Best of Beauty 2019

Vidal

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petracska13, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

A Menta és a Lime friss illata tonizálja a bőrt és élénkíti a testet. A speciális Ice-cool formula tisztítja és tonizálja a bőrt, hosszan tartó illatot és hűs érzetet hagyva maga után.

Kiszerelés: 400 ml

CeCeDrake

2017. november 25.

Gimis voltam, amikor használtam. Imádtam! Olyan volt, mint egy üdítő. Szerintem a flakon is olyasmi 😃 Kár, hogy már nincs, sehol nincs ilyen jó limeos tusi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

Mayell

2015. október 4.

Miért nem lehet kapni már sehol? Nagyon imádtam. Nyáron egy meleg nap után hihetetlenül üdítő érzés volt megmosakodni vele és az illata is utolérhetetlen. Abszolút kedvenc marad mindig, azt hiszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 4.

ennni

2015. július 30.

Legjobb tusfürdő !! Kár hogy nem kapni sehol :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Legjobb tusfürdő !! Kár hogy nem kapni sehol :(

beautifullife

2013. március 23.

Nekem tetszett nyáron.Nagyon frissít.Használatkor tényleg olyan,mint jégkockákkal fürödnénk és erre még rájön az az illat,amitől egyből felébred az ember. :) Annak,akit annyira nem zavarnak az összetevői(mert én személy szerint csak erre vonok le egy csillagot),csak ezt ajánlanám nyárra.Felülmúlja a képzeletet szerintem..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

fringilla

2012. szeptember 28.

A legszuperebb tusolási élményem kötődik ehhez a tusfürdőhöz! Nyári melegben kellemesen frissít, hűsít, jó illatú, jó állagú, bizsergeti a bőrt. Nyilván az intim területek tisztítására nem ezt kell használni. Többször is vettem, szép a csomagolása is (bár kicsit nehezen nyitható, de ez talán azért van, nehogy valaki üdítőnek vélje és meghúzza a flakont) én nagyon meg voltam elégedve vele. Beszereztem egy vérnarancsos verziót is, annak is jó az illata, de az nem hűsít ilyen jól. Megfizethető az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

petracska13

2012. július 8.

Biztosan ez a meleg ártott nekem, de nem is tudom, hogy mi járhatott a fejemben, mikor elcsábultam erre a tusfürdőre!
A Rossamann nézelődtem, és valahogy rábukkantam erre a termékre. Megszagoltam, és teljesen elájultam a frissítő illatától, nem tudtam otthagyni. Amikor hazaértem megnéztem az INCI listáját (tényleg nem voltam beszámítható akkor, mert mindig meg szoktam nézni a boltban, most pedig elmaradt). Hát nem mondom, hogy el voltam ragadtatva tőle, de akkor még biztattam magam, hogy ez a tusfürdő lesz a kánikulában a felfrissülésem kulcsa, és a natúr szappanjaim sem fognak megsértődni, ha félreteszem őket egy kis időre.
Nem is tusolásnál, hanem egyből fürdésnél próbáltam ki először. Igazából örültem is, hogy olyan jól mutat ez a szuper csomagolás a kád szélén... Mikor kinyomtam a kis fürdőrózsámra nagyon hígnak találtam, ezért gyorsan el is kezdtem dörgölni vele a testemet. Hát én ilyet még nem éreztem. Marta mindenemet. A benne található mentát valószínűleg nagyon nem bírja a bőröm. Ijedtemben kiugrottam a kádból, mert a fürdővíz is tele lett ezzel a tusfürdővel. Bele se merek gondolni, hogy hogy nézhettem ki. A nagy habos bálna ugrál ki a kádból sikítozva. Próbáltam gyorsan letusolni, hogy minél hamarabb lemossam ezt a tusfürdőt magamról, de sajnos még negyed órával később is égett a bőröm.
Valószínűleg az én bőröm érzékenységnek a hibája a negatív véleményem erről a termékről. De hát személyes tapasztalatokat kell megosztani itt, és nekem borzasztó rossz a véleményem erről a tusfürdőről. Rá kellene írni, mint a hajfestékekre, hogy használat előtt kenjük fel nem látható helyre, és hagyjuk rajta 15 percet. Akkor nem jártam volna meg így vele...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Lactic Acid, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Narancssárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.