Victoria's Secret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gorgenyizsuzsanna, Módosítva: 2012. március 25.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)
Kategória:   Tusfürdők

Cseresznyervirág és barack illattal.

Tevii97

2016. június 11.

Én is ajándékba kaptam, nagyon szeretem az illatát, órákkal később is érzem a bőrömön. Kicsit fáj a szívem, amiért ilyet kell írnom egy ilyen márkás termékre, de egyébként semmi extra. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

nikolett

2015. október 22.

Ennek az illata annyira nem jött be. Végigpróbáltam az összeset, de csak a rózsaszínbe hajlók tetszettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

Clauril

2015. május 6.

Szintén ajándék volt, szerencsére több üveggel kaptam. Tipikus nyári illat. Édes, de nem émelyítő, inkább olyan keserédes. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

kompothal

2015. április 26.

Ajándékba kaptam. Az illata kicsit wc szagú:D De tartós kellemes. Nyárra tökéletes lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

miomio

2013. január 29.

Nagyon kellemes , különleges illata van. Magyarországon még nem láttam sehol, én ajándékba kaptam külfödről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice