Vichy

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. május 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Láthatatlan, frissítő napvédő permet arcra, amely magas védelmet biztosít bárhol, bármikor. Sminkre is lehet permetezni, és minden táskában elfér.

blckrainbow

2019. június 5.

Szörnyű :( Még nincs 30 fok, de már most fullad tőle a bőröm, arról nem is beszélve, hogy zárt térben applikálni szintén fullasztó, teleszáll a levegő a fehér porral és szellőztetni kell (iroda mosdójában szoktam felvinni). Az állaga elég zsíros, ha nem várok minimum fél órát mielőtt kimegyek az utcára vele, lecsúszk a bőrömről, és egyáltalán nem mattít. Keresek valami mást inkább, ez pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

ggsmgy

2019. április 11.

Nem véletlen az ára... nagyon praktikus és a szeplős arcomat szépen védte! Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Luiselotte

2019. március 29.

Hosszas vívódás után vettem meg mert a zöld énem ágál a hajtógázas termékek ellen.
Azt gondoltam olyan lesz mint a vízpermet csak napvédelemmel.Hát nem .
Az én bőrömön ragad, tapad, fullaszt. El nem tudom képzelni hogy 40 fokban ez legyen a fejemen . Majd nyaraláskor vízparton elhasználom de városba a mindennapokra mást kell keressek.
Up: mivel muszáj fényvédőznöm és a Shiseido BB- m csak 30 faktort tud , megpróbáltam alá feltenni, de úgy , hogy a tenyerembe fújtam a permetet és aztán onnan kentem fel , így sokkal viselhetőbb az állaga is meg az illata sem olyan borzasztó. Barátkozunk egyelőre, most örülök , hogy nem ajándékoztam el. 40 fokban továbbra sem látom, hogy nem lesz a bokámnál a sminkem 5 perc után, ha ez az alap a fejemen :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

Azt gondoltam olyan lesz mint a vízpermet csak napvédelemmel.Hát nem .

aji101

2019. március 11.

Imádom! Van ára, de megéri. Sminkelés után használom, időnként napközben is fújom az arcomra. Nem kenődik el tőle a smink, és a nap sem kap meg. Párom majdnem kopasz fején is teszteltem. :-) Nem zsírosodik és az érzékeny szememet sem bántja. Már többször újravettem. Nyáron alapfelszerelés a táskámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

Futureline

2019. február 5.

Kifolyt tole a szemem annyira irrital, konnyebb mint a testre tervezett valtozata (korabban azt is hasznaltam arcra) es nem hagy feher reteget. Hiaba csukom be a szemem es ugy fujom megis lerakodik a szempillaimon,valamint a szemem korul ami aztan napkozben belekerul es vorosre dorzsolom, folyik tole a konnyem. A nap vegen mar alig varom hogy lemoshassan, raadasul gyakori hasznalattal fokozza a pattanasra valo hajlamot. Egyebkent szerintem nagyon nem egeszseges ilyen illatositott fenyvedos (dezodorral) fujkalni az arcunkat, en mar csak nagyon ritkan nyulok erte. 1 fokkal jobb mint a La Roche mert kevesbe szaritja a boromet. Lehet ezt is testre fogom elhasznalni. Ujravenni semmikepp sem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

fausztdori

2018. november 17.

Méregdrága de annyira jó! Arcra használtam, a smink alá tökéletes, nem folyik el semmi felette nyáron, nem tömíti a pórusokat, nem lettek tőle pattanásaim, nem is érzem, hogy rajtam van... nekem ez a tökéletes fényvédő arcra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Uveggalamb

2018. június 8.

Szerintem nagyon jó kis cucc, hatalmas ötlet volt attól, aki kitalálta ezeket a fényvédő permeteket.. Teszi a dolgát, sminkre is lehet fújni, nem nehéz, nem okoz semmilyen irritációt, egyetlen hátránya , hogy gyorsan fogy és nyilván: nem is olcsó .
Igazából ezt is és a La Roche Posay permetét is próbáltam, mindkettőt szeretem, különbséget nem érzek a kettő között .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

SHE

2018. május 26.

Akciós áron, 2990 Ftért jutottam hozzá. Ez a permetes változat nagyon praktikus nekem, kifejezetten ilyet kerestem. Száraz permet, nem lesz nedves tőle a bőröm, nem hagy nyomot, nekem szemöldökön, pillákon sem egyáltalán, pedig nem spórolok vele. Nem az a megfojtja a bőröm érzés, nagyon kellemes. Az illata szerintem isteni, parfüm helyett is mehet, 2in1. ;)
Hámlasztok, plusz rengeteget sétálok a napon a kisbabámmal, így nagyon kellett, nem olcsó, de tökéletesen teljesít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

cation

2018. május 16.

A táskám szerves része lett, ha épp nem tudom újrakenni a fényvédőmet, ezzel szoktam megoldani. A szememről nem hozza le a sminket (alapozót nem használok), kicsit fel is frissít. Viszont borzalmas a szaga, utána még percekig az orromban marad, valamint elég fullasztó “felhőt” hagy maga után, ami elől jó elmenni inkább. Kíváncsi lennék mennyi fújódik az arcomra és mennyi megy kárba (és a tüdőmbe). Csak rá nem hagyatkoznék fényvédelem ügyében, de erre a célra tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Lorna

2017. szeptember 19.

Városnézős nyaralásra tökéletes volt, ahol nem volt kedvem/időm leállni kenegetni magamat, hanem csak fúúj az ember egy jó nagyot magára azt kész. Én Athénban az Akropolisz tetején tetszeltem, 33 fokban ott tök tuti volt.
Nyáron lett volna hasznos még smink fölé fújkálni amikor a kánikulában déli égető napfényben a kollégákkal megtettük szokásos negyed órás zarándok utunkat az ebédlőig. Olyat is hallottam, hogy izgága egy percre nem megálló gyerkőcnek is jó lehet az ilyenfajta sprays megoldás. Na nem feltétlenül a Vichy, csak valami spray.
Tényleg nem hagy látható réteget ha elég messziről fújjuk, nem kell elkenni, nem bántja az arcbőrt. A kis, hamar elhasználható mennyisége, és azért mert belélegezzük miatt nem hiszem, hogy állandó kelléktára lesz a bőrápolás arzenálomnak, de azt meg kell hagyni hogy egy nyaralásra tök hasznos volt, és valószínűleg máskor is veszek még vakációra.
Kíváncsi vagyok mi lesz a sorsa ezeknek az aerosolos fényvédőknek, hátha átveszik a piacot. Mert egyrészről tök időtakarékos meg minden, de hát így sokkal kevesebb van benne, és mégiscsak belélegezzük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.