Viktor&Rolf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2016. november 21.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml

Megjelenés éve: 2014

Fejillat: mandarin, narancs, barack

Szívillat: narancsvirág, jázmin, karamell

Alapillat: cédrus, ámbra, szantálfa, guaiac fa

Ár: 15000ft , Eladó: Olgi72
Állapot: 50ml/kép, Helyszín: Heves, fizetés: előre utalás

eheiszki

2021. június 28.

Megvettem az Urban Life-ot és ezt is, nos nekem két külön világ a kettő mert az urban life pacsulis, fás. A Bonbon gyümölcsös, karamellás, fás és fényévekkel édesebb. Viszont a Bonbon közel sem olyan tartós, sztem abszolút nem éri meg a teljes árát online shopban sem.. 30 ml-ért ezért az illatért max 10ezret adnék szívem szerint. A sok jó vélemény miatt beruháztam rá de tovább is ajándékoztam. Az Urban life bár nekem nem elég édes mégis azt tartottam meg, emlékeztet a Bonbonra de sztem komolyabb.
Az ára és a tartóssága miatt nekem 2*. Tényleg, bőrről 1 óra alatt eltűnik, ruhámon pár órán át érezni... Valaki írta hogy túlárazott sampon illat, hát kb. Ez van.
Update: Újravettem mert hiányzott a szuper édes karamellás halálba árazott samponillata, mivel elérte hogy újra vegyek kap egy plusz pontot de a tartóssága... a tartóssága.. édes istenem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

nuszy92

2020. október 3.

Egy 10 ml-s tulajdonosa vagyok. Kifújás után rögtön a Tom Tailor Urban Life Woman jutott eszembe, de komolyan. Megnéztem a két parfüm összetevőit és egy-két kivétellel majdhogynem megegyezik, és hát be kell valljam az utóbbi tartósságban veri a Viktor & Rolfot ( valószínű a pacsuli miatt ) és mindössze 8000-9000 forintért hozzá lehet jutni Dm-ben vagy Rossmanban (50 ml), szóval emiatt csalódás a Bonbon. Ennyi pénzért elvárnám, hogy úgy illatozzak, mint a Lancome la vie est belle-től, ami lekavarhatatlan. De hogy ne csak negatív dolgot írjak, összességében kellemes, nem tömény, mert a gyümölcs feldobja és kifújáskor egy pici frissesség és az édeskés illat keveredik. :) Leszáradáskor kifejezetten csak az édeset érzem magamon, ami olyan 3-4 óra, utána zsupsz eltűnik. Nem egy különleges illat, de aki szereti a cukorkásat annak érdemes beneveznie rá, viszont ajánlatos mintát rendelni, hogy egyáltalán tartós-e az illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 3.

Anett0721

2020. június 8.

Szeretem a Flowerbombot is, talán az kicsit egyedibb (ezt így vicces leírni manapság, de a megjelenése idején az volt!), szeretem a V&R illatokban, hogy rajtam sokszínűen bontakoznak ki és nagyon tartósak is.
De én már csak ilyen vagyok, az édes gourmand illatok nekem lettek kitalálva. Persze nagyjából egy kaptafa a Black Opium család, meg a LVEB, és a The only one (D&G), én ezt azonban cseppet sem bánom, szeretem ezt a típusú illatcsaládot.

Ő gyümölcsösebb, de az alap a szokásos cukorkás édesség, a nevéből ítélve mélyebb, csokoládét is tartalmazó illatot vártam, de így is nagyon finomnak találom. Vidám illat, aki szereti a mostani divatú édes parfümöket, nekik ajánlom! Akik pedig szeretik szidni a mostani divatú édes parfümöket, ők inkább hanyagolják, bár a két tábor nagyjából ugyanannyi tagot ölel fel, ahogy olvasgatom a véleményeket. Pont annyira trendi szidni is, meg tucatozni, mint hordani, de én mindig azt mondom: egy farmer vagy fekete bőrdzseki is tucat, mégis hordják azok is, akik letucatozzák az édes illatokat, szóval a fő hogy hordjon mindenki azt, amit szeret :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 8.

Nikcsy91

2020. május 30.

Volt belőle egy 5-ml-es mintám, amit ajándékba kaptam. Egyből megtetszett, amint a csuklòmra tettem. Finom, édes-cukros karamelles, pont olyan illat, amikért én odavagyok. Hideg idő volt, ennek az illatnak ez tesz jòt.
Szeretném, de azért nem kap 5 csillagot, mert az ára irreálisan magas és ezért a pénzért annyira nem egyedi és így megvenni sem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

Hanamizuki

2020. február 3.

Név alapján valami sokkal gourmandabbra számítottam. Nekem ez nem az az ehető kategória, nem is nagyon érzem karamellesnek, se sütisnek, inkább amolyan tisztaságillat ez. Olyan senkit nem bánt kategória. Tartóssága pár óra, szilázsa sem nagy. Kicsit csalódott vagyok. Szerencsére csak egy fújóst vettem, mert annyira hittem benne, de nem erre számítottam. Így legalább megúszok egy nagyobb kiadást. Mondjuk ezt pénztárcám lájkolja. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

Renike77

2019. december 25.

Erősebb, tartós, nőcis, édeskés-fűszeres illat, nem lehet vele mellélőni, alapvetően tetszik az embereknek. Annyira nem karakteres mint pl.egy Angel, nem is megosztó. Az üvege nagyon bájos. Jól sikerült csajos illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 25.

CsinCsilla

2019. szeptember 12.

Az üvege egyedi, csajos, viszont az illata nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Nekem nem tetszett bőrön, pedig szeretem az édes illatokat, ettől függetlenül az üvegéért oda meg vissza vagyok 🎀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Anticinderella

2019. március 17.

Télen nagyon oda meg vissza voltam érte, bár az egyik barátom azt mondta szerinte nyanyás illat, de a párom szereti, szóval talán mégsem...
S valamire nagyon emlékeztet, de a mai napig nem tudom mire... talán valami népszerű parfümre az ezredforduló környékéről, de fogalmam sincs mi lehet az.
Kellemes gyümölcsösen édes illat....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

Kellemes gyümölcsösen édes illat....

Parfuwoman

2019. január 25.

Hát,én is azoknak a táborát gyarapítom,akik szerint ez igencsak jellegtelenre sikeredett . Nagyon kellemes ,de egyben ismerős illat,gyümölcsös ,édes ,karamellás és csajos . Semmi egyediség vagy érdekesség vagy éppen luxus nincs benne az árán kívül . Tartóssága 4 -5 óra ,szóval középszerű. Nem értem a népszerűségét,olcsóbb kategóriában is találni hasonlót .Sorry ,rajongok ,ez az őszinte véleményem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 25.

hfancs

2018. június 27.

Nagyon erőteljes édes illat. Én személy szerint az ilyen parfümöket szeretem főleg a téli időszakban. 15 perc után már nem annyira tömény, de nekem 4 óra után elmúlik a hatása. Viszont rettenetesen drága, lehet kapni hasonló illatot fele ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Barnás sárga.