Vichy

Ár:   8700 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Megújult formula a bőröregedés látható jeleinek hatékony csökkentéséért. Fragmentált hialuronsav: 16x kisebb és könnyebb molekulák, mint a hagyományos hialuronsav, amely 3x nagyobb mennyiségben szívódik be a fokozottabb hatásért. 10% rhamnose, amely természetes eredetű hatóanyag a bőröregedés ellen. A Vichy termálvíz pedig nyugtatja és erősíti a bőrt a külső hatásokkal szemben. Parabénmentes, hipoallergén formula, érzékeny bőrre is.

Alicece

2019. október 6.

Igazábol semmi külömbseg ami jo hogy szemkörnyékem szereti nem iritálja nekem a vichy termékek nem nyerték el a tetszesemet se öregedés gátlásban sem abban sem hogy parfümöt raknak a krémeikbe szérumaikba.
Egyébként a adagolo szőrnyű. Nem veszem ujra de ez jobb volt mint az aqua termalos szerum

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

mateszkati

2019. szeptember 3.

Nálam ez az adagoló teljesen elvette az élményt, alig vártam, hogy elhaszáljam a szérumot.
Elöször azt hittem, hogy én nem veszem észre, hogy máshogy kellene használni az adagolót, de sajnos nem. Ez tényleg ilyen felhasználóellenesre lett kialakítva. Rengeteg anyag kárba vész, és ez nagyon bosszant.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

pinupnicky

2018. május 1.

Nagyon gyorsan beszívódó termék, az illata kellemes, nem tömíti el a pórusaimat. A szemem környékén abszolút hatásos, és a nevetőráncaimat is kezdi rendbe szedni. Tökéletesen elégedett vagyok, ennél többet nem is várhat el az ember egy krémtől. Napi 2x kenem, szerintem ennyi bőven elég, de lehet hogy napi 1-re csökkentem, mert így nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

Cicuka22

2018. április 14.

3 csillagot adok neki, mert igazából nem sokat használt. Esténként használtam a fürdés utáni kiszáradt bőrömre. Ezt tökéletesen helyrerakta, hamar beszívódott és matt maradt utána. Alapvetően erre jó volt, de ezen kívül semmi más változást nem vettem észre, így nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Macskamati

2018. március 9.

Én nagyjából semmit nem vettem észre a használatától. Oké, hogy nem is rontott a bőrömön, de ahhoz azért elég drága, hogy a semmiért használjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

Hester

2017. július 19.

Szerintem ez egy jó termék. Reggel használom, smink alá. Gyorsan beszívja a bőröm, szép matt hatása van, és a többi véleményezőhöz hasonlóan, én is tapasztaltam, hogy frissebbnek, üdébbnek tűnik az arcom. Nem hagy semmilyen ragacsos utóérzést, ugyanakkor megfelelően hidratál. Nekem még télen sem volt vele problémám. Nagyjából fél évre elengedő a mennyisége, ami szerintem az árához viszonyítva is megéri. Csodákat - mondjuk, hogy eltűnnek a ráncok és olyan feszes lesz a bőr, mint "új korában", - nem ettől a terméktől kell várni, de ezt nem is ígéri. Azt is fontosnak tartom, hogy a hosszútávú hatásáról nyilván csak az tud beszámolni, aki pár éve használja, hiszen a bőröregedés elleni harc örök küzdelem minden nő számára :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

CeCeDrake

2017. február 3.

Krém mellé volt mini kiszerelésben.
A ránctalanító hatásában nem igazán hiszek, nem is ezért vettem, viszont a termék meggyőzött.
Kombinált bőrre nagyon jó. Szépen összehúzza a pórusokat.
Ha elfogy a kis kiszerelés, Idealia szérum helyett ezt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Krém mellé volt mini kiszerelésben.
Kombinált bőrre nagyon jó. Szépen összehúzza a pórusokat.
Ha elfogy a kis kiszerelés, Idealia szérum helyett ezt veszem.

ptagi

2016. augusztus 13.

3 ml-es mintát használtam el.
A szemem körüli sötét foltot egyáltalán nem halványította, viszont a ráncokon láthatóan segített.
A mennyiséggel óvatosan kell bánni, mert amikor kicsit több lett és a szempilláim között belefolyt a szemembe, iszonyatosan csípett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

3 ml-es mintát használtam el.

CamomilleRose

2016. július 12.

Szeretem a pipettás megoldást, jól lehet vele adagolni a terméket. Maga a szérum jól felszívódik, könnyed állagú, nem lesz ragacsos a bőr utána. Csodát természetesen nem tesz a ráncokkal, kicsit kisimultabb a bőröm tőle, ennyi. Valószínű újra fogom venni, mert azért nem rossz kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 12.

turbolya

2016. július 7.

Masszívan alkoholos, minden kinyitáskor megcsap az alkoholja, pedig nem vagyok háklis az ilyesmire, de innentől nem nagyon van miről beszélni. Ja, de, azért beszéljünk még a kivitelezésről. Hogy egy pálcikáról kelljen lenyalogatni az anyagot?!? Hiába pumpa, de amíg a háromnegyede (?) el nem fogy, addig úgysem használható a pumpa, hanem a jó vastag csőről kell letapogatni a szükséges mennyiséget (amennyit úgysem sikerül, csak annál többet). Aztán még ha nagyon ügyesen próbálod is visszadugni a tubusba, nagy eséllyel valahol hozzá fog érni a szájához, arra felkenődik valamennyi belőle és rákenődik a tubusra. Szóval egy része garantáltan pocsékba megy így vagy úgy. Nem különösebben kár érte, semmi jótékony hatását nem érzékelem. A cég ajándéka volt, köszönöm, hogy kipróbálhattam:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 7.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Rhamnose, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Ph szabályozó segédanyag

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.