Vichy

Ár:   5699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cicuka, Módosítva: 2016. február 5.

Lelőhely:   patikák
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

3D korrekciós alapozó bőrfelszín-kisimító hatással zsíros, aknéra hajlamos bőrre.

Érzékeny bőrre, hipoallergén, nem komedogén. Parabén-mentes. Magas fedőképesség.

A készítményben található hatóanyagok az alapozó viselésének teljes ideje alatt kifejtik hatásukat: az eperuline hatóanyag nyugtatja a gyulladt, piros területeket, és gátolja az akné utáni elszineződött hegek kialakulását, a szalicilsav segít a látható bőrhibák visszaszorításában. Az Alliagel™ textúra forradalmi innovációjának köszönhetően a benne található "soft focus" pigment részecskék elfedik a bőrhibákat. Tartósan matt hatást biztosít miközben nem nehezedik rá a bőrre, és természetes hatású sminkelési lehetőséget nyújt.

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó GOLD 45
Ár: 4500 , Eladó: barbeexy
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: megegyezés kérdése
4490 FT//Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó
Ár: 4490 Ft, csere nem érdekel , Eladó: Qwerty1234
Állapot: eredeti, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: foxpost, banki utalás vagy személyes Szolnok
Pannamaris

2019. november 12.

Termékmintát használtam belőle, nekem túl sűrű az állaga, nagyon keveset vittem fel belőle,mégis maszkos hatása volt.Fedése jó, de rajtam nem mutat szépen és tartóssága se megfelelő, 1-2 óra múlva át is fényesedik.Örülök hogy nem vettem meg a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

vrgdo1991

2019. október 23.

Egy termékminta használata után döntöttem el, hogy be fogok rá ruházni. Felkenve porcelánbaba bőröm lesz, maszk hatás nélkül. Korrektort egyáltalán nem kell mellette használnom, és több óra múlva fényesedik át minimálisan. Pattanásokat, száradást nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

tunderke0102

2019. szeptember 18.

Ez inkább korrektor mint alapozó! Nagyon jól elfedi a borhibakat, viszont beleul a ráncokba, teljesen maszk hatása van, számomra óriási csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

tothsugarka

2019. szeptember 18.

Előnyei: Erős a fedése és nekem tényleg könnyebben gyógyul egy picit az arcom. Ha van egy-egy pattanás akkor csak arra szoktam tenni.
Hátrányai: Ha az egész arcomra teszem, borzasztó a végeredmény. Lehetetlen szépen eldolgozni, beül a ráncokba. Nagyon látszik, természetellenesen néz ki, szemcsés, mintha nem is krém lenne hanem valami por az arcomon. Tartósságával nem vagyok megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Valentina90

2019. szeptember 1.

Nagyon szerettem volna megszeretni,de sajnos csalódtam. Elméletileg az én bőrtípusomra találták ki (zsíros,egyenetlen bőrfelszín),de borzasztóan beleül a pórusokba és a ráncokba és mintha egy maszkot viselnék olyan az arcom. Nehéz eldolgozni pedig próbáltam blenderrel,ecsettel és kézzel is. Glamour napokon két árnyalatot is vettem,de jó nagy pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

dorakrem

2019. augusztus 3.

Kicsit túlzás az ára, de megvettem a bőröm miatt. Télen jó, bár egy kicsit jobban fed mint azt szerettem volna. Lassan fogy ami pozitívum. Nyárra nekem az állaga miatt sok. Az ára miatt kevesebb pont. Akinek jól fedő alapozóra van szüksége annak biztosan beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Honeyhair

2019. július 23.
Alig több mint két év után azt vettem észre, hogy alig fogy, mert egyre kevesebbszer nyúlok hozzá. Amilyen jól indult a kapcsolatunk, annyira elromlott mára. Térbeli egyenetlenségek, pattanások, hegek nincsenek a bőrömön, ilyen értelemben nem voltam rászorulva, inkább azt imádtam, hogy olyan szép, egységes, hibátlan színű arcot csinált. Viszont állítom, hogy valami megváltozhatott az összetételében, az állagában (azóta már többször újravettem), mert mással nem tudom magyarázni, hogy ennyire elromlottak a dolgok. Az állaga valaha sűrű, de krémes volt, most viszont egy száraz, agyagszerű massza, amit lehetetlen egyenletesen eloszlatni. Nem fekszik fel a bőrre, a felvitt rétegek tetejére, hanem bizonyos helyeken megül a pórusokban, szinte üvöltően felhívja rájuk a figyelmet. Régebben akár korrektorként is működött, ma - a vastag állaga ellenére - nem képes arra sem, hogy a foltokat eltüntesse. Ha eldolgozom, előbukkannak alóla a foltok, ha nem dolgozom el, akkor meg maszkhatású az egész. Nagyon sajnálom, de kénytelen vagyok kimondani: ennek a kapcsolatnak vége.

2017. április 12.
Kaptam valakitől, akinek egyébként pont ideális kellett volna, hogy legyen (zsíros, egyenetlen, heges bőr). Az illető túl sűrűnek és maszkszerűnek érezte, ezért nekem adta, velem viszont csodát tett! Még életemben nem volt ilyen szép a bőrképem, mint ezzel! Igaz, nincsenek komoly bőrhibáim, a sűrűség pedig nem volt gond mert a primer miatt nagyon szépen el tudtam dolgozni. És meglepően kevés kell belőle! Azt sem gondoltam, hogy a kézfejemen először sötétnek tűnő 25-ös árnyalat az arcomon végül tökéletesnek bizonyul. Én megszerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 23.

2017. április 12.

Sparklingdiamond

2019. július 23.

Sajnos nekem nem vált be és a színárnyalat között is van némi eltérés mint a dermablendnél.
Először megörültem ennek a “púderes” könnyed állagnak de akinek komolyabban problémásabb a bőre és van mit eltüntetnie akkor ne őt válassza!
Dermablend testvére maximálisan jobban nyújtja az ígérteket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

Dermablend testvére maximálisan jobban nyújtja az ígérteket.

Mohamama

2019. július 7.

Két éve használom. Jól fed, ápol és eltakar. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 7.

Két éve használom. Jól fed, ápol és eltakar. Elégedett vagyok vele.

kisviktoria

2019. június 12.

Plázás gyógyszertárban 6500 ft volt. Én még ennél is jobb fedést vártam, de többszöri helyi rétegeléssel azért a nagyobb hibák is jól halványíthatók. Szárazabb részeken picit megül. Matt, de nekem pár óra után átfénylik. Jó termék, de nem érzem jobbnak a La Roche Posay Toleriane Teint alapozójánál.
Update: az Akneroxidos kezelés kicsit kiszárította a bőröm. Na ezzel a helyzettel nem tud mit kezdeni ez az alapozó, kiemeli a száraz részeket, nem lehet jól eldolgozni a mikrohámlásokon. Még mindig jó terméknek gondolom, de fontos, hogy hidratált bőrön használjuk, akkor nekem is szépen terült az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Egy Amazóniában őshonos növény kérgének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A hatóanyag a gyártója szerint az összetevő segít csökkenteni a bőr mikrogyulladását és erősíti bőr természetes védőrétegét (natural skin barrier), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.