Vichy

Ár:   5699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cicuka, Módosítva: 2016. február 5.

Lelőhely:   patikák
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

3D korrekciós alapozó bőrfelszín-kisimító hatással zsíros, aknéra hajlamos bőrre.

Érzékeny bőrre, hipoallergén, nem komedogén. Parabén-mentes. Magas fedőképesség.

A készítményben található hatóanyagok az alapozó viselésének teljes ideje alatt kifejtik hatásukat: az eperuline hatóanyag nyugtatja a gyulladt, piros területeket, és gátolja az akné utáni elszineződött hegek kialakulását, a szalicilsav segít a látható bőrhibák visszaszorításában. Az Alliagel™ textúra forradalmi innovációjának köszönhetően a benne található "soft focus" pigment részecskék elfedik a bőrhibákat. Tartósan matt hatást biztosít miközben nem nehezedik rá a bőrre, és természetes hatású sminkelési lehetőséget nyújt.

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó 30ml
Ár: 4400 , Eladó: Liliomrozsa
Állapot: 1x próbált, tele van, Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás után Foxposttal automatába v. házhoz
Ár: 4500 , Eladó: pBeata
Állapot: egyszer próbált egy kis felületen, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás, személyes átvétel

beafe

2020. május 15.

A tesztert próbáljátok ki, mielőtt megveszitek!!! Az én bőrtípusomon borzasztó felkenve. Szivaccsal is kb meg kell erőszakolnom, hogy szét tudjam úgy kenni, hogy ne legyen olyan, mint egy maszk hatású korrektor, arról nem is beszélve, hogy pár óra után apró darabokban, elég látványosan összeáll az arcomon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 15.

Rekarokababa

2020. március 24.

Aki nem szereti az erős fedést, annak nem ajánlom, de pici is elég belőle, tehàt vékonyan használom én is! 👍🏼

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 24.

Dorci94

2020. február 28.

Kezdeném az árával, ami miatt ugrik is egy csillag. Szerintem azért annyira nem jó amennyire drága. Legutóbb Notinoról szereztem be 8500 forintért. Önmagában sosem használom, mivel nem igazán lehet szépen felvinni, bele tud csücsülni az enyhe kis ráncokba is illetve én járok szoláriumba, így nem mindig kompatibilis a Nude árnyalat a bőrömmel. Van egy folyékony Bourjois alapozóm, vele keverem ki a tökéletes színt és állagot (alapjáraton nekem nagyon sűrű). Na így viszont, amit ad az valami csodaszép. Gyönyörű egyenletes bőrfelszín! Kombinált bőrnél azért egy fixáló/mattító púdert igényel mivel a t zónában kifényesedhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

Besz001

2020. február 24.

Az eddigi legjobb alapozóm, bevált. Vizes szivaccsal lágyabb, nem lesz maszkhatású, remekül fed.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 24.

NRbk24

2020. február 20.

Ezen kívül még nem találkoztam olyan alapozóval, ami ilyen jól elfedi a pattanásaimat, újakat pedig nem csinál. Enyhe maszkhatása van és elég "vaskos" krém, úgyhogy csak télen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 20.

karolinakovacs87

2020. január 15.

Ez az alapozó annak való, akinek tényleg van mit takargatnia. Sajnos néha nálam is előfordul az ilyen, akkor biztosan őt veszem le a polcomról. Erős fedés (kis maszkhatás). Én a nude-t vásároltam meg ami az én bőromnek kissé világos így egy sötétebb alapozóval keverem és sminkszivaccsal viszem fel. Az eredmény tökéletes fedés. Én nagyon szeretem, viszont aki egy könnyed alapozóra vágyik ezt felejtse el, ezt tényleg azoknak találták ki, akiknek problémásabb a bőrük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

rekao

2020. január 12.

Párszor kipróbáltam sminkes ismerősöm révén és nagyon odavoltam érte, muszáj volt beszereznem egyet. Sajna nem jött be annyira mint gondoltam, próbáltam többféleképpen felvinni, de mindig vagy nagyon maszkhatása lett a végére vagy alig fedett valamit olyan óvatosan vittem csak fel, az orromon pedig főleg borzalmas volt, beleült a pórusaimba. a végén mindig le kellett mosnom.
jó ideig ült a sminktáskám alján, akkor szoktam használni ha a hónap pattanásos időszakában vagyok vagy hideg van kint és a hamar kipirosodó orcám miatt jó fedésre van szükségem, de olyankor is csak egy sokkal könnyebb alapozóval összekeverve, szigorúan hidratálókrémmel alatta.
nagyon gondolkodtam hogy 2 vagy 3 csillagos legyen e, ár szempontjából 2 felé húzok mert a fele ennyibe kerülő alapozókkal problémája nem nagyon volt eddig a bőrömnek, viszont az való igaz hogy felkeverve más termékkel a fedése hibátlan.
drágállom ahhoz hogy csak simán újravegyem, kizárólag csak ha éppen szembejönne egy jó akcióban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 12.

Benedetta88

2020. január 1.

Lassan 1 éve használom. Kombinált, viszont nyáron inkább zsírosnak mondható bőrömre kerestem természetes fedésű alapozót.
Először mintát próbáltam belőle, meglepően sokáig elég volt. Aztán megrendeltem. Első pár használat után ért a meglepetés, elkezdtem kipattogni tőle...
Először a LRP fényvédőre gyanakodtam, aztán amikor nem használtam, csak az alapozót, akkor is újabb, kisebb pattanások jelentek meg rajtam. Azt hittem, hogy pénz kidobás lesz, mert a különösebb probléma nélküli bőrömet kezdte el bántani. Végül kis szüneteltetés után újra használni kezdtem, azóta nem okozott kellemetlenségeket.
Nagyon óvatosan kell vele bánni, mert tényleg hajlamos lehet a maszkos fedésre, ezért én csak kézzel viszem fel, nagyon kis mennyiségben, így sikerül természetes hatást elérni.
Megvettem a hozzávaló fixáló púdert is. Néha, ha szükségét érzem együtt használom őket. Viszont ettől függetlenül pár óra múlva azért hajlamos a "kifényesedésre' . Nem a legolcsóbb, de mivel kevés kell belőle, messze a leggazdaságosabb alapozó, amihez eddig volt szerencsém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

rebuska01

2019. december 30.

Ez egy extra fedésű alapozó,nekem alapvetően sima,probléma mentes bőröm van,így hétköznapra sok lenne,így szívesen tovább adom olyannak,aki szereti az ilyen extra fedést.
Nem pontozom le,mert mindent hoz,amit ígér..tartós,nagyon jól fed..és ennek ellenére nem szárít!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Yudith837

2019. december 23.

Nekem az eddigi legjobb választásom volt. Sokkal drágább és márkásabb alapozókkal szemben is felveszi a versenyt. Most használom a 3. tégellyel, szépen fed, nem ragad, természetes hatású és sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Egy Amazóniában őshonos növény kérgének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A hatóanyag a gyártója szerint az összetevő segít csökkenteni a bőr mikrogyulladását és erősíti bőr természetes védőrétegét (natural skin barrier), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.