Vichy

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orsolya13, Módosítva: 2016. július 14.

Kiszerelés:   2 x 6 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ez a maszk kettős hámlasztó hatás segítségével teszi ragyogóbbá a fakó arcbőrt: kémiai hatás AHA-val (gyümölcssavak) az elhalt sejtek eltávolításáért; mechanikus hatás vulkáni eredetű kőzet-szemcsékkel a finom hámlasztásért. Az arcbőr azonnal frissebbnek és ragyogóbbnak tűnik. Az arcbőr textúrája finomabb lesz. A bőr hidratáltnak és puhának tűnik. A fakó arcbőr és az érdes bőrfelszín ellen.

Érzékeny bőr: Érzékeny bőrön, bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt.

Hipoallergén. Parabénmentes. Nem komedogén.

BlackRose101

2019. június 5.

Kifejezetten tetszik ez a kis gyors maszk is, van egy enyhe hámlasztó hatása az AHA miatt - persze, azért egy klasszikus hámlasztóval nem ér fel - de az apró radírozó szemcsék benne a lemosáskor és az AHA kifejezetten frissé, fiatalossá, ragyogóvá teszik a bőrt, ha tényleg egy gyors felfrissülésre vágyik az ember pl. egy esti színház vagy vacsora előtt Vagy reggel, ha hosszú volt az este.. akkor a smink előtt egy 5-10 percet rászánva, tényleg szebb, frissebb lesz a bőrkép… ami nagyon tetszik még benne, hogy átlátszó zselé-állagú, így ha a párom otthon van, akkor is feltehetem, mert nem ijeszti meg a látvány

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

Benedetta88

2019. május 9.

Tasakos verziót szereztem be, nagyon kellemes kis maszk, tényleg ragyogóvá teszi a bőrt, ahogy a leírás is ígéri. Tisztább, frissebb lesz a bőröm használata után, így az éjszakai krém is jobban be tud szívódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

kdorci

2018. december 10.

Szeretem nagyon :) 1 tasak jó akár 2-3 használatra is :) heti 2x szerintem érdemes használni. Sokkal jobb mintha valaki csiszatolná az arcát arcradírral. Aki egy kicsit jobban benne van( vagy benne szeretne lenni) ebbe a hámlasztósdiba, annak javaslok valami nagyobb kiszerelésű terméket, mert a hámlasztásnak a nagy lényege a rendszerességben rejlik és a látható szuper hatása csak jó pár hónap alatt látszódik meg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Wey1122

2018. augusztus 3.

Nèmetorszàgba lehet ezeket a Vichy maszkokat 75ml-s üveges kiszerelèsbe kapni.Most vettem meg 15 Euròèrt. Màr több üveggel elhasznàltam èn nagyon szeretem ,hidratàl,könnyen beszìvòdik,egysègesebb bőrkèpet ad.Engem az illata sem zavar! Èn maximàlissan elègedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

MelindaSoregi

2018. július 23.

Nagyon illatos, túl sok a parfüm benne. Az állaga zselészerû, aminelsôre egy radírtól meglepô. Kicsi csíp felkenve. Ahatása nem bombasztikus, de kivilágosítja a bôrképet, illetve utána szépen beszívódik a hidratáló krém, ezért inkább este érdemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

Judit1987

2018. július 22.

Halasztásra nem megfelelő a puha szemcsék miatt, de egy kellemes bőrradírnak nagyon jó, én szeretem... Egy fél tasak 2-3alkalomra elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

katuc77

2018. március 23.

Még egy korábbi Pixi különkiadásból jutottam hozzá ehhez a maszkhoz. Nagyon kellemes és könnyű a használata, krémes, nagyon apró szemcsék vannak benne, nem karcolja, sérti a bőrt, így az arra érzékenyebbek számára is kellemesen használható lehet. A krém gyorsan beszívódik, a maradékot leöblítve kellemes tapintású lesz tőle az arcbőr. Két - három használatra elegendő mennyiség van a tasakban. Azért én hámlasztónak nem nevezném, inkább egy lágy, enyhébb bőrradírhoz tudnám hasonlítani. Örülök, hogy kipróbálhattam, de nem hiszem, hogy kifejezetten ezt a terméket vásárolnám újra, ha hámlasztani vagy radírozni szeretném az arcomat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

Leander

2018. március 1.

Egy könnyen használható, kellemes hatású maszk, ami segít kicsit puhábbá tenni a bőrt, kisimítja, regenerálja, de azért komoly hámlasztó hatása nincs. Ez mondjuk érzékeny bőrűeknek még előny is lehet. Praktikus a kiszerelése, kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 1.

albertinablogg

2017. december 20.

Gyógyszertárban vettem kemény 700 forintért a 2 * 6ml-es terméket. Nekem nagyon bejött, az illata tetszett, eleinte fura volt ez a géles állag. Egy háromnegyed tasaknyit kentem fel, de ha kozmetikus szerinti mennyiséget használnék, kellene a 6ml egy alkalomra. Mivel nem találtam jó bőrradírt, gondoltam kipróbálom. És nekem bevált. Nem komedogén, nem zsírosít, nem szárít. 5 perc után átmasszíroztam az arcom és a finom szemcsék letakarítottak mindent. Mintha apró tűkkel szurkálták volna a bőröm, nagyon kellemes volt. Heti 1x alkalmazni fogom, mert tényleg leszedett minden felesleges hámsejtet és élénk, fiatalos lett a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

DLilla

2017. október 10.

Elhasználtam egy tasakot ebből, de sajnos nekem nagy volt a csalódás. Az igaz, hogy nem irritálta a bőröm, jó az állaga, de nekem semmilyen változást nem hozott a bőrömnek. Nekem nem lett tisztább a bőröm tőle. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Mannose, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Ph szabályozó segédanyag

Színező anyag. (Piros)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak