Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cloudberry, Módosítva: 2014. január 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Vichy Oligo 25 színezett ajakápoló mangánnal és polyfructollal az üdeségtől ragyogó ajkakért.

Intenzíven hidratál és életre kelti az ajkak természetes színét.

Bedo169

2019. március 13.

Szépszínü, kicsit ragacsos ajakfény volt - szépen kihozta az eredeti szájszínt, de hamar lejött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

agi.greendaygirl

2015. január 2.

úgy kaptam annak idején ajándékba, amúgy még most sem adnék ki ennyit egy ajakápolóért :D Szóval szerintem pont az a rózsaszín volt meg, ami itt a képen. Szerettem, bár színe nem volt, de egy viszonylag tartós szájfény volt. Igaz, kissé ragacsos állagú. Sűrű volt, kicsit nehezen oszlott el. Valamennyire hidratált és táplált, de szerintem inkább védett a kiszáradástól, mint javította azt, hiszen egy fényes filmréteget képezett az ajkakon. Kellemes emlékeket idéz... Ár érték arányban 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

sztinke

2014. január 30.

Én is elég sokat használtam ilyet néhány évvel ezelőtt. Mindhárom szín jó, nem erősek, inkább csak kiemelik az ajkak természetes árnyalatát. Elég tartós is volt, és nem is szárít. De én az utóbbi időben leszoktam a szájfényekről, inkább csak ajakápolót használok, így már egy ideje nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 30.

Jucccc

2014. január 29.

Jaj, de nagyon szerettem ezeket egy időben! Bár az összetevőit jobbnak saccoltam...
Ha rég nem használtam, akkor az első egy hétben valamiért szabályosan hámlott tőle a szám, aztán szép selymes lett. Kellemesen halványak a színek, én nem szeretem a túlságosan pigmentált ajakápolókat. Tartós is volt, kicsit ragacsos, de az nekem nem baj. Télen szerettem leginkább, mert elég jó védőréteget képez, nem kellett folyamatosan újra kennem. A végén kicsit sok maradt a flakonban, amit nem tudtam kinyomni, ez negatívum. Ha nem lenne ilyen drága, gyakrabban vennék, de ennyiért - vagy kevesebbért - találok jobbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Honey

Squalane eo 1 0

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.