örülök neki. Régebben semmi gond nem volt a pórusaimmal, mostanában viszont eléggé... gondoltam, egy próbát megér. Én a 2 x 6 ml tasakos kiszerelést vettem meg. Most használtam második alkalommal pontosan 1 héttel később, nekem eddig nagyon tetszik. Szépen tisztítja a bőröm, mattít és napokig tisztának érzem tőle a bőröm. Jövőhéten két alkalommal is ki fogom próbálni, de már most nagyon valószínű, hogy hamarosan beszerzem a nagyobb kiszerelést is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

Benitah

2017. szeptember 11.

Jelenleg Magyarországon csak kis tasakos kiszerelésben kapható. Külföldről már 15 euróért megrendelhető, mind a három féle maszkot így szereztem be.
Nem tartottam szerencsésnek a tasakos kiszerelést, ezért beruháztam a maszkokra teljes valójukban. Imádom mindegyiket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Wey1122

2016. november 6.

Nemrég találtam rá az egyik patikai vásárlásom során.
Vegyes érzéseim vannak a Vichyvel vagy nagyon jók vagy mennek a levesbe .
Akcióba vettem 16 Euróért. 75 ml-s kiszerelés átlátszó üvegtégelybe zárták ezt a csodát! Kevés kell belőle gyorsan szárad könnyen lemosható! Tág pórusú kombinált bőröm van használom rendessen nem mondom csodaszer és majd összehúzza a pórusaimat melyek már 20 éve tágak,ilyet sajnos nem tesz! Viszont mattít és frissnek érzem utánna a bőrömet.Sokáig elég lesz ez a mennyiség és nagy az esély rá újból megveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 6.

Nemrég találtam rá az egyik patikai vásárlásom során.
Vegyes érzéseim vannak a Vichyvel vagy nagyon jók vagy mennek a levesbe .

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin