Victoria's Secret

Ár:   18 390 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: szupernyul, Módosítva: 2019. június 18.

Ár:   18 390 Ft
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

Fejjegy: keserűnarancs

Szívjegy: nárcisz

Alapjegy: borostyán

Szancsa

2017. június 30.

Szeretem az illatát, nem az az édeskés. A testápolóval együtt használva pedig isteni, egész nap tartós. Nem egyszer dicsérték is meg rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

FanniDorina

2016. február 8.

Nálam is a tartóssággal vannak gondok, pár óra és már nem is érzem. Ezt leszámítva szeretem, de rajtam a 'love me more' tartósabb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

anievi

2015. november 11.

Vstől különlegesebbet vártam, szép csomagolás, illata nem maradt sokáig rajtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

Vstől különlegesebbet vártam, szép csomagolás, illata nem maradt sokáig rajtam.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol