Viktor&Rolf

Ár:   €47   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Heinemann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: kamillaanemeth, Módosítva: 2020. március 30.

Ár:   €47
Lelőhely:   Heinemann, online

Megjelenés ideje: 2020.

Fejjegy: harmatcsepp

Szívjegyek: írisz, rózsa

Alapjegy: pézsma

Asianlover

2020. július 7.

Fura ez az illat, igazából a koncepciót nem tudom hová tenni. Az első 15 percben jól felismerhető az anyaillat, csak olyan halványabban, felvizesítve. Ezt gyorsan átveszi egy nagyon kellemes, de teljesen elcsépelt púderes írisz, ami engem nagyon a Bvlgar Petits et Mamans-jára emlékeztet. Ez a teljesen lineáris, bőrközeli kis púderes illat kb. 3 órát tartotta magát. Nem értem, miért akarnék csak 15 percig Flowerbomb illatú lenni, ha utána egy teljesen más zsánerű illatba vált a parfüm? Esetleg ugyanezt el lehetne érni - százszor jobb tartóssággal - ha valaki magára rétegezi a kettőt?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

leili

2020. június 9.

Van egy erős viràgos nyitány, azt hinné az ember, hu hàt ez nem is rossz, igazi kis tavaszi-nyári illat, majd rajtam fél óra leforgása alatt egy az egyben Avon Far away lett, annak minden silányságával együtt, ami nem túl kecsegtető a Viktor & Rolf márkára nézve... közhelyes, középszerű, minden kreativitást nélkülöző illat. Tartósságát nézve sem kiemelkedő, de mondjuk ezek után nekem ne is tartson sokáig inkább...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

kamillaanemeth

2020. március 29.

az illat tökéletes édes-virágos, tartóssága is rendben.
mondjuk egész nap nem hagyott nyugodni a gondolat, hogy egy drága (és egy kicsit letisztult) naomi campbell-cat deluxe van rajtam.:D de mivel azt is imádtam, ez nem különösebben zavar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

az illat tökéletes édes-virágos, tartóssága is rendben.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Citronellol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol
Színezékek: CI 60730, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol