Vichy

Ár:   5699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cicuka, Módosítva: 2016. február 5.

Lelőhely:   patikák
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

3D korrekciós alapozó bőrfelszín-kisimító hatással zsíros, aknéra hajlamos bőrre.

Érzékeny bőrre, hipoallergén, nem komedogén. Parabén-mentes. Magas fedőképesség.

A készítményben található hatóanyagok az alapozó viselésének teljes ideje alatt kifejtik hatásukat: az eperuline hatóanyag nyugtatja a gyulladt, piros területeket, és gátolja az akné utáni elszineződött hegek kialakulását, a szalicilsav segít a látható bőrhibák visszaszorításában. Az Alliagel™ textúra forradalmi innovációjának köszönhetően a benne található "soft focus" pigment részecskék elfedik a bőrhibákat. Tartósan matt hatást biztosít miközben nem nehezedik rá a bőrre, és természetes hatású sminkelési lehetőséget nyújt.

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó GOLD 45
Ár: 4500 , Eladó: barbeexy
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: megegyezés kérdése
siofok0201

2019. április 6.

Anno egy Glamour magazinban volt termékminta, mely szilveszter este került nálam kipróbálásra.. szerelem lett első látásra! Brutál jól fed, igaz kicsit szárít. Sminkeléshez is ezt használom, de csak a problémás részekre így még tovább fog tartani a tubus. Ha lehetne Opal és nude helyett inkább egyel sötétebbeket választok, de remélem majd így is ki tudom használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Zsazami

2019. március 22.

Mivel kimondottan az én bőrtípusomra ajánlják, nagy reményt fűztem hozzá. Nem kellett volna, nekem egyszerűen szörnyű. Kapásból plusz 10 év, teljesen beleül a bőrbe, ráncokba, pórusokba. Mindent kiemel. A legvilágosabb (Opal 15) is sötét számomra. Hatalmas csalódás, kuka az egész. Nagyon sajnálom, hogy ennyi pénzt kiadtam érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

lizzu96

2019. március 15.

Bár a csomagolás mérete megtévesztően kicsi nagyon sokáig elég a termék. Legkönnyebben vizes szivaccsal lehet felvinni.
Szép a fedése, sokáig fenntmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Szép a fedése, sokáig fenntmarad.

zeany

2019. február 20.

Nekem gyönyörűen fed, a színe (35 sand) tökéletes a bőrömre. Érzékeny, atópiás bőröm van, de ez nem irritálja és sokáig tart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 20.

Janett

2019. február 19.

szuper, többéve használom, szin jó, fedés jó, ha fáradtak a szemeim kb csodát tesz, durva hogy valakinek egyáltalán nem jön be, ha CF lenne újravenném 100szor :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 19.

Futureline

2019. február 15.

Megvettem azota is all a polcon, latom masnak is. A fedese tenyleg jo de a szine borzaszto nekem az itt lathato 25-os szinarnyalat van meg ami vilagosabb mint a borszinem. Az eggyel sotetebb arnyalat pedig valamilyen repafeju mesefiguranak az alapozoja. Csak helyileg alkalmaztam korrektor kivaltasara. Sajnos latszik hogy egy vilagosabb poros reteg van itt ott a boromon. Teljes arcon hasznalva a Diotoro szinhazi fellepesehez tudom elkepzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Atally

2019. február 2.

Valóban szépen fed. Az ujjammal szoktam eloszlatni az arcomra nyomott pöttyöket, szóval nem valami macerás a felvitel. Kevés is elég belőle az arcra, így sokáig kibírja a 30ml. Én pl. több mint egy éve használok egy tubust. Elég matt a végeredmény, de azért én le szoktam fixálni a dermablend színtelen púderrel utána az arcomat. A 25-ös színt vásároltam meg, ez egy kicsit sárgásabb árnyalat, aminek kifejezetten örültem. Nem érzem nehéznek az arcomon, nem is okozott pattanásokat, még nyáron sem, valamint csak a nap végén kezd el fényleni, ha használom mellé a púdert. Valószínű, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

StSophie

2019. január 24.

Nekem ez a kedvenc alapozóm, már 3 éve csak ezt használom. Ez az első alapozó, ami nem zsírosítja jobban az amúgy is zsíros bőrömet. Tökéletes fedés, nekem nem maszk hatású, sminkszivaccsal könnyen eldolgozható. Nyáron néha kicsit soknak érzem, de akkor vékonyabb rétegben kenem fel, szeretem, hogy fényvédő is van benne. Télen kevésbé szárad ki az arcbőröm tőle. A por állagú fixálójával használom, így nekem 12 órát tényleg kibír anélkül, hogy zsírosodna a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

csokiseszter

2019. január 21.

Annyira akartam! Kuponnal vettem, már kentem is fel, aznap. Az eredmény: beül a pórusokba, kiemelve azokat (értsd: PÖTTYÖS!), Ahol egyenletes a bőr, ott kb egy gumi maszkkal vetekszik, szárít ÉS fénylik, minden sálat, gallért összefog. Cserébe ultra drága és alig van szín választék. Elajándékoztam, de a barátnőm sem tudja használni. 3 pont, mert egy tökéletes bőrű tinin biztosan tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

tnoemi5

2019. január 1.

Elégedett vagyok, már egy ideje ezt az alapozót használom. Könnyen eldolgozható (használok primert is), szépen fed, nincs maszk hatás és nem lesznek tőle pattanásaim. Ha hosszabb ideig rajtam van, napközben újra kell fixálnom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Egy Amazóniában őshonos növény kérgének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A hatóanyag a gyártója szerint az összetevő segít csökkenteni a bőr mikrogyulladását és erősíti bőr természetes védőrétegét (natural skin barrier), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.