Vichy

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Móki, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

vikusz57

2016. június 28.

Nagyon jó krém fényvédő arcra nem zsíros nem fénylik. Az ára kicsit húzós de kevés kell belőle 50 ml is sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 28.

CeCeDrake

2015. december 22.

Szeretem ezt a krémet. Jobban mattít, mint bármelyik másik kence, ami ezt a hatást ígéri. Jól lehet rá sminkelni. Abszolút megéri az árát.
Nyáron elfogyott, de most vettem ismét, mert a mattító arcravalóim nem működnek a legjobban, eszembe jutott, hogy ez a 40 fokban is bírt 7-8 órát, akkor most is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

spotted0502

2015. június 2.

Én sima hidratáló fölé használom a mindennapokban, tényleg mattít, jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

pamutka

2015. május 29.

Hétköznap és strandoláshoz is ezt használom. Nagyon könnyen leég a bőröm. Ezzel a termékkel maximálisan elégedett vagyok. Ajándékba kaptam, magamnak biztos 50-eset választottam volna, de ez is tökéletes védelmet nyújt. Tényleg mattít, jobban mint bármelyik mattító arckrém amit próbáltam eddig. Persze nekem ez is kevés, de mindenképp pozitívum. Nagyon kevés is elég belőle, könnyen beszívódik, sminkelni tökéletesen lehet rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

Gina1031

2015. május 19.

Update:
most véleményeztem a Bioderma fényvédőjét és beugrott, hogy anno ennek adtam 5 csillagot... majd kijöttek a pattanásaim és okozott némi irritációt... ezért használom most a Biodermát. Sajnos nekem a Vichy termékek nem váltak/válnak be, hosszú távon ez sem. Igazából a faktorszámot sem találtam el, de ez nem a fényvédő hibája - hanem a bőrömé, ezért 3 pontot kap. Ami előnye volt még: ettől tényleg nem csillogott a képem.

Tényleg mattít és szeretném azt hinni, hogy véd is. Sajnos most már a pigmentfoltokra is hajlamosabb vagyok így kénytelen voltam beruházni egy ilyen krémre. Mivel a pattanásokkal is küzdöm - így az sem volt mindegy, mit kenek a bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 19.

Update:

marcsi11226

2015. május 15.

Reggelente mindig bekenem vele az arcom, mert könnyen szeplősödöm a nagy nyári melegben és a napsütésben. Nem nehezíti el az arcom, hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

palackonjelzettidopont

2015. április 30.

ezt használom reggelente, mert fényvédő minden évszakban kell. kiválóan lehet rá sminkelni, nagyon hamar beszívódik, szépen hidratál és rásminkelve sem fényesedik át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 30.

Krisz78

2015. február 21.

Nyáron csak ezt használtam (púder alá) és tényleg mattít.
A nap végére kicsit kifényesedtem, de ilyen bőrrel, ki nem?
Nem irritál, nem okoz pattit, csak teszi a dolgát.
Most nyárra megvettem Paulát, kíváncsi vagyok, ő hogy' teljesít majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 21.

Nyáron csak ezt használtam (púder alá) és tényleg mattít.
A nap végére kicsit kifényesedtem, de ilyen bőrrel, ki nem?
Nem irritál, nem okoz pattit, csak teszi a dolgát.
Most nyárra megvettem Paulát, kíváncsi vagyok, ő hogy' teljesít majd.

mrs.criss

2014. október 13.

most értem az első tubus végére, a 2. tubust már megvettem.ez mindent elmond.nagyon jó fényvédő, és mattít!nem csak rá van írva, hanem tényleg mattít!!kismillió mattító primer,púder,alapozó,hidratáló van itthon, ezek 0,5 % ami bevált nekem. elsősorban ezért vettem,meg mert télen is fontos a fényvédelem. reggel fél 6kor kentem be az arcom (rögtön beszívódik), sminkeltem, és fél 12kor láttam h picit fénylik a homlokom ( de ezt max én veszem észre,nem volt zavaró).krém nélkül brutál fényesedés kb fél óra után.nem hiszek a 18h-s reklámígéreteknek, sztem ez a majdnem 6 óra ami reális!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

Misslamotte

2014. július 20.

Ha lenne csillagos ötös, azt kapna :) az én bőröm zsíros, miteszeres és sajnos még így a 30 felé is néha pattanásos. Először mintában próbáltam ki és már akkor lenyűgöző volt. A bőröm nagyon hamar beszívta és azonnal mattított. Nem kell belőle sok mivel akkor összecsomósodik kicsit. Már rengeteg napozót kipróbáltam de ez tényleg szuper. Megéri az árát és a 30 faktor ellenére még barnultam is tőle :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 20.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.