Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: bnonikaa, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák

UVB védelemmel ellátott púderkrém

Zsannus

2015. június 4.

Mindenképp beakartam szerezni nyárra egy fényvédős púdert, és mivel az, hogy hypoallergén legyen nálam fontos szempont, erre esett a választás!
Alapból elég sötêt mind2 változat, a világosabbat vettem meg a már barnult, szolis bőrömre pont passzol!
Az állaga inkább krémesebb, de felkenve púderes hatást kelt!
Egy szó mint száz, nekem bejött, ajánlani tudom csak, praktikus kiszerelés, nyárra a legjobb barát lesz.
Talán egy picit talán szárítja a bőröm, ezêrt 4*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Az állaga inkább krémesebb, de felkenve púderes hatást kelt!
Talán egy picit talán szárítja a bőröm, ezêrt 4*

rmihalyi

2014. július 8.

Egy autoimmun bőrbetegség miatt kis piros foltok vannak az arcbőrömön, amivel eddig még egyetlen egy orvos-gyógyító sem tudott mit kezdeni. Mivel nagyon zavar, ezért télen kénytelen vagyok a Vichy Dermablend erősen fedő alapozóját használni, viszont nyárra szerettem volna vmi humánusabb megoldást találni. Tavasszal vettem meg a termék Golden Beige árnyalatát. Akkor még eléggé elütött a bőrömtől, de az első lebarnulást követően tökéletesen bevált. Mostanra már csak a foltokra teszek belőle az ujjammal és krémes állagának köszönhetően nagyon szépen el lehet dolgozni a kontúrját, így végre olyan érzés és látvány, mintha nem is lenne rajtam semmilyen alapozó vagy púder! Egésznap kitart a fedése, így tökéletesen elégedett vagyok vele! Persze lényegesen jobb lenne, ha a két árnyalaton kívül lenne legalább még kettő, így több nő tudna vele azonosulni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 8.

ancsi79

2013. június 8.

Új beszerzés a gyógyszertári Bioderma-Vichy 25% akció keretében, így két nap tapasztalattal írok róla. Mindössze két szín közül lehetett választani, ami elég csekély választéknak minősül. Eleinte nagyon elütött a bőrömtől, de hosszas munkával sikerült eldolgozni, így minimálisra csökkent a maszkhatás. Parabénmentes (elődje, a hosszasan hosszasan használt Shideido Sun parabén és Bht tartalmú), magas faktorszámú, így remélem, hogy biztos védelmében tölthetem időm nyáron a játszótéri napsütésben:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 8.

Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Kaolin 0 0

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.