Vichy

Ár:   5699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cicuka, Módosítva: 2016. február 5.

Lelőhely:   patikák
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

3D korrekciós alapozó bőrfelszín-kisimító hatással zsíros, aknéra hajlamos bőrre.

Érzékeny bőrre, hipoallergén, nem komedogén. Parabén-mentes. Magas fedőképesség.

A készítményben található hatóanyagok az alapozó viselésének teljes ideje alatt kifejtik hatásukat: az eperuline hatóanyag nyugtatja a gyulladt, piros területeket, és gátolja az akné utáni elszineződött hegek kialakulását, a szalicilsav segít a látható bőrhibák visszaszorításában. Az Alliagel™ textúra forradalmi innovációjának köszönhetően a benne található "soft focus" pigment részecskék elfedik a bőrhibákat. Tartósan matt hatást biztosít miközben nem nehezedik rá a bőrre, és természetes hatású sminkelési lehetőséget nyújt.

CSERE is - Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó
Ár: 1500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 10ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Ár: 500 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: képen látható (kb. a piros szaggatott vonalig van benne alapozó), Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni.

csvik

2021. február 13.

Amikor nagyon-nagyon pattanásos volt a bőröm, akkor használtam, reménykedve hogy jól elfedi azokat a csúnyaságokat. Mondhatni erős a fedése, de színben egyik sem passzolt, a világos túl világos és porcelán baba fejem lett tőle, a sötétebbik árnyalata meg nagyon elütött. Sűrű állagú ami miatt kicsit nehezebb eloszlatni. Ma már szerencsére elmúltak a gyulladt pattik az arcomról, ezért már nincs szükségem ilyen erős fedésű alapozóra. Az orromon és a homlokomon gyorsan zsíros tapintású lett a bőröm. Nem biztos hogy újra venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

jdtntl

2021. január 26.

Nagyon reménykedtem... És nagyon nem. A fedése kevés, a koreai bb krémem jobban fed, cserébe viszont estére annyira kiszárította a bőröm, hogy vörös lett az egész arcom és égett (viszont mattnak matt maradt, ez tény). Még gondolkodom, hogy valamivel keverve esetleg megpróbálom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 26.

ildyy

2020. december 30.

Sajnos ami óta változtattak az összetételen, én már nem tudok róla olyan pozitívan nyilatkozni, de még persze így is szuper kis alapozó. Érzékeny bőrre jól működik, valóban nem irritál. Problémás bőrre jól működik, valóban nem komedogén. Azért csodát nem kell várni, alapozótól nem fog elmúlni a pattanás. :) Régen nagyon jól fedett, most már számomra csak jól fed. Viszont tartós! Eléggé csíkoz, és sajnos maszkhatású a végeredmény, aminek eldolgozására időt kell szánni. Felvinni szerintem csak szivaccsal érdemes, vagy ujjakkal, ecsettel semmiképp. Tényleg jól fed aknékat, de sajnos műhatást is garantál. Más alapozóval összedolgozva viszont szép eredményt lehet elérni - a kérdés, hogy ilyen áron egy másik alapozóval keverni mennyire éri meg. Nekem már nem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

kisasszony463

2020. december 5.

Nagyon szeretem, szem alá, nasolabial foldba, pattanásokra. Egész arcra nem ajánlom, sűrű, nem természetes hatást ad. Ha csak helyekre teszed, korrektoként, best ever. Hosszan fent marad, nem zsírosodik át, jó érzés viselni. Ajánlolm! Okosan kell használni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

Smurfette26

2020. október 30.

Bőrgyógyász javaslatára próbáltam ki. Egy jó kis b.peroxid/retinol kurán vagyok nagyjából túl, azért még van néhány csunya pati, meg megmaradt folt... Féltem, hogy túl sűrű lesz és valóban az, viszont szépen eloszlatható. A Bioderma sebium krémére kenem, az jót tesz a hámló részeknek, majd egy-egy igy ici pici pöttyet teszek az orcaimra, és egy pufisabb alapozó ecsettel oszlatom el. Nagyon vicces, hogy milyen pici mennyiseg elég. Így gyönyörűen lefed mindent, nem nehéz és nem is maszkos. Kezzel nem is próbálkoztam, tuti túl vastagon térülne, de így tökéletes. Egyelőre pattanast sem okozott. Az ára elsőre soknak tűnt, de ilyen fogyasztás mellett életem végéig is elég lesz, szóval nekem bevaltotta amit ígért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

k.nono

2020. október 28.

Szerencsére kipróbáltam a tesztert mielőtt megvásároltam. Nekem is rettentő maszk hatást biztosított, ha sikerült rendesen elkennem, ami nagyon gyötrelmes munka volt, utána inkább le is mostam, mert nem akartam így kimenni az utcára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

Luiselotte

2020. szeptember 21.

Nude árnyalatban kaptam 2 mintát amiket 5 alkalommal tudtam használni.
Gyerekek .... mintha agyagot próbáltam volna felkenni a bőrömre.Nekem ez a fedés egyszerűen túl sok , természetellenes, nap végére beleül a pórusaimba, és ragad ha az arcomhoz érek véletlenül, fényleni nem fénylik legalább.
Két pontot tudok adni, egyet az ára miatt ,mert harmad annyiba sem kerül mint az a Shiseido amit most használok és egyet azért mert tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Nude árnyalatban kaptam 2 mintát amiket 5 alkalommal tudtam használni.

zsazsovszkij

2020. július 7.

Seborrheás dermatitiszes bőrön kezdtem el használna.Nagyon nagyon jól fed, az átlagnál tartósabb, nem zavarja a bőrön. A színek is természetesek. Nagyon ajánlom általános alapozónak, illetve érzékeny bőrűeknek, aki megengedheti magának az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

bea29

2020. július 4.

Erős fedésű alapozó. Nekem pattanásokat okozott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Erős fedésű alapozó. Nekem pattanásokat okozott.

Detti90

2020. július 2.

Ez egy nagyon erős fedésű, vastag àllagú alapozó. Nekem nagyon tetszik az az egységes összkép az arcomon, amit felkenés utàn kapok. Most így nyàrra nagyon vékony rétegben teszem fel, hogy ne izzadjam le az egészet a nap végére. A fényvédő is nagyon tetszik benne. Problémàs bőrűeknek kifejezetten ajànlom a fedése miatt. A rétedzéssel óvatosan kell bánni, hogy ne legyen maszk hatàsú az eredmény, de szerintem abszolút el lehet talàlni a megfelelő mennyiséget.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 2.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Egy Amazóniában őshonos növény kérgének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A hatóanyag a gyártója szerint az összetevő segít csökkenteni a bőr mikrogyulladását és erősíti bőr természetes védőrétegét (natural skin barrier), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.