Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cicaki, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Bőrtápláló-feltöltő koncentrátum a puha és életteli bőrért. Tápláló hatását akár 2 napig is megőrzi, még tusolás után is.

Andy88

2018. december 5.

Nagyon jó testápoló. Gazdagon hidratálja és feltölti a bőröm, feszes, puha és hidratált lesz tőle. Főleg extra száraz bőrre ajánlom. Gyorsan beszívódik, könnyű formulája van, és diszkrét, de finom illata. Nem kell sokat használni belőle, kevesebb adag is bőven elvégzi a dolgát. Árban talán picit húzósabb, tükrözi a márka árszínvonalát... de véleményem szerint aki kedveli a Vichy termékeit, ezzel is maximálisan meg lesz elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

juditkaa70

2015. december 27.

Egy tökéletes testápoló. Kellemes illata hosszan tartó,és remekül hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 27.

Egy tökéletes testápoló. Kellemes illata hosszan tartó,és remekül hidratál!

Marshmallow23

2015. december 16.

Tökéletes állag, kiválló hidratálás bármikor de az illata nem a kedvencem. Ettől függetlenül hibátlan

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 16.

Pandora

2015. április 23.

Én csak dicsérni tudom! :) Húsvétra kaptam ajándékba, és azóta ezt használom. A textúrája nagyon tetszik, könnyedén beszívja a bőröm, és komfortérzetet nyújt. Használtam már a Vichy-től ugyanezen termékcsalád kézkrémjét (szintén nagyon puha lesz a bőr), és tusfürdőjét. Az illatába én konkrétan beleszerettem, imádom. Az ára valóban nem pénztárcakímélő, de ha elfogyott a testápoló komolyan fontolóra veszem, hogy megvegyem, mert nekem személy szerint bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

Dorine

2015. január 10.

Kicsit félve vettem meg, mert nem annyira szeretem a Vichy termékeket, de ezzel teljesen elégedett vagyok. Az összetevői is meggyőztek, valószínűleg újra ezt fogom választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

Arianna

2014. április 15.

Nekem ez a kedvenc testápolóm, bár kissé sokba kerül. Én minden nap használom, 2 napot biztosan nem bírna ki a bőröm. Az illata is nagyon tetszik, sőt annyira, hogy Anyukámnak is vettem egyet, mert neki is megtetszett. Én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

ftbnny

2013. szeptember 14.

Ajándékba kaptam, pár napig használtam, azóta érintetlenül hever a polcon. Talán majd egyszer újra előveszem, de nem rajongok igazán a Vichy termékekért. Nem túl drágák, de ehhez a minőséghez kicsit túlárazottnak (és túlspilázottnak) tartom őket, beleértve ezt a testápolót is.
Persze mentségükre legyen mondva, hogy vannak ennél súlyosabb összetevőket tartalmazó, drágább krémek is.
Ennek egész jó az illata is, könnyen felszívódik, viszont nem igazán tart két napig..... igazából csak a glicerinnel operál, a két valamire való összetevő, a makadámia olaj és a sheavaj az összetevők listájának vége felé kullog, ami ugyebár nem tételez fel túl nagy mennyiséget egy adott flakonon belül..
Szóval semmi extra, és nem látom a dobozán, mitől is olyan tápláló, amilyennek hívatja magát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

jibjab

2013. március 20.

Jó összetevők és hatékony, de az illata borzalmas. Szeretem a Vichy krémek, testápolók illatát, de ez rémes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 20.

Wr.

2012. augusztus 27.

Magára a krém hatására egy rossz szavam sem lehet, tényleg az egyik legjobb krém amivel összehozott a sors, kellően hidratál és mégis könnyű, viszont az illata nekem émelyítő volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

Jane

2012. június 1.

Ez a kedvenc testápolóm. Finom illata van és tökéletesen ellátja a feladatát. Bár az ára húzós, megéri beruházni rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 1.

Hidratálók: Glycerin, Hydroxyethyl Urea, Dimethiconol, Caprylyl Glycol

Ph szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.