Vichy

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. október 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Liftactiv Advanced Filler az első arckrém a Vichy-től a felszíni ráncok kisimításáért és a mély, függőleges ráncok feltöltéséért az élettel teli és fiatalosabb arcbőr visszaadása érdekében. A termék alappillére most először a tiszta retinol és a LR2412 aktív hatóanyagok kombinációja. A felszíni ráncok intenzív kisimítása érdekében a retinol az eddigi legmagasabb (0,2%) koncentrációban szerepel. Az LR2412 molekula amely 2%-os koncentrációban van jelen, egyfajta „belső biológiai injekcióként“ hat a mély ráncok feltöltéséért. A könnyű fluid textúra kellemes és gyorsan felszívódik. Az arcbőr azonnal simább lesz, nem zsíros, nem ragad.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Futureline

2019. február 15.

Inkabb irritalt mint hamlasztott. Hasznaltam mar 1%-os retinol tartalmu kremet de az nem irritalt ennyire. Felkenes utani 2. nap enyhen hamlott a borom es voros irritalt lett. Ha fenyvedot hasznaltam szinte mart mindenre erzekeny volt. A porusok alig lathatoan finomabbak lettek. Hetente 1 alkalommal hasznaltam, napi hasznalat mellett ugy neztem volna ki mint a Skarlátarcú majom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Rebeka99

2017. január 27.

Időközönként esténként 1-2 hétig tudom csak használni, mert utána telitődik a bőröm tőle és nagyon sok pattanás képződik így elhagyom. Így már 1 éve meg van, lassan a végét járom, de semmi javulás nincs. A két szemöldököm között van a legkritikusabb hely ahol két függőleges mély ráncom van, de mindkettő ugyanolyan. Csak és kizárólag azért kenem még hogy elfogyjon, de 100% hogy nem veszem újra, pénz kidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

Abertawe

2017. január 16.

A krém könnyen felszívódik és finom az állaga. Nekem egyáltalán nem irritálta a bőröm szerencsére. Homlokra és az egyik szemöldök melletti függőleges ráncra vettem, de - majd' féléves használat után - szinte semmi eredménye. Ennek ellenére nem rossz krém, de ennyit biztosan nem ér... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

yudith11

2016. szeptember 24.

Pár napja használom még csak (ezt kivételesen meg is vettem :) ), hát, baromi drága, és sajnos nem látok olyan látványos hatást, mint az idéalia serumtól. Van néhány elég mély ráncom, függőleges is, de azokkal sokat nem kezdett eddig. Mikor először próbáltam ki hétvégén, a délutáni alvás előtt, na akkor tényleg sokat simított rajta, de az csak a felkelés első pár percére vonatkozott. Azért még reménykedem :) Egyébként semmi panaszom nincs rá, illata is szuper, minden rendben vele, szóval ártani nem árt, de a csodát még várom tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

petroczia0806

2016. augusztus 7.

Hatasos,szinte azonnal feltolti a rancokat de sajnos nekem a 3 használat után borzalmas lett tőle az arcbőröm,lehet tuladagoltam kipirosodott foltokban,kellemetlen égő érzés és mintha helyenként megégett volna a bőröm, érdes és hamlik.(pedig nincs egy nagyon érzékeny bőröm) abbahagyom most,egy hét után ujra próbálkozom de csak egy picit.Majd írok:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

tundemaria

2015. november 22.

Nagyon könnyen beszívódó krém és szinte azonnal szemmel látható, ahogy a ráncokat kisimítja. Mivel retinolos krém, érdemes a bőrt hozzászoktatni, ahogy ajánlják és másnaponként használni. Úgy tapasztaltam, nem is muszáj minden nap krémezni vele. Kevés is elég belőle úgy is hatásos. Csak az ára miatt négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 22.

Krisz78

2015. április 20.

Kb. 3 hete kezdtem el használni.
Az első héten minden este használtam, pedig annyira csípte a szemem környékét, hogy fájt.De először egy másik kencére gyanakodtam és annyira akartam, hogy hasson.Megint sikerült néhány alvásmentes éjszakát összehozni a gyerekekkel:egy kis krupp, nátha, köhögés.
A második héten már csak kétnaponta használtam, a harmadikon pedig heti 1-szer.
A csípő érzés elmúlt, hatása látványos.Kipihentebb az arcom, pedig az alvás még most is jóval kevesebb, mint amennyit igényelnék.
Ha választanom kéne ez és a szérumja között, ez nyerne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 20.

Kb. 3 hete kezdtem el használni.
A második héten már csak kétnaponta használtam, a harmadikon pedig heti 1-szer.
Ha választanom kéne ez és a szérumja között, ez nyerne.

Kendra

2014. december 29.

Selymes ,könnyen beszívódó krém...de az én esetemben elmaradt a happy end!
Konkrétan a ráncokkal semmit nem csinál,a többi részen enyhén feszesít,de ezt egy alacsonyabb árkategóriájú krémmel is el lehet érni.
Ebben az árkategóriában a La Roche-Posay Redermic [R] -szérumja sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 29.

Selymes ,könnyen beszívódó krém...de az én esetemben elmaradt a happy end!
Ebben az árkategóriában a La Roche-Posay Redermic [R] -szérumja sokkal jobb.

timilla

2014. október 13.

Könnyű krém kellemes illattal, azonnal beszívódik, nem zsíros, nem fénylik, és az én bőrömön semmiféle irritációt nem okoz. Reggelre szépen feltölti a bőrömet, úh egyelőre ötcsillag, majd még update-elek később. :)

UPDATE: Továbbra is szeretem, sima és üde tőle az arcom reggelre (esténként használom). Egyszerűen egy retinolos krémmel nem lehet tévedni, annyira jót tesz az ember bőrének. A homlokomon lévő három ráncocska nem mélyült ennyi idő alatt, sőt. És újabbakat sem látok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 13.

estokani

2014. szeptember 25.

Amit ígér, azt betartja... a FÜGGŐLEGES ráncokkal hatékonyan megbírkózik. Elég erős mikikai ráncaim voltak a két szemöldököm között. 5ml tesztert használtam el és gyönyörűen feltöltötte.
Ha nem csak a tubus felénél jövök rá, hogy a szarkalábaimra hiába kenegetem sokkal boldogabb lettem volna, mert több marad a megfelelő területre. Az ára viszont az egekben van. -1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

Antioxidánsok: Retinol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Tetrahydrojasmonate, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Retinol

Jázmonsav származék, mely elvileg segíti a bőrben lévő kollagén és egyéb fehérjék lebomlásának megakadályozását. A jázmonsav a hidratáló hatású zsírsav, a linolsav természetes származéka, így maga is hidratáló hatású, és ellátja a bőrt omega 3 ás 6 zsírsavakkal. (forrás: futurederm)

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Retinol a I v

Felületi hártya képző anyag.