Vichy

Ár:   5699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cicuka, Módosítva: 2016. február 5.

Lelőhely:   patikák
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

3D korrekciós alapozó bőrfelszín-kisimító hatással zsíros, aknéra hajlamos bőrre.

Érzékeny bőrre, hipoallergén, nem komedogén. Parabén-mentes. Magas fedőképesség.

A készítményben található hatóanyagok az alapozó viselésének teljes ideje alatt kifejtik hatásukat: az eperuline hatóanyag nyugtatja a gyulladt, piros területeket, és gátolja az akné utáni elszineződött hegek kialakulását, a szalicilsav segít a látható bőrhibák visszaszorításában. Az Alliagel™ textúra forradalmi innovációjának köszönhetően a benne található "soft focus" pigment részecskék elfedik a bőrhibákat. Tartósan matt hatást biztosít miközben nem nehezedik rá a bőrre, és természetes hatású sminkelési lehetőséget nyújt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

GoAnita

2022. január 4.

Jól fedő korrektort kerestem, ami a pattanásos, mitesszeres bőrömet egységesebbé teszi. Egész jó eredményt lehet vele elérni. Elég sűrű, nyárra nem biztos optimálja, de a nagy melegben is állja a sarat! Én jó szívvel ajánlom a komolyabb bőrhibák elfedésére!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 4.

ursus

2021. november 30.

Szuper a fedése, de sajnos még a száraz részeken is átfényesedik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 30.

Szuper a fedése, de sajnos még a száraz részeken is átfényesedik.

Georginaa95

2021. november 2.

nagyon jó a fedése és minimális mennyiség elég

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.

nagyon jó a fedése és minimális mennyiség elég

AgiSimon

2021. szeptember 18.

Nálam abszolút kedvenc, mindig a táskámban van. Elfedi a szem alatti karikákat, apró sebhelyeket. Nem ragad, nem fénylik, kevés is elég belőle. Gyakran keverem össze bb krémmel, így még természetesebb a hatása, tovább elég. Már kb ötször vettem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 18.

choa

2021. július 9.

4-5 éve használom, ez az egyetlen alapozó, ami igazán bevált. Annak idején nem tudatos bőrápolás mellett sem rontott az addig nagyon csúnyán pattanásos bőröm minőségén. Abszolút megéri az árát, nagyon jól fed, ezért egyszerre kevés kell belőle, kb. évente egy alkalommal vásárolom újra napi használat mellett.
Egyetlen problémám az árnyalatokkal van: a 15-ös túl világos, a 25-ös pedig már túl sötét, de az utóbbit azért el lehet úgy dolgozni, hogy ne legyen csúnya.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 9.

frankfanni

2021. május 12.

Szuper termék, a színei miatt 4.8 csillag lenne. A 15-ös árnyalatot vettem meg a tél közepén, amikor nagyon sok gyulladt pattanásom volt. Elégedett voltam vele, nagyon jól fed. De ahogy jött a jobb idő és barnultam, nagyon fehér lett ez a szín a bőrömre. Azóta sem értem mondjuk, hogy miért nem vettem a 25-öset, ez van a teszterben is.
Azóta is túl fehér a szín, de jelenleg az alapozó után a szem alatti karikákra használom, arra tökéletes az árnyalat és jobban fed mint bármelyik korrektor. Habár csak korrektorként való alkalmazásra nem venném meg, de ha már megvan, ez a legjobb megoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 12.

kisviktoria

2021. április 1.

Update: Váltottam a Catrice HD alapozójára, harmadennyi az ára, és szerintem sokkal szebb és tartósabb is a végeredmény. Soha többé nem venném meg ezt a Vichyt.

Plázás gyógyszertárban 6500 ft volt. Én még ennél is jobb fedést vártam, de többszöri helyi rétegeléssel azért a nagyobb hibák is jól halványíthatók. Szárazabb részeken picit megül. Matt, de nekem pár óra után átfénylik. Jó termék, de nem érzem jobbnak a La Roche Posay Toleriane Teint alapozójánál.
Update: az Akneroxidos kezelés kicsit kiszárította a bőröm. Na ezzel a helyzettel nem tud mit kezdeni ez az alapozó, kiemeli a száraz részeket, nem lehet jól eldolgozni a mikrohámlásokon. Még mindig jó terméknek gondolom, de fontos, hogy hidratált bőrön használjuk, akkor nekem is szépen terült az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 1.

csvik

2021. február 13.

Amikor nagyon-nagyon pattanásos volt a bőröm, akkor használtam, reménykedve hogy jól elfedi azokat a csúnyaságokat. Mondhatni erős a fedése, de színben egyik sem passzolt, a világos túl világos és porcelán baba fejem lett tőle, a sötétebbik árnyalata meg nagyon elütött. Sűrű állagú ami miatt kicsit nehezebb eloszlatni. Ma már szerencsére elmúltak a gyulladt pattik az arcomról, ezért már nincs szükségem ilyen erős fedésű alapozóra. Az orromon és a homlokomon gyorsan zsíros tapintású lett a bőröm. Nem biztos hogy újra venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

jdtntl

2021. január 26.

Nagyon reménykedtem... És nagyon nem. A fedése kevés, a koreai bb krémem jobban fed, cserébe viszont estére annyira kiszárította a bőröm, hogy vörös lett az egész arcom és égett (viszont mattnak matt maradt, ez tény). Még gondolkodom, hogy valamivel keverve esetleg megpróbálom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 26.

ildyy

2020. december 30.

Sajnos ami óta változtattak az összetételen, én már nem tudok róla olyan pozitívan nyilatkozni, de még persze így is szuper kis alapozó. Érzékeny bőrre jól működik, valóban nem irritál. Problémás bőrre jól működik, valóban nem komedogén. Azért csodát nem kell várni, alapozótól nem fog elmúlni a pattanás. :) Régen nagyon jól fedett, most már számomra csak jól fed. Viszont tartós! Eléggé csíkoz, és sajnos maszkhatású a végeredmény, aminek eldolgozására időt kell szánni. Felvinni szerintem csak szivaccsal érdemes, vagy ujjakkal, ecsettel semmiképp. Tényleg jól fed aknékat, de sajnos műhatást is garantál. Más alapozóval összedolgozva viszont szép eredményt lehet elérni - a kérdés, hogy ilyen áron egy másik alapozóval keverni mennyire éri meg. Nekem már nem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Egy Amazóniában őshonos növény kérgének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A hatóanyag a gyártója szerint az összetevő segít csökkenteni a bőr mikrogyulladását és erősíti bőr természetes védőrétegét (natural skin barrier), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.