Viktor&Rolf

Ár:   €47   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Heinemann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: kamillaanemeth, Módosítva: 2020. március 30.

Ár:   €47
Lelőhely:   Heinemann, online

Megjelenés ideje: 2020.

Fejjegy: harmatcsepp

Szívjegyek: írisz, rózsa

Alapjegy: pézsma

Viktor&Rolf Flowerbomb Dew fújós
Ár: 2500 Ft/5ml vagy 4000 Ft/10 ml , Eladó: AvonCica
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Budapest, XIII., fizetés: Személyes átvétel Budapesten, vagy előre utalás után posta
Viktor&Rolf Flowerbomb Dew 10 ml
Ár: 5000 Ft / db sale , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, próbamentes , bolti, szórófejes, Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, szem. átvétel, posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Torpece

2021. november 15.

Azzal kezdeném, hogy a Flowerbomb illatok iránti kíváncsiságom oda vezetett, hogy egy 3db illatból álló fújós csomagot rendeltem meg kezdésnek. Leginkább a Nectar izgatott, de végül az edp lett a kedvencem. Most ismerkedem igazán a Dew illatával. Legkevésbé ez az illat tetszik nekem, eddig nem tudtam hova tenni. Most jött a megvilágosodás! Teljesen olyan, mint az YSL Cinema illata! Illatában, tartósságában egyaránt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 15.

Kicsimoomin

2021. május 28.

Egyszer régebben illatoltam, de nem voltam biztos abban, hogy őt, vagy az anyaillatot. Így fogjuk rá, hogy vakon rendeltem. Nem emlékeztem az illatra pontosan, csak arra, hogy nagyon kellemes volt. Illatjegyek alapján viszont nem erre számítottam. Nagyon intim illat, melyre nevéből fakadóan számítottam is, ez eddig oké. Reményeim a következők voltak: a kertben szinte belefurakodtam az esős időben frissen kinyílt íriszbe, lényegében ez az élmény sarkallt engem a parfüm megvásárlására, tehát írisz, finom, púderesen édes, visszafogott virágillat. Amolyan könnyed, késő tavaszi zápor utáni virágoskert illat. Amit kaptam: kifújást követő első percekben szúrós, bors szerű illat, amit felvált egy könnyedebb virágos, kellemes illat, ami annyira könnyed, hogy rövidesen el is illan. Bőrön rajtam élettartama 20-30 perc. Bőrközeliségét tartóssággal tudná kárpótolni, de nem teszi. Ár-érték arányt tekintve egy csillagot kapna, de összességében tőlem jár neki a 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 28.

Asianlover

2020. július 7.

Fura ez az illat, igazából a koncepciót nem tudom hová tenni. Az első 15 percben jól felismerhető az anyaillat, csak olyan halványabban, felvizesítve. Ezt gyorsan átveszi egy nagyon kellemes, de teljesen elcsépelt púderes írisz, ami engem nagyon a Bvlgar Petits et Mamans-jára emlékeztet. Ez a teljesen lineáris, bőrközeli kis púderes illat kb. 3 órát tartotta magát. Nem értem, miért akarnék csak 15 percig Flowerbomb illatú lenni, ha utána egy teljesen más zsánerű illatba vált a parfüm? Esetleg ugyanezt el lehetne érni - százszor jobb tartóssággal - ha valaki magára rétegezi a kettőt?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

leili

2020. június 9.

Van egy erős viràgos nyitány, azt hinné az ember, hu hàt ez nem is rossz, igazi kis tavaszi-nyári illat, majd rajtam fél óra leforgása alatt egy az egyben Avon Far away lett, annak minden silányságával együtt, ami nem túl kecsegtető a Viktor & Rolf márkára nézve... közhelyes, középszerű, minden kreativitást nélkülöző illat. Tartósságát nézve sem kiemelkedő, de mondjuk ezek után nekem ne is tartson sokáig inkább...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

kamillaanemeth

2020. március 29.

az illat tökéletes édes-virágos, tartóssága is rendben.
mondjuk egész nap nem hagyott nyugodni a gondolat, hogy egy drága (és egy kicsit letisztult) naomi campbell-cat deluxe van rajtam.:D de mivel azt is imádtam, ez nem különösebben zavar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

az illat tökéletes édes-virágos, tartóssága is rendben.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Citronellol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol
Színezékek: CI 60730, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol