Vichy

Ár:   9999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. február 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Tápláló bőrtömörséget fokozó balzsam. Proteic Gf + Pro-Xylane hatóanyagokban, valamint Omega 3-6-9 zsírsavakban gazdag formula lipidekkel látja el az arcbőrt, a barrier funkció megerősítése és a hidratálás fenntartása érdekében. Még a változó kor után is. Jobban kirajzolódó arcvonások, intenzív komfortérzet. Nagyon száraz érett arcbőrre. Érzékeny bőrűeknek. Extra gazdag, tömény arckrém.

Mia0602

2019. június 19.

Csak egy mintát próbáltam. Nagyon kellemes illatú, sűrű állagú krém. Éjszakára kentem fel. Nagyon jól hidratál. Az árát sokallom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 19.

Petra2424

2019. május 30.

Érzékeny a bőröm és gyakran száraz, nagyon jól hidratál ez a krém. Este is használom, nappalra is, szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Futureline

2019. február 6.

Kozepszeru hidratalo unalmas jellegtelen osszetetellel. Tomeny valoban balzsamszeru kepzodmeny a Vichytol. Hidratalasa elsore jonak tunik viszont reggel a zuhany alatt vizzel erintkezve ujra elotunik a krem, feher retegben amit utana lemos a viz. Mintha semmi sem szivodott volna be az este folyaman csak egy vedofoliat raktam volna fel amit reggel leszedek. Szaraznak ereztem a borom ettol az Avon kategorias Vichytol. Az illata az egyetlen ami jo benne. Talan a Vichynek patikai parfumokre kellene atnyergelni meg mielott csodbemegy, a sok selejtes tularazott olcso minosegu portekaiktol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

ponsophie

2018. július 20.

nem minden napra, de nagyon jól hidratáló krém. ár/érték arány viszont nem igazán jó, ennyiért van más jó minőségű krém is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

fdorottya

2018. január 17.

Mintát hoztam a gyógyszertárból (sokat). Durván tömény, nehéz krém. Nagyon jól hidratál. De mivel Vichy és az én bőröm nem szereti ezeket a termékeket, így nem fűzök hozzá túl sok reményt.

Up: ahogy írtam is nem fűztem hozzá túl sok reményt. Nem bírta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Up: ahogy írtam is nem fűztem hozzá túl sok reményt. Nem bírta a bőröm.

Vilhelm789

Korcsoport: >54
2017. november 10.

A Neovadiol termékeket szeretem, de ez kicsit tömény, az állaga nem az általam kedvelt lágyabb krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 10.

boni04

2016. június 16.

Nagyon jó kis krém szerintem. Alapvetően szemkörnyékápolónak szoktam használni, de ha úgy érzem hogy szükségem van rá akkor mindenhova ezt kenem. Nagyon kevés kell belőle, könnyű túladagolni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

timilla

2016. február 25.

Termékmintám volt ebből a krémből, amit 5 nap alatt használtam el reggelente. 5 nap alatt természetesen a tömörséget adó hatását nem tudtam felmérni, de az biztos, hogy puha és hidratált volt tőle az arcom, és jól lehetett sminkelni rá. Ugyanakkor bár matt a bőrkép, mégis undin szilikonos az utóérzet, mondom én, akinek amúgy nem szokott baja lenni a szilikonnal. Valahogy nem jó hozzáérni az arcomhoz, furán csúszós-ragacsos a tapintása, és ez nálam kizárja, hogy teljes kiszerelésben megvegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 25.

Asztrid

2015. november 17.

Update: Jó kis krém, az kétségtelen de....de kétszer vettem újra, és hiába hagytam ki egy bizonyos időt, hogy ne szokjon hozzá a bőröm, sajnos már nem hozta ugyanazt a hűha érzést mint először. Maradt egy jó hidratáló, amit viszont ennyi pénzért kevésnek találok. ezért sajnos -1 csillag....

Az itt olvasott sok jó vélemény alapján kipróbáltam, és mondhatom kellemeset csalódtam. Ez a krém kifejezetten jót tett az arcbőrömnek. Valaki meg is jegyezte, hogy kisimultabb lett az arcom, igaz, ez még az elején volt, mikor elkezdtem használni. Nem csupán hidratál, hanem simít, emel, tömörebbé tesz. Szerintem ez az egyik legjobb krém, amivel találkoztam. Megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 17.

maminti

2015. november 17.

Ez a krém szuper jó. Este kenem magamra, bár vannak napok, hogy reggel is. Nagyon hamar beszívódik, irritációt egyáltalán nem okoz, ellenkezőleg, inkább javít rajtam, ha rosszabbra fordulnak a dolgok (főleg hormonális változások miatt). Az arcom határozottan kisimultabb így pár hét használat után, de még estéről-reggelre is. A bőröm puha és hidratált. Nappal egyébként egy másik Vichy krémmel próbálkozom mostanában és a kettő együtt nagyon jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 17.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Fahéjsav, mely bizonyos illóolajokban található meg. A kozmetikumokban illatanyagként használt.

Nagyon kevés információ található erről az összetevőről. A CosIng sima bőrkondícionáló anyagnak sorolja be.

Egy a L’Oreal által szabadalmaztatott összetevő, melyről a reklámokban Proxylane néven hallhatunk. A cég állítása szerint a Proxylane serkenti a GAGszintézist, mely a sejten kívüli mátrix fontos összetevője, és ezáltal segít a bőr víz és tápanyag tartalmának helyreállítását.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.