Victoria Beckham Beauty

Ár:   $95   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tarzicia, az összetevőket feltöltötte: in0ra, Módosítva: 2020. szeptember 8.

Ár:   $95
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Sejtmegújító, hidratáló krém, amely a bőrnek azonnali, természetes ragyogást ad. Saját regeneráló folyamatait támogatva feszesíti és tölti fel a bőrt, a pórusok láthatóságát és a bőrhibákat azonnal csökkenti, kiváló sminkalap.

Hipoallergén, illat- és gluténmentes

Trixi

Korcsoport: >54
2020. november 3.

Szeptember 28. Nos, hát megkaptam ezt a gyönyörűséget a születésnapomra. Az eredeti, nem színezett verziót kértem. Létezik belőle egy színezett változat is, de nekem az ilyen "mindenkinek jó" színek nem szoktak beválni. Ez a termék egy "priming moisturizer", és leginkább sminkelés előttre ajánlják, gyakorlatilag egyfajta primerként is funkcionál. A krém Augustinus Baderrel történő együttműködés kapcsán, az ő szabadalmát felhasználva került megalkotásra VB márkája alatt. Elegáns dobozban érkezik az üveg (igen, üvegből van), amely fekete, némi barnás színezettel és VB aranyszínű betűivel. Van súlya, nem egy táskába bedobós darab, pedig csak 50 ml-es. Hosszúkás forma, pumpás adagoló. Sajnos a gyönyörű fekete, fényes üvegen igencsak ottmaradnak az ujjlenyomatok, én minden használat után megtörölgetem. A krém meglehetősen testes, viszonylag nehezebben eloszlatható, érdemes vizesebb szérumot vagy tonikot (vagy mindkettőt) használni alá, különben nagyon sokat kenhetünk fel egy-egy alkalommal. Picit csillámos is, de nagyon diszkréten, és felszívódás után nem látszik semmilyen csillogás, azon kívül, hogy "illuminating" krémről van szó, tehát direkt támogatja a picit fényesebb finish-t. Rajtam nagyon gyorsan beszívódik, egyáltalán nem marad zsíros a bőröm, kellemes érzetű, de nem érzem azt a nagyon nagy hidratálást. Szóval szárazabb bőrűeknek kevés lehet önmagában, hiába beszélünk egy dús, tartalmas krémről. Alapozó alá, ha tényleg nagyon szép sminket szeretnék készíteni, és időm is van, továbbra is érdemes plusz hidratáló primert felvinnem. Teljesen illatmentes krém, érzékeny bőrre is ajánlom, semmilyen irritációt nem tapasztaltam. A hosszútávú hatásait egyelőre nem látom, és azonnali szépítő hatását sem sikerült még nagyon felfedeznem, de a szülinapi öröm még kitart, nem vagyok szkeptikus, és nagy örömmel használom. Az én koromban már az is eredmény, hogy szépen feltölti a bőröm, kellemes használni, luxus élményt ad.

Október 13. Néhány hét használat után egy csillagot visszaveszek, mert egyelőre nem adott annyit hozzá ez a krém a megjelenésemhez, a sminkemhez, a bőröm állapotához, kinézetéhez, amelyet egy ilyen árkategóriájú és reputációjú márkától várnék. Ennyi idő után a "kiváló sminkalap" kitételt meg tudom ítélni, és számomra ennek nem felel meg, többféle alapozóval próbálva sem (IT Cosmetics, Estée Lauder, Clinique és Artdeco). Pozitívum viszont, hogy továbbra sem okozott irritációt, ami az én bőröm esetében nagy szó, valamint a pórusaim valamennyire tényleg szebbek, a bőröm puhább. Sajnos az amúgy is zsíros T-vonalam mintha még zsírosabbá vált volna, ennek nem örülök.

November 3. Arra jutottam, hogy számomra akkor a legmegfelelőbb, ha valamilyen matt vagy natúr alapozóhoz keverek egy kis mennyiséget ebből a krémből, majd ezután viszem fel a bőrömre, és így az alapozóm máris természetesebbé válik, az arcom fényt kap, és a nap folyamán sem szottyad be a ráncokba, közben a pórusaim is sokkal szebbek, és 50+-osan az enyhe bőrfény és nem a matt bőr az ajánlott. Így még hidratáló krémet sem kell felvinnem előtte. Extraként az is szuperül működik, ha egy világosabb alapozóval alapozom le az arcom, majd egy picit sötétebb alapozóba keverek a krémből egy keveset, és ezt bronzerként viszem fel, így a T-vonalamat sikerül matton tartani, az orcák pedig selymes fényt kapnak. Summa summarum nem egy must have a termék, de ajándékként kapva tudom értékelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-10
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gombaellenes tartósítószer.