Vichy

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: campbell a patikából, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

2% szalicilsavat tartalmazó BB krém melyet kifejezetten a problémás arcbőr igényeinek megfelelően fejlesztettek ki. Új generációs pigmentekkel az egységes, bársonyos és természetes hatású arcbőrért. Mattító púderrel és cinkkel a fénylő bőr ellen.

alegria800

2019. október 11.

3,5-ot adnek neki szivem szrint, de ugye 0.5-tol felfele kerekitunk, ugyhogy egye fene legyen 4 csillag! =)
Egy tubust hasznaltam el es egyszer majdnem ujravettem, de vegul letettem rola, mert tul sotet nekem es allatkiserletezik is a Vichy.
En szerettem nagyon annak ellenere, hogy tenyleg fenyesedett par oran belul pont a cikis helyeken a legjobban, mint pl. a horgias orromon!!! =D
Egyszeri frissitessel es napi par puderezessel viszont nem rossz, de ala kell fenyvedozni, mert ez az SPF16 lepkepuki.
Nekem nagyon szep borkepet adott, elegendo volt a lagy fedes, nem is vartam erosebbet, hiszen ez egy BB.
Tenyleg szerettem! =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Tenyleg szerettem! =)

tothbabi

2018. február 17.

Nagyon szerettem, de az a gyanúm, hogy már nem kapható. Legalábbis én itthon nem találkoztam vele. Könnyű felvinni, jól eloszlatható, kellemes az illata, ad egy enyhe, természetes fedést. Sietős reggelekre ideális. Nap közben a T vonalam kifénylett alatta, amit pici púderrel igyekeztem kompenzálni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

FrauEdi

2015. szeptember 14.

Nekem nagyon bevált, külföldön vettem magamnak, még itthon nem volt kapható. nagyon jó az illata, állaga, nagyon jó egyenletes színt ad a bőrnek. Egy baj van vele, nekem hamar csillogó, zsírosnak tűnő lett tőle az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-9, Aluminum Hydroxide
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0