Vichy

Ár:   4770 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Izabelle, az összetevőket feltöltötte: tamiiece, Módosítva: 2016. szeptember 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hidratáló arckrém a felnőttek pattanásokra hajlamos, zsíros arcbőrének ápolására.

Ár: 2500 , Eladó: Heli
Állapot: használt, Helyszín: Szekszárd, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel Szekszárdon lehetséges
julcsi13

2019. október 3.

Ez a legjobb arckrem, amit valaha vettem. Sok mast is kiprobaltam, de ezzel semmi nem veszi fel a versenyt. Kivalo zsiros problemas arcborre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

kittiszimonetta

2019. március 13.

Nem mondom, hogy amikor be van gyulladva az arcomon bármi, akkor sokat segítene, ellenben a gyógyulási fázisban csodát művel a bőrömmel. Egységesít, a maradványok (hegek) és foltok is szebben gyógyulnak. Összességében szeretem, de ennyi pénzért kicsit többet vártam volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

eszo87

2019. március 11.

nagy csalódás
félig elhasználtam nagynehezen,de semmi hatást nem érzékeltem.sokszor kukacokban lejött az arcomról
ennél sokkal jobb termékek vannak ebben az árkategóriában

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

nagy csalódás
ennél sokkal jobb termékek vannak ebben az árkategóriában

Jules

2019. február 11.

Eggyel krémesebb állagú, mint amilyet szeretnék viselni a pattanásra hajlamos bőrömön. És gyorsabban is beszívódhatna, de nem vészes, legalább érzem, hogy hidratál. A pattijaimra nem ez lett a csodaszer. Az illata elég kellemes, tiszta illat. A kiszerelésével kevésbé vagyok megelégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

GlamiKitty

2019. február 5.

Nagyon akartam szeretni, de sajnos az én zsíros bőröm csak még rosszabb lett tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Maniac

2018. december 8.

Nincs kényes bőröm, de ennél éreztem, ahogy kipárolog az alkohol belőle. Vékony textúrájú krém, hagy egy fényes réteget az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

viragkiss567

2018. október 11.

Félve vásároltam meg a termékcsaládot, de a fejembe vettem, hogy rendbe kell tennem az arcom. Szörnyű érzés volt minden reggel úgy felkelnem, hogy újabb és újabb pattanások csúfították az arcomat...
Nyilván, ilyen árkategóriában nem várhat csodát az ember...de kb. 3 hét után észrevettem a változást. Már alig van pattim, 1-1 darab maximum.
A rutinom este: micellás arclemosó, mélytisztító gél majd tonik- ez mind a Vichy Normaderm termékcsalád tagjaiból. Reggel: micellás vízzel vagy tonikkal áttörlöm, majd a krémet használom. Smink alá is tökéletes, nem fényes tőle az arcom, stb.

Tehát én mindenkinek csak ajánlani tudom.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 11.

Tehát én mindenkinek csak ajánlani tudom.:)

cslllzr

2018. július 25.

Bár tudnék valami jót írni róla az illatán kívül.. Semmilyen hidratáló hatását nem éreztem, a pattanásaim sem tűntek el tőle. A habos arclemosóval együtt használtam. Tuti nem fogom újravenni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

2018. május 23.

Könnyű kis krém, kellemes friss illata van és a vegyes bőrömön egész jól viselkedik (csak délutánra kezd fényesedni a bőröm a T-vonalban).
Szerintem is tökéletes hidratáló alapozó alá is, de nyári ki könnyű krémnek is megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 23.

Evelin18

2017. december 27.

Tisztitó géllel használom. Nekem először felszínre hozza a pattanásokat, aztán kezdi eltüntetni őket. Viszont tökéletesen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Antioxidánsok: Phenylethyl Resorcinol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Egy újabb fajta pigmentfolt elleni hatóanyag. Még nincsen túl sok független kutatás a hatásáról. A Journal of Cosmetic Dermatology-ban egy 2013-as kutatást találtunk róla, amiben az összetevőt három másik hatóanyaggal kombinálva vizsgálják.A vizsgálat összességében viszonylag mérsékelt eredményeket mutatott (a 80 résztvevő 57%-a mutatott legalább mérsékelt javulást).

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.