Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blaczo, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

A Vichy Mexoryl®-lal (fotostabil, széles spektrumú UVA és UVB szűrőrendszer) látta el naptejeit, hogy hatékonyan vegyék fel a küzdelmet az UV sugarak káros hatásaival szemben, és védjék bőrünk értékes naptőkéjét. Illatanyag-mentes, paraben-mentes, színezékmentes, hipoallergén formulája érzékeny bőrön tesztelt, bőrgyógyászati és gyermekorvosi felügyelet mellett. Vichy termálvízben gazdag, nyugtató formulával. Védi a gyerekek bőrét a napégéstől és a későbbiekben jelentkező bőrkárosodástól. Kíméletes, kényelmes használatot nyújtó textúrája lassú felszívódást biztosít a hosszantartó védelem érdekében. Erősen vízálló állagát kifejezetten gyerekeknek fejlesztették ki.

manamana

2019. június 14.

Eddig nekünk bevált, nem égett le vele a gyerkőc, pedig az oviban egész nap a napon vannak és csak reggel kentem be. Nekem a nagy kiszerelés praktikus, az egész család használhatja, nem kell több naptejet magammal vinni. Könnyen kenhető, hamar beszívódik. Többször van rá akció a patikákban, így ár érték arányban is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

kincsesrenata

2019. június 7.

Kisfiamnak vettük elösször, szépen védte nem égett le. Bár ő nem az a hófehérbőrű kisfiú. Férjem fehér bőrű és érzékeny. Ő viszont rákvörössé égett bekenve.
Jól kenhető, ruhát sajnos besárgitja, illat mentes, nem olyan könnyen jön le vízzel érintkezve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

strauszkinga

2016. július 11.

csomagban vettem, így olcsóbb volt. a másik, szórófejes termék jobban bejött, ez egy zsírosabb krém, viszont!! nagyon fehér a bőröm, eddig minden termék használata ellenére leégtem, ez az első, amivel nem... úgyhogy ezt használom majd továbbra is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

jibjab

2013. július 5.

Családba vettem vízitúrához ezt az 50-es faktorú naptejet. Nagyon bevált szerintem, mert arany szívem egyáltalán nem égett meg a napon pedig egy hétig 11-19-ig eveztek a Tiszán a legnagyobb hőségben. Sőt neki az volt a baja, hogy mivel ráparancsoltam, hogy kenje magát naponta többször és vastagon, szinte teljesen fehéren jött haza. Mindenki bantu négernek tűnt a csapatból, neki épphogy egy kicsiny színe lett. Meg is kaptam tőle ezért a magamét! Aki barnulni akar, az ne ezt kenje, de akinek a napvédelem a lényeg, annak tudom ez alapján ajánlani. Arra vigyázni kell, hogy megfelelő vastagságban kell felvinni és nem árt többször utána krémezni napközben vagy úszás után. Így gyorsan fogy és elég drága, de én örültem, hogy egy ilyen Tisza túrát megúszott a drágám égés, hámlás jajveszékelés és szeplők nélkül. Emiatt jár neki a csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 5.

cupcake

2013. június 25.

Először is szeretném megköszönni a Vichy-nek az ingyen ombre hajat! (Igen, ez a naptej még a hajamat is összefogta...) Pozitívum: a fényvédő képessége remek, de mivel egy naptejről beszélünk, úgy gondolom ez az alap. Ezen kívül könnyen eloszlatható és jó nagy (300 ml-es) kiszerelésben kapható. Negatívum: Két tönrement bikini, több világos színű törülköző és pár felső narancssárgára válása köszönhető ennek a terméknek. Már tavaly is használtam ennek a naptejnek a felnőtt változatát és akkor is feltűnt, hogy a bikinim sárgás-pirosasra színeződött belül, illetve kívül a fehér részeknél, de azt hittem, hogy a bikinimen található piros minták felelősek ezért. Idén bebizonyosodott, hogy ez nem így van, miután a piros színt egyáltalán nem tartalmazó, kék-fehér mintás bikinim szintén sárgás, piszkosnak tűnő, hordhatatlan színű lett, amely többszöri mosást követően is megmaradt. Úgy néz ki, hogy ez a gyerek naptej még erősebben fog, mivel idén (pontosabban az elmúlt 2 hét alatt mióta jó idő van) minden amivel érintkezett a naptejes bőröm (bikini, törőlközők, ruhák és a hajam!!) elszíneződött narancssárgásra. Legalább annyit megtehetett volna a kedves Vichy cég, hogy ráírja a flakonra, hogy a krém ruhával érintkezve elszínezheti azt. Ezek után nyugodt szívvel mondhatom erre a naptejre, hogy teljes pénzkidobás volt és nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.