Vichy

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Az első méregtelenítő és bőrkitisztító hatású éjszakai arckrém a Vichy-től.

Egyedülálló hatóanyag-összetételének köszönhetően az éjszaka folyamán csökkenti a faggyútúltermelést, és hat annak káros hatásai ellen. Két hatóanyag együttest tartalmaz: méregtelenítőt (Eperulin + LHA + Hepes + szalicilsav), amely semlegesíti a toxinokat és a hat a bőrhibák ellen, valamint mattítót (Perlit + nedvszívó por) a matt arcbőrért. Az eredmény a tiszta arcbőr hosszan tartó érzése, kisebbnek tűnő pórusok, egységes bőrfelszín, ragyogó arcbőr.

SugarB

2019. október 17.

Nem rossz nem rossz, de ennyi pénzért többet vártam. Érdekes mert kezdetben kifejezetten csalódás volt, aztán egyszer újra nekiálltam, akkor elvoltunk, de nekem "ellenni" édes kevés. Ezért az árért sokkal jobb termékeket is kapni. Nagyon lassan fogy, elhasználgatom de kizárt, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

agathaadri

2019. július 12.

Egyik legjobb éjszakai krém nem egyszerű bőrkombómra, túl pár tubuson ezek a tapasztalataim:
Előnyök: tisztítás után nem kell többféle célzott krémet felvinni arcra, elég ez az egy, télen is kellően tápláló. Nem okoz több pattanást az éjszaka során; a meglévőket ugyan nem tünteti el azonnal (ilyen termék egyébként sincs szvsz), de hamarabb gyógyulnak. És az illatát is nagyon szeretem. :)
Hátránya: az ára, még ha "ajándék" arclemosóval tudtam venni is, brutál..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 12.

Hátránya: az ára, még ha "ajándék" arclemosóval tudtam venni is, brutál..

aquana

2019. június 3.

Termékmintát kaptam belőle - felkentem éjszakára, másnap reggel új pattanáskezdeményekre ébredtem fel, pedig elvileg a Normaderm széria erre való lenne... Azt hiszem, ez nem lesz az év krémje számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Benedetta88

2019. május 9.

Most fogok a tubus végére érni.Szettben vásároltam az arclemosójával együtt, így teljesen megérte árban.
Hatásáról annyit, hogy nem fogja kitisztítani a pórusokat, ezt senki se várja el egy éjszakai krémtől. Viszont reggeli ébredésre hozta a tőle elvárt mattító hatást a homlokomon, ami miatt jár neki 3 pont.
Összességében kipróbáltam már az egész Normaderm családot, nem győztek meg sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Amee

2018. november 29.

Teljesen megegyezik a hatása egy átlagos olcsóbb kommersz arckrémmel. Különösen nagyon sajnálom ezt, mert ez a csalódás tántorított el évekig a drágább krémektől. Csak most írom ki ezt magamból, mikor rászántam végre magam egy másik próbára: a hasonló árfekvésű Bioderma Sebium Sensitive abszolút csodakrém ehhez a löttyhöz képest... Ráasául a pikkelysömörszerű túlzott hámképződésre is nagyon bevált a Bioderma Node K a családban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

pinupnicky

2018. május 1.

Puha lett tőle a bőröm, de úgy éreztem este hogy megfullad a bőröm a levegőtlenségtől. Ráadásul én nem vagyok (hál' istennek) egy pattanásos bőrű ember. De ennek a krémnek sikerült egy jó párat kihozni. :(
Kifejezett detoxikálást nem tapasztaltam, de hogy nem újravevős, az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

Kifejezett detoxikálást nem tapasztaltam, de hogy nem újravevős, az tuti.

bakocsenge

2018. március 20.

Elolvastam az itteni véleményeket, miután megkaptam ajándékba, így nem kicsit kritikusan és félve kentem fel, először az egész arcomra. Az illata valóban nem kellemes, nekem állagra nem volt vele bajom. Nagyon minimálisat használtam, az állam és a szám körül amúgy is elég problémás a bőröm, így ott nem kicsit aggódva vittem fel... be is igazolódott, kijött az államon egy fájdalmas pattanás másnapra. De gondoltam nem adom fel. Állra, száj köré nem kentem fel legközelebb. És más területen nem okozott problémát, de semmivel se jobb, mint egy jóval olcsóbb drogériás éjjeli krém.

Update:

Hát kétszer használtam. Nem tudom miért, nem érzem azt, hogy ez az én éjjeli krémem lenne. Másodjára pedig pattanást sem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

Update:

moni92

2017. december 21.

Reggel finom tapintású a bőröm, nem zsíros kellemes az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Reggel finom tapintású a bőröm, nem zsíros kellemes az illata.

gyemi88

2017. szeptember 26.

Sokszor volt, hogy reggelre megjelentek kis pattanásik az arcomon, de ha ezt használom, reggelre nem jön ki semmi. Puha lesz tőlle az arcom.. összességében elég jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Zsofffii

2017. szeptember 5.

Az ősszel vettem mert a stressz miatt jelentkeztek nálam bőrproblémák.
Az állaga könnyű, illata kellemes, gyorsan beszívódik.
Nem vettem észre hatalmas különbséget... szóval nem egy csodaszer. :)
Max egy könnyű éjszakai hidratáó, ami talán valamicskét javít a bőr állagán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Az ősszel vettem mert a stressz miatt jelentkeztek nálam bőrproblémák.
Az állaga könnyű, illata kellemes, gyorsan beszívódik.
Nem vettem észre hatalmas különbséget... szóval nem egy csodaszer. :)
Max egy könnyű éjszakai hidratáó, ami talán valamicskét javít a bőr állagán.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Egy Amazóniában őshonos növény kérgének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A hatóanyag a gyártója szerint az összetevő segít csökkenteni a bőr mikrogyulladását és erősíti bőr természetes védőrétegét (natural skin barrier), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.