Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cicaki, Módosítva: 2013. március 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Táplálja, védi és ragyogóvá teszi a bőrt.

Kiszerelés: 50 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Bolvarin

2014. augusztus 28.

Nekem a normál és kombinált bőrre való volt nagyon nagy kedvenc, sajnálom, hogy nem gyártják, mert azóta is keresem az ikertestvérét, de még nem sikerült megtalálnom:-). Sokkal barátibb volt az ára, mint a mostani Vichy arckrémeknek, nagyon jól hidratált, nem hagyott zsíros érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

jibjab

2013. március 21.

Anyukám egyik nagy kedvence. Száraz bőrre kiváló és bár nem igér ránctalanítást mégis nagyon hatékony. Az illata jobb, mint a normál/kombinált bőrre valónak. Ár/érték arány nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 21.

karacsonyikaktusz

2013. március 10.

Fantasztikusan jó ez a krém, könnyen beszívódik, jó az illata, viszont mostanában nem látom a gyógyszertárban, csak a normál bőrre valót. Ti találkoztatok vele valahol?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

dorottyaa

2012. november 11.

Kellemes az állaga, gyorsan beszívódik és jól hidratál. Érdemes a gyógyszertárakban figyelni az akciókat, mert csomagban vettem, így féláron volt és volt mellé neszesszerbe csomagolva ebből a családból egy lemosó is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

anna.toth

2012. augusztus 4.

Érzékeny bőröm van, ezért vettem ezt a krémet. Sajnos ettől a krémtől kiütéses lettem egy-két használat után azonnal. Pattanás szerű, viszkető kiütések jelentek meg az orcámon, amint abbahagytam a krém használatát, elmúlt pár nap múlva. Sajnálom, mert a krém egyébként nagyon jó volt, gyorsan beszívódik, kellemes az állaga, szépen hidratál, nem feszül, nem zsíros a bőröm utána, szóval nagyon jó lenne. (Saját allergiás reakcióm miatt nem pontoznám le, így ettől függetlenül 4 csillagot kap, mert még nem éri el a legkedvencebb krémemet.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

flp.csenge

2012. június 28.

Édesanyámnak vettem ilyet már kétszer is és ő is nagyon szerette pedig neki kombinált bőre van. Be kell vallanom én is néha belekontárkodtam az illata nagggggyon tetszik nagyon jó kis könnyű krém hidratál is bár egy kicsit csípett az elején de ezt annak is betettem hogy előtte radíroztam mindig az arcomat. Nem hozta elő a pattanásaimat mint a legtöbb krém, csodás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

karacsonyikaktusz

2012. június 2.

Nagyon jó könnyed krém, ha nem extra száraz a bőr, akkor jól használható. Elég jellegzetes az illata, ami pl a tesómnak nem jön be, de én szeretem, kicsit olyan gyógyszertári. Most is be van vele kenve az arcom és annyira szuper pihe-puha a bőröm, Nappalra is simán lehet használni, mert hamar beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.