Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Benitah, Módosítva: 2017. szeptember 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a hidratáló maszk 10% -os Vichy termálvízel segít megerõsíteni a bõr nedvességmegörző funkcióját és megvédeni a bőrt a külső hatásoktól. Hidratáló glicerint és B3-vitamint tartalmaz, mely nyugtató tulajdonságokkal rendelkezik, 24 órás hidratációval és a bõr kellemetlen érzése ellen, a friss hûsítõ frissességgel.

Laci88

2019. november 8.

Katasztrofalis osszetetel! Szinte csupan tiszta alkohol. Fertotlenito gelnek , kezre viszont nagyon megfelel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Futureline

2019. április 10.

Az osszetetel alapjan inkabb kezfertotlenito gel 10%-os termalvizzel 70%-os alkohol tartalommal. 5990 Ft-ert plane megeri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Marcsi66

2018. október 12.

Olyan nagyon drága krémeket nem használok,most egy ideje már csak koreai cuccok,de sokféle maszkot azt igen.Nemrég vettem,az árban szerintem korrekt,6.000 Ft,és 75ml kiszerelés,jó sokáig elég lesz.Hűsítő érzet elsőként,most ez jól is esett,átlátszó krém,és a teljes anyagot nem szívta fel a bőröm,lehet vékonyabban kellett volna kennem,picit ragacsos,de ezt le is kell mosni,Szépen simít,és puhít,tiszta hidratált a hatása,,,és ma véletlenül,került a szemem környékére is,és meglepődtem mert a duzzanatok,a karikák ( ezzel küzdök,sajnos genetika,nem a fáradság miatt) erre is jó,Most néztem ebből a családból,kifejezetten szemre van balzsam is,gondolkozom rajta h megveszem (kicsit drágállom az árát,de talán segítene) Elégedett vagyok vele 5 csilli

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 12.

elizabetorban

2017. szeptember 21.

Én is külföldről szereztem be. És meg kell hogy mondjam, nagyon megérte. Hihetetlen milyen szép friss tiszta és puha lesz utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Benitah

2017. szeptember 11.

Jelenleg Magyarországon csak kis tasakos kiszerelésben kapható. Külföldről már 15 euróért megrendelhető, mind a három féle maszkot így szereztem be.
Nem tartottam szerencsésnek a tasakos kiszerelést, ezért beruháztam a maszkokra teljes valójukban. Imádom mindegyiket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-8, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin
Vitaminok: Niacinamide

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Zöld)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.